Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arletta_25

masaz wyszczuplajacy

Polecane posty

Gość gość
jezeli chodzi o masaze to moge wam polecic osrodek www.bsmira.com chodze tam od dawna i niegdy sie nei zawiodlem, swietny personel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaaa88
Musze przyznac ze ja dlugo szukalam salonu w ktorym wykonuja zabieg wyszczuplajacy, głównie zależało mi na pozbyciu się cellulitu. Spotkałam wiele pozytywnych opinii o Kreatornia.Masaże na Żurawiej. Wybrałam się tam na kilka serii i faktycznie efekty są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja023
To ja w tym celu chodzę na masaż bańką chińską, który może nie jest najprzyjemniejszy, ale daje niesamowite efekty. Jak do tej pory zgubiłam około 7 cm w obwodzie, ale to przecież wciąż nie koniec kuracji! Do tego pozbyłam się paskudnego cellulitu, z którym borykałam się od dobrych kilku lat... Czuję się super i serdecznie polecam wszystkim zabiegi w Samui Spa w Warszawie, bo to tam mi pomogli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny lepsze od masaży i innych pseudo odchudzających sposobów będzie jak pójdziecie poćwiczyć na siłownie albo na zajęcia fitness, weźmiecie piperine forte żeby przyspieszyć ten proces i będziecie miały lepsze efekty niż po jakiś masażach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klamerka22
To ja chodziłam na masaż bańką chińską i muszę powiedzieć, że było warto. Zabieg nie jest bezbolesny, ale da się zacisnąć zęby, bo efekty są niesamowite. Chodziłam przed sezonem bikini i zdążyłam na czas :) Poleciła mi go moja masażystka, do której regularnie chodzę w Warszawie, do Samui Spa. Daje efekty i warto w niego zainwestować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaż sam w sobie na pewno Cię nie wyszczupli jakos spektakularnie, ale można go potraktować jako fajne uzupełnienie procesu odchudzania. Np po dobrym treningu zrób cos dla siebie i idź na masaż :) Ja tak robię, dziewczyny w salonie http://jadoreinstytut.com/ (serdecznie pozdrawiam Ewelinkę!) już wiedzą że jak przychodzę tzn że jestem po treningu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko endermologia LPG, jedyna rzecz, która u mnie poskutkowała. Rezultatem zabiegów LPG jest poprawa jakości tkanki, samopoczucia, przeciwdziałanie oznakom starzenia oraz zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Polecam http://estivance.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drenaż limfatyczny, masaż izometryczny i masaż bańką chińską na pewno pomogą po serii zabiegów jeżeli będziemy pamiętać też o właściwej diecie. Polecam Masaż Szczecin http://szczecinmasaz.wixsite.com/masazjd. Polecam również dietę białkową, mój mąż schudł 40 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowała p endermologię. Dla mnie działa rewelacyjnie. Teraz od czasu do czasu robię sobie serie zabiegów karboksyterapii, bo niestety mam już swoje lata i przemiana materii nie ta... Polecam to miejsce: http://urodaipiekno.pl/karboksyterapia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszczuplająco - polecam endermologię. U mnie działa wspaniale! Dodatkowo bardzo fajne są eko masaże całego ciała z wykorzystaniem kosmetyków naturalnych. To już bardziej relaksacyjnie! Na przykład holistyczny eko masaż, który łączy w sobie elementy masażu aromaterapeutycznego i oddziałuje na zmysły dotyku i zapachu. Polecam! http://beautyorganic.pl/oferta/oferta-zabiegi-na-cialo/eko-masaze-calego-ciala-na-kosmetykach-naturalnych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super masaż <3 jestem zadowolona, byłam w Va Bene w Konstancinie i moim zdaniem było warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi ci o profesjonalny drenaż limfatyczny to jego zadaniem jest usprawnienie krążenie limfy. Moim zdaniem jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia obrzęków kończyn - przynajmniej u mnie zadziałał rewelacyjnie. W nowoczesnej medycynie estetycznej drenaż limfatyczny stał się niezbędnym elementem wspierającym zabiegi odchudzania i redukcji cellulitu. Ja chodzę na drenaż do gabinetu Physio-Medica w Warszawie. Podczas zabiegu zakładam taki specjalny, podzielony na komory kombinezon, urządzenie wykonuje drenaż poprzez ucisk poszczególnych komór wypełnianych powietrzem na ciało. Ucisk odbywa się w kierunku odpowiednim do krążenia limfy. No i cały zabieg jest przyjemny, relaksujący. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety mam skłonność do uczuleń i podrażnień skóry, więc mogę stosować tylko takie zabiegi i masaże, w których wykorzystuje się wyłącznie naturalne, nieuczulające kosmetyki. Polecam te zabiegi: http://beautyorganic.pl/oferta/oferta-zabiegi-na-cialo/eko-masaze-calego-ciala-na-kosmetykach-naturalnych/. Bardzo fajny jest u nich drenaż limfatyczny i lecznicze masaże z wykorzystaniem ekologicznych olejków naturalnych. Super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić masaż bańką chińska. Pomógł mi uporać się z cellulitem i obrzękami. Niestety trochę bolesny... Jeśli szukacie sprawdzonego miejsca na Bemowie to ja lubię chodzić tutaj: http://urodaipiekno.pl/pl/offer/masaze.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomagał masaż bańką chińską. Efekty były widoczne już po kilku zabiegów. Bardzo dobrą ofertę na takie masaże oferuję gabinet w www.ctkregoslupa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok, może i nie wyszczupli, ale na pewno nie zaszkodzi. Mnie się bardzo spodobał drenaż limfatyczny, na który chodzę do Karmel Kosmetyka, po tych 30 minutach czuję się naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też od czasu do czasu zaglądam do tego gabinetu www.ctkregoslupa.pl na masaż bańką chińską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habibi8
ja własnie poczytalam troche o masazach wyszczuplajacych na FlexiForum.pl (swiat fizjoterapii w pigulce) i ponoc faktycznie pomaga ale nie do konca wiem ile kosztuje taki masaz i gdzie go najlepiej robic pomozecie polecicie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga07342
Ja przez to flexiforum konsultowałam się z fizjoterapeutą w sprawie ćwiczeń na moje bolące stawy i pan po drugiej stronie naprawdę bardzo profesjonalnie mi doradził jeśli chodzi o ćwiczenia fajnie jest mieć takie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 33
Ja korzystałam z Icoona efekt wyszczuplenia nóg był widoczny i odczuwalny. Zauważyłam go zwłaszcza po tym, że spodnie stały się luźniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki32
Jeśli chodzi o ten zabieg http://joannagesicka.pl/cialo/drenaz-limfatyczny/ czyli drenaż limfatyczny, to ja serdecznie polecam. Sama stosuję. Moje ciało "chętnie" zatrzymuje wodę, a takie zastoje nie są fajne. Drenaż poprawia stan skóry, likwiduje obrzęki. A dzięki temu i cellulit jakby mniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;), mozliwosc zakupienia planów bezposrednio przez stronę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Możliwość zakupieni planów bezpośrednio przez stronę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... a ja ostatnio sobie przeglądałem FlexiForum i ktoś tam wspominał o masażu Lomi Lomi czy w Poznaniu gdzieś mogę się na coś takiego umówić? Nie powiem, bo mnie taka forma masażu zainteresowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5525
Polecam masaże w samui spa w konstancinie, ogromna dawka relaksu, na pewno się nie zawiedziesz :) Ich ofertę przejrzyj sobie na stronie samui-spa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o masaż wyszczuplający to ja z całego serca mogę Ci polecić Endermologię : ) Sama miałam dosyć dużo tkanki tłuszczowej na udach i po 3 takich zabiegach moje uda wyglądają dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×