Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

lolli, siwetny Twoj szkrab, a zdziwione oczka robi tak samo jak moj, i mowisz, ze ten bouncer czy jak tam do skakania przypadl mu do gustu? Tez a takim mysle. A my wrocilismy ze szczepienia, teraz spi, oczywiscie w ogrodku, zimny chow ma ten moj Kubus, czasem 3 godziny na dworze przespi a przeciez zimnica, niech ma na zdrowie, mam nadzieje. jak kuba mial katar wstzrykiwalam mu wode morska i pomagalo i nawet calkiem mu sie to podobalo. Patunia, to moze byc mleko, podobno dzieci na butli czesciej maja kolki. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam zrobic mezowi obiad ( sobie ugotowalam zupe smietnik),o juz sie skonczyl okres ochronny trzech miesiecy, prawie nie dbalam o meza, nawet mu kanapek nie robie do pracy, nie zeby sie skarzyl, ale wypada cos upichcic, ale ja wole z wami siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A w Coventry - cudowna pogoda. Już zaliczyłam play group w wersji polskiej. Lolli -powodzenia, mleko jest tylko trzeba je odkryć, to proste:jak nie przystawiasz, to mózg nie wie,że ma wystosować rozporządzenie o zwiększeniu produkcji.Trzymam kciuki :) A Lenox szczuplejszy od mojego pulpeta - pewnie szybciej stanie na nogi.Uroczątko.A o kicawce czytałam,żeby nie za długo, bo wiązadła się nadwyrężają max 15 min na raz i tak do 4 razy dziennie.Ja wcześniej nie wiedziałam i mały siedział ile chciał, a chciał cały czas. Borówka rzeczywiście czas zap***la.Na sama myśl o mojej ciążowej opuchliźnie czuję zmęczenie, hehe.A to już pół roku i lada moment dzieci do szkoły pójdą, a potem na studia. Paszport tymcz - chyba 20f - tyle płaciliśmy latem Na katar: kropelki na pieluszkę - dla mnie bomba woda morska do nosa - super odtyka, i wick na stopy, skarpety do spania - wygrzewanko Gruszki nie mam, używam fridy (rurka z gąbką w środku).Cezary w ogóle nie lubi jak mu się koło noska coś robi.Ale to działa. Asanna - ja też te twojej gwary nie rozumiem, bo ja z Dolnośląska jestem.Więcej na domysł te twoje posty biorę, hehe. Patunia - już było pisane WIĘKSZOŚĆ niemowlaków się pręży.Ogranicz po łykanie powietrza. bo to jest powód kolek,to powietrze zalega w brzuszku i jelitach a mała jeszcze nie potrafi tego wydalić i będzie płacz.Może spróbuj inną firmę: Tommy and Tippee albo Dr Brown.Ciężko powiedzieć, które będą lepsze.Mój cycowy i do tego wielki chłop, więc tylko wodę podaję butelką( i wczoraj zmieniłam smoczek na kolejny rozmiar) to chyba nawet nie zauważył. Powodzenia. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, slonskie dziouszki, a rybnik moze byc? :D to my se musiemy kajs rychtyk babski comber zrobic :) asanna, godaj ile wlezie, niech te gorole se nie myslom ze som tu sami :) na katar to oprocz wody morskiej i olbasu masc majerankowa pod nosek. nie wyprobowalam jeszcze, masc lezy w szufladzie i mam nadzieje, ze sie nie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiety gotowe, czekaja na konsumpcję.Chyba przesadzilam z ostrością, jak zwykle. Ale was tu dużo Slązaczki1 Agnieszka moje male tez śpi na spacerze, ale niech no tylko sie zatrzymam...także, szkoda, nie ma spania w ogrodku. Jedna uwaga. ja nie zostawilabym dziecka śpiacego w ogrodku, tyle robactwa, (pamietam co Ci kotek przyniósł do domu), wiewiorek,itp.Ludzie też sa zagrożeniem, nie powiem...Zuzia twardo spala, nawet po zatrzymaniu wehikułu, zostawialam ją w wózku zaraz za progiem, z drzwiami otwartymi.przy okazji wietrzenie porządne mialam.No, chyba nie powiecie ze jestem przewrażliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znów. Odkąd przestałam pić kawę, moje dziecię zaczęło spać w dzień 3h, przedtem ok.1h. Lolli - a może Lenox nie chciał cyca przez hormony (miesiączka lub ciąża).Gdzieś słyszałam,że hormony przenikające do mleka matki zmieniają jego smak i wtedy czasami niemowlęta nie jedzą prawidłowo.Nie wiem co z takim fantem robić.Jeszcze, nie wiem, ale się dowiem. Jak znam życie to pewnie nic, tylko przystawiać i tyle. No to teraz będziecie kodować po śląsku na forum, chociaż posty zaadresowane do ogółu piszcie po polsku, albo jakiś link, co by się śląskiej gwary nauczyć poproszę. Kamila_B - gdzie jesteś, czy wszystko ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam mezowi obiad, ale sie zdziwi ;) Maly po szczepieniu bardziej spiacy. Co do ogrodka, to ja malca nie klade na ziemi ;) a tak powaznie jest tuz za otwartymi drzewiami wiec widze co sie dzieje a weze raczej po wozkach nie laza, to samo dotyczy wiewiorek, a poza tym oje koty maja na niego oko ;) A ludzie tu nie zachodza, poza tym wszystko widze. tak wiec nie jestem jakas wyrodna matka ;) kuba zaczyna sie slinic, myslicie ze to juz zeby , ma 15 tyg. A i wazylam go dzis w przychodni, 6.40 kg , tak wiec to moje mleko , mimo ze jem nie za duzo jest ok :) A karmie tylko swoim ps. a ja jestem z kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ciaza mowicie? no chyba ze niepokalane poczecie ;) tak wogole to za kilka dni mam appointment-zdecydowalam sie na implant(antykoncepcyjny oczywiscie) rozwazalam spirale ale wiem ze jesli ktos nie rodzil naturalnie to bardzo moze byc nieprzyjemne. udalo mi sie malego przystawic 2 razy dzisiaj tylko.ale bede dzielnie probowac :) lennox tez kiedys spal ladnie podczas spaceru ale juz jak sie na swiatlach zatrzymywalam to pobudka.teraz sie to zmienilo ale za to budzi sie jak tylko wejde do jakiegos sklepu.w ciagu 2 sekund! jezeli dalej spi kiedy dochodzimy do domu to tez go zostawiam na ogrodzie i co jakis czas zagladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibely napisz jak wyglądało zakladanie tego inplantu i czy bolało też o tym myślę w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze napisze.a robi sie to w znieczuleniu miejscowym wiec nie boli.wyglada jak mala plytka i dziala bodajze 6 lat(a moze 8?nie pamietam juz), uwalnia powoli progesteron i jest bezpieczny podczas karmienia.mozna go wyjac w kazdej chwili.wiecej nie pamietam, napisze wiecej w czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zagalopowalam i wzięlam zastrzyk. Wychodzac od pielegniarki przypomnialam sobie o implancie i potem mialam stracha, bo naczytalam sie o przeróżnych nieprzyjemnych skutkach ubocznych, Ominęły mnie na szczęście. Rozumiecei, w razie czego implant mozna usunąć a zastrzyk jak juz dostaniesz to męcz si eprzez 3m-ce.Lollibelly moglabys zapytac jak oni to usuwają? planuje wziac implant jak bede wyjezdzać, a co!? w polandzie nic za darmo. Dziala 3 lata, o tych na dłużej nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli - bardziej miałam na myśli miesiączkę (może dopiero dostaniesz) niż ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - ja bym nie ryzykowała bez zabezpieczenia.Antykoncepcja na tym etapie zależy od ilości hormonów uwalnianych (poprzez karmienie) i w sumie różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widze,ze o antykoncepcji az wrze,agnieszka jesli karmisz to nie znaczy ze nie zajdziesz w ciaze,ja po 6miesiacach od urodzenia nadal karmilam intensywnie i bylam u ginekologa po usg mowil,ze moje jajniki nadal sa nieaktywne i nie produkuja progesteronu, co nie oznacza ze nie moge zajsc w ciaze,a miesiaczke pierwsza dostalam po 13miesiacach od urodzenia:) lolli nie slyszalam o implancie,napisz co i jak;) a jak wpisze w google implant anty...to bedziecos czy ma to jakas nazwe inna??? Kamila_b co u ciebie??? mi83 a ty jak sieczujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Implant antykoncepcyjny Implanon To mała pałeczka o wymiarach 4 cm długości i 2 mm grubości, którą lekarz umieszcza pod skórą po wewnętrznej stronie przedramienia. Przez trzy lata wydziela do krwi tylko progestagen. Usuniecie implantu to niegroźny zabieg, ale wymaga nacięcia skóry. Obecnie trwają badania nad implantem, który rozpuszczałby się pod skórą. Ponieważ Implanon nie zawiera estrogenu, jest przyjazny dla kobiet palących i z chorobami układu krążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia jak wpiszesz w google implant antykoncepcyjny to przewaznie sa linki do roznych forum (to sie chyba nie odmienia?) pierwsza miesiaczke juz mialam miesiac temu, lada chwila bedzie nastepna. Agnieszka polozna mowila ze to mit w ktory wiele osob wierzy( w sensie ze jak karmisz to nie zaciazysz).jest duze prawdopodobienstwo ze zajdziesz wiec uwazaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziewczyny dziekuje ze trzymalyscie kciuki za mnie gdy teego potzrebowalam :) wybaczcie ze nie ma mnie teraz ale nie mam jak mala jak na razie duzo spi ale wiekszosc dnia spedzam na dojeniu mojego mleczka laktatorem elekrtycznym poniewaz w 1 dzien malutka zmasakrowala mi piersi rozowe mleczko lecialo strupy siniaki itd ma za maly dziubek a ja za duze i wklesle brodawki tak wiec zaciskajac zeby nawet nie przystawilam wiecej malej w awari moj maz biegl w nocy kupic sztuczne mleko i dostala w nocy butelke ale rano meza pogonilam po laktator i jest Boski ma rozne opcje ssania wiec sciaga wiele ja sciagam w ciagu doby 900 ml wiec wydaje mi sie nawet nawet i mala karmie moim mleczkiem. bede pisala na raty tak bedzie lepiej i bezpieczniej poniewaz za niedlugo moja krolewna obudzi sie na jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec w poniedziaek zaczelam sie juz meczyc skurcze po kilka godzin regularne potem znow nieregularne ale caly czas bolesne chodzilam po domu spocona doslownie niewiele juz jedzac nie mialam ochoty z bolu. o 2 giej w nocy zadzwonilam do meza i mowie przyjezdzaj chce jechac do szpitala chocby skontrolowac czemu tak dlugo pomijajac ze co 2 dzien wczesniej te skurcze trwaly po kilka godzin wiec jak na przepowiadajace mi to nie wygladalo tym bardziej ze naprawde chodzilam skurczona. maz przyjechal laurze dalam instrukcje ze ma czekac za tata zostawilam swiatlo w domu i maz mnie zawiozl.Podlaczyli mnie do ktg i polozyli do lozka,powiedziano ze mam sie przebrac polozna bardzo mila .. leze sobie do 8-9 godzinie rozwarcie non stop male 2-3 cm,wody nie ciekly jak mialy tak nie ciekly ze musi zawsze byc na odwrot. polozna mnie pozegnala zmiana byla i powiedziala ze przyjdzie na noc wiec pewnie bede juz tulila swoja kruszynke .brak rozwarcia klada mnie na patologie ciazy 10 minut tam leze skurcze jak chole..... prosze o gas majac juz dosc wioza mnie na gore na porodwoke tam juz pod sciana skurcze parte wystarszyli sie chca polozyc mnie na lozko nie dali rady iwec reczniki na ziemie i kaza na kucaka o dziwo rozwarcie tylko na 4 cm ... po 2 godzinach skurczy partych przechodzi wszsytko doslownie wszsytko zasnelam az na 30 minut. wioza mnie na patologie ciazy leze sobie leze i kolo wieczora przychodza skurcze 5 ta popoludniu cos kolo tej. coraz mocniejsze prosze znow o gas polozna juz inna nie mila mowi ale ty nie rodzisz jeszcze wiec nie muisz go dostac. ale widzi ze sycze skladam sie z bolu placze wyje itd podlancza ktg zeby sprawdzic serduszko bije ponad 200 na minute od dzidzi wolaja lekarza obserwacja szybko dostaje kroplowke poniewaz twierdza ze jestem wykonczona i dzidzia to odczuwa Jak na to wpadli to nie wiem !!!!!! lekarz 10 minut obserwuje ktg i pytanie czy zgadzam sie na przebicie wod poniewaz za dlugo sa te skurcze a nic sie nie dzieje. mowie ze tak . czekalam 6 godzin az zjawi sie anestozjolog i zapoda mi Epidural 3 razy sie wbijal i otrzymalam go o 4 rano i po paru minutach przebito mi wody. skurzce wyczuwalne ale juz nie bolaly tak mocno dano mi mala dawke znieczulenia poniewaz chcieli abym czula kiedy mam przec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolo 10 tej rano rozwarcie 6 cm (za mocno mialam szewek podwiazany na szyjce i dlatego tak szlo powoli) czuje skurcze mowie ze boli,wolalaja anestozjologa czy moga zwiekszyc mi dawke mialam 10 ml na 1 godzine jedyna wada myslalam ze sie zadrapie na smierc juz wiem ze mam uczulenie. czulam nogi stopy tylko dol brzuch byl znieczulony. anestozjolog odradza twierdzac ze znow bede sie drapac a juz nie dlugo mi zostalo.o 11 skurcze juz bolesne polozna widzac to podaje mi gas nie wiele pomaga ale przynajmniej potrafie kontrolowac oddychanie ktore jest bardzo wazne. 0 11.30 parte rozwarcie 9 cm!! i parlam sobie do 2.30 po poludniu bada mnie polozna jedna potem 2 ga potem lekarzdecyzja o cc poniewaz mala zle ulozyla sie w kanal rodny dostalam jakas zolta tabletke na oczyszczenie zoladka przed zabiegiem.potem podpis ze zgadzam sie na CC cala sie trzeslam. o 2.50 wchodzi jeszcze inny lekarz ogolnie w anglii odbiera porod jedna polozna na sali jest u mnie byly 4 polzone 4 lekarzy. i oglasza ze wyciagnie mi to dziecko bylo mi juz wszsytko jedno ale tez balam sie bardzo. wlozyl mi 2 rece do srodka jakies narzedzie i przy 5 tym skurczu partym wydobyl ja potoczylo sie to tak szybko ze jak polozyli ja prosto na mnie zaczelam plakac smiac sie i patrzalam czy tylko oddycha, moj maz za drzwiami nie mogl zniesc mojego widoku a ja tez nie chcialam zbyt brutalnie to wygladalo wiec lepiej bylo i dla niego i dla mnie. i dokaldnie 2.59 Olivka pojawila sie na swiecie moje ogromne szczescie moja kochana krolewna ma 53 cm i wazyla 3240 gram spadla tylko 60 gram w 1-szych 3 dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwe brzuchatki: lorinka.............19.11.2008.....32.....blackpool....coreczka...Zuzia? Katelka25...........06.12.2008r....37....Cheshunt....... ?????...... iwwwa***............14.12.2008......27....londyn........ corcia...........? olenka25............25.12.2008.....35....Coventry.....có reczka........? Kamila26............18.01.2009......32....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......27....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......23.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......22....Hinckley.... ..córcia.....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......18....Swindon.... ................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. magda_g............07.05.2009.......16....H/C........... ?syn?........... czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie(Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath....c órka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke....chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Olivia Hatice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeezu patinka. tos sie nacierpiala kobieto! czyli ten kto Ci zakladal szewek tak spartolil, czy to tak wygladalo przez ulozenie dziecka? czy moze jedno i drugie na raz? gratuluje Ci serdecznie wytrzymalosci i coruni oczywiscie! 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulozenie dziecka bylo problemem ze nie umiala wejsc nisko w kanal rodny a rozwarcie znow tez inny problem za mocno szewek byl zwiazany,ale gdyby nie szewek to pewnie bym nie donosila i znow urodzila w 5 czy 6 miesiacu ciazy. Ja w Polsce mieszkalam w Chorzowie :) blisko Katowic wiec tez jestem slazaczka :D co do mleka moje jest biale dosc gestawe i jak wstawiam do lodowki zapas 400 ml na chwilke obecna to u gory jest az kozuch zolty polozna mowila ze mma tluste mleczko jem bardzo ostrzonie biszkopciki delikatne marchew kurczaczek ziemniaczki herbatki koperkowe pije ja sama boje sie tez kolek bo laura bardzo cierpiala i tez robila sie sina od placzu ale ja ja karmilam sztucznie. ja tez podaje mleczko z butelki avent i tez szybko leci ze smoczka Nr 1. jezeli mleko z piersi jest przezroczyste tzn ze jest chude i to racja jak bylam z laura to jak lekarka zobaczyla mojemleczko sciagniete do butelki taka siara jakby woda rozcienczona mlekiem wiec glowna przyczyna dieta na pewno ja naprawde jem teraz ostrzonie jak nigdy ,ale mleczko jest ok.Na cale sczzescie.Czy wasze malenstwa tez spaly czas na poczatku kurcze mloja je spi je spi czasem otworzy dluzej oczka ok 20 minut ale to raz dziennie i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!! Patinka ale sie nacierpialas bidulko,malutka pewnie tez dlatego tyle spi GRATULUJE CI!!! Lollibelly dzieki!Ja mialam brac tabletki cerazette,ale teraz sie zastanawiam:) ide kawe zrobic i magnez wypic bo ostatnio mam dni spiocha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka gratulacje!nameczylas sie ale najwazniejsze ze donosilas dzidzie a tak sie balas!duzo zdrowka dla Was obu 🌼 mi mlody te zmaskrowal cycuchy az mu sie ulewalo krwia :O darlam sie jak glupia przykazdym karmieniu przez 3 tygodnie-teraz spokojnie moge powiedziec ze byl to najgorszy bol przez jaki przeszlam a bylo tego troche :) onyx moja strategia to czekac do ostatniej minuty i walnac cene ktorej nikt nie przebije :D np cena jest 2 poundy to ja dam 8 i jak ludzie sobie zwiekszaja o 20 pi to zanim dojda do 6 to jest po licytacji :D albo ustaw snajpera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Adas zerwal pol sutka,przy karmieniu jak mial kolke wypiol sie z cycem w buzi i zerwal:( kupilam nakladki silikonowe,tone bepantinu na suta i jakos sie zagoil,rok czasu wykarmilam!Ja jak z 1wszym sciagalam pokarm to mialam wlasnie taki wodnisty jak przyszla polozna i jej to powiedzialam to uspokoila mnie ze maly b.dobrze przybiera na wadze i tym ze na poczatku leci takie wodniste mleko zeby sie dziecko napilo,a pozniej normalne zeby sie najadlo,a jak sciagam to mi sie to miesza i dlatego takie wodniste(ja sciagalam na raz tylko 30ml)noi tez go rok karmilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×