Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arletta_25

masaz wyszczuplajacy

Polecane posty

Gość Asiula127
Ja chodziłam jakieś 3m-ce i powiem szczerze że czułam różnicę, jak dodałam do tego zdrową żywność to zrzuciłam kilka kg. Polecam w krk Jurimo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, masaż wyszczuplający pomaga ale w połączeniu z dietą albo sportem... sama chodzę na takie masaże i mnie masażystka w denique powiedziała jasno: dieta albo sport. albo najlepiej i to i to. takie masaże mają sens, ale jeśli się je wspomaga to efekt będzie o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkija
Jakiś czas temu, zanim dowiedziałam się o masażu wyszczuplającym, korzystałam z sauny infrared, jednak efekty nie były powalające. Dobrą ofertę masaży wyszczuplających ma salon krakowski Jurimo, trafiłam tam kilka razy i sesja ( masaż wyszczuplający plus sauna) daje dobre i zadowalające efekty, jednak koniecznie musi być połączony z odpowiednią dietą i ćwiczeniami (tak powiedział mój masażysta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krucza
ja chodziłam do FiCurves jak mieszkałam we Wrocławiu i bylam bardzo zadowolona. Czego nie zrobisz ćwiczeniami, zrobisz masażem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję masaże glównie ze wzgledu na relaks oraz odpoczynek. niekiedy boli mnie kręgosłów wtedy fotej masujacy jest nie do zastąpienia! Mam fotel z http://www.matymasujace.net/ i jest cudowny, szybko w nim wypoczywam i czuję się komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WItam, Jeżeli jesteś zestresowana, masz dość codziennych trosk a potrzebujesz odprężenia i masażu to bardzo dobrze trafiłaś. Oferuję masaż klasyczny całego ciała, relaksacyjny, antycelulitowy, lomi lomi oraz masaże autorskie według życzeń klienta. Mam 30 lat i jestem zadbanym mężczyzną a masażem zajmuję się od kilku lat, jest to moja pasja ponieważ lubię sprawiać przyjemność drugiej osobie posiadam bogate doświadczenie i umiejętności w tej dziedzinie. Wszystkie masaże z dojazdem. Koszt masażu wacha się od 120-180zł w zależności od czasu trawnia i masażu. Masaż z dojazdem -Zachodnia część Warszawy i jej zachodnie powiaty (ok 35km w promieniu od Ożarowa Maz. i Grodziska Maz.) czasami bywam również w okolicach Głowna i Łowicza oraz Płocka. Kont. 570 816 407 Gdy nie odbieram proszę o SMSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frontir
Pomocnym urządzeniem do masażu jest masażer Ergo-Roller marki Sissel, dostępny w https://comfortpoint.pl Jego największą zaletą jest to, że można go stosować do różnych części ciała i może służyć do masażu, jak i do rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_sylwia
W Tanrei zabiegi wyszczuplające robią za pomocą 3Max, daje fajne efekty. Ale tak czy tak trzeba takich zabiegów kilka wykonac dla lepszego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta Mroczka
Jeśli ktoś jest zainteresowany masażem to gorąco polecam masaż limfatyczny. W efektach nie jest napisane wprost, że się po nim chudnie, ale wydaje mi się, że naprawdę świetnie wpływa na figurę. Ekspertka z melitusa mówiła mi, że to przez to, że dobrze wpływa na przemianę materii. Mi pomaga jeszcze w innej materii. Mam bardzo niskie ciśnienie i wydaje mi się, że po takim masażu podnosi się i nie jestem aż taka senna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze na zwykly masaz w www.studioangel.pl i tez widze efekty wyszczuplajace... mysle ze to kwestia olejków i odpowiedniego sposobu masowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ego celem jest wspomaganie rzeźbienia sylwetki w najbardziej strategicznych dla kobiet obszarach ciała, czyli oddziaływanie na powłoki brzuszne i talię, pośladki, uda, biodra, a także ramiona. Może to być masaż manualny lub przyrządowy. Popularny w modelowaniu sylwetki jest tzw. rollmasaż wykonywany przy użyciu Rolletic – specjalnego, drewnianego masażera obrotowego. Masaż ten ma wiele zalet, jedną z nich jest wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej, działanie antycellulitowe, drenujące i modelujące. W celu modelowania sylwetki można również zastosować tzw. masaż izometryczny, który służy przede wszystkim wzmocnieniu osłabionych mięśni i ich uwydatnieniu, co wpływa pozytywnie na ostateczny efekt kosmetyczny. Masaż ten wykonuje się na mięśniach w fazie skurczu izometrycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzaj masażu albo zabiegu wyszczuplającego powinien być zawsze dobrany indywidualnie do każdej osoby. Konsultantki w dobrych gabinetach pomogą nam dobrać najbardziej odpowiedni zabieg dla nas. Ja ostatnio byłam w gabinecie www.ArtClinique.pl w Krakowie i pani Marta zaproponowała mi masaż balijski. Masaż był cudowny. Byłam po prostu prze szczęśliwa. Niebawem tam wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zwykły masaż jest podobny do masażu wyszczuplającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w domu masażer z Maxstar do drenażu limfatycznego model UNIX UAM 8500 Lympha Pro, bardzo fajne urządzenie, 24 komorowy, (ma 4 rękawy 6 komorowe), sekwencyjny, są różne rozmiary ja mam XL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita098
Chodzę regularnie na masaże http://www.kacper-nowicki24.pl/classes/masaz/ i wiem że po każdym czuję się jak nowo narodzona. Czekam na nie z utęsknieniem przez cały tydzień. Może to się wydawać snobizmem, ale naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż i drenaż limfatyczny często wykonuje się na sprzęcie MaxStar http://maxstar.pl/ wystarczy raz dziennie po 15 minut ,dobrze miec taki sprzęt na własność u siebie w domu, dla niektórych osób, które cierpia na przewlekły obrzek limfatyczny mogą sobie same poradzić i nie czekać na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także jestem zadowolona z masażów wyszczuplających, regularnie chodzę do klinki Amaryllis w Bytomiu, jest tam najlepsza pani masażystka, dzięki tym masażom pozbyłam się cellulitu a skóra jest jędrniejsza, jak dla mnie rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka_lina25
Masaże wyszczuplające to świetne uzupełnienie diety oraz ćwiczeń. Jeśli chce sie zadbać odpowiednio o swoje ciało, to własnie jest to :) Ja chodzę obecnie na takie masaże do Profemedu w Warszawie. Robię teraz serię wyszczuplających, a jak skonczę zacznę masaże bańką chińską z naciskiem na takie partie ciała jak uda i pośladki - bo z nimi mam najwiekszy problem obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka_z
Zamiast masaży polecam zabiegi wyszczuplające, np. Redustim. Świetnie redukują tkankę tłuszczową. Ja robiłam serię dwunastu takich zabiegów w Vici Clinic w Krakowie. Jest duża różnica. Zabiegi nie są drogie, warto w siebie zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doniu44
W profemedzie w Mariocie można wykupić teraz taniej pakiety masaży i w tym wyszczuplająco-modelujący. Masaże są idealnym dopełnieniem treningów spalajacych tłuszczyk na siłowni - przy okazji mozna sie zrelaksować. Osobiście polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam masaże próżniowe, wykupiłam serię 10 zabiegów w bytomskiej klinice Amaryllis, jak się płaci z góry to jeden masaż jest gratis, dzięki tym masażom mam szczuplejsze uda, jędrniejszą skórę i dzięki nim pozbyłam się także mojego okropnego cellulitu, oczywiście dietę tez stosuję, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłowo przeprowadzona seria zabiegów masaży jest w stanie wyszczuplić i wymodelować określone części ciała zachowując jednocześnie np. dotychczasowy rozmiar biustu. Ujędrnieniu i wyszczupleniu podlegać będą np. kończyny dolne i brzuch. Wyraźnie zaznaczą się tam mięsnie. Nie będzie wymagana restrykcyjna dieta oraz dodatkowa aktywność fizyczna. Zawodowy masażysta przeprowadzi zabiegi fachowo, jeżeli ma do tego stosowne wykształcenie i uprawnienia. Nie powinna takiego masażu wykonywać kosmetyczka, która na dobrą sprawę w programie nauczania ma jedynie masaż kosmetyczny i nie zna technik na ciało, gdzie łączy się techniki masażu sportowego z medycznym. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. podbijam temat. Ja zdecydowałam się na masaże na urządzeniu Rollen połącozne z masazami bańką. Jestem dopiero po 4 masażach... ale na razie jestem zachwycona! Skóra mi się wydaje taka fajna... bardziej napięta. Po pierwszym masażu na Rollenie miałam meiszane uczucia, spowodowało to u mnie takie dziwne poczucie łaskotania. Miałam wrazenie, że mam uczulenie??? Okazało się, że po prostu moja skóra nie była chyba przyzwyczajona do takiego dotlenienie i przyspieszenia krążenia. Jestem z Łodzi, chodzę do Studio Urody Julita. Korzystałyście keidyś z Rollena? Jakie są wasze doświadczenia? Mnie namówiła koleżanka, ktora chodizła na Rollen 2 x w tygodniu i też była zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×