Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arletta_25

masaz wyszczuplajacy

Polecane posty

Może dla niektórych z nas dobrym rozwiązaniem będzie masaż limfatyczny, podczas takiego zabiegu przypycha się limfę i udrażnia węzły chłonne. Masaż polega na rozciąganiu ciała odpowiednimi ruchami w odpowiednich miejscach. Generalnie to bardzo zdrowy zabieg dla całego ciała, bo nie tylko redukuje cellulitis, ale poprawia przepływ wody i składników odżywczych w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jsne, masaż jest ok, jeśli połączysz go z odpowiednimi środkami antycellulitowymi/wyszczuplającymi. Musi byc dosyć energiczny, rozgrzewający. Ale do tego koniecznie trzeba dołożyć jakies ćwiczenia. Idealne połączenie. A tu znajdziesz salon masażu w okolicy, radzę jednak sprawdzić, czy mają taki masaż w swojej ofercie: http://www.dbajosiebie.info.pl/salony-masazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielka muja
Warto wypróbować masaż limfatyczny. Na zakupach grupowych jest dostępny w śmiesznej cenie - http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,45517,12-zl-zamiast-35-zl-za-60-minutowy-masaz-limfatyczny-na-urzadzeniu-rollen-w-figura-rollen-system.html Tylko czy za tak mało można uzyskać oczekiwane efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
hej cena 60 zł/szt(np.nogi i pupa) masażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaż wyszczuplający jest świetnym uzupełnieniem diety i sportu. Dzięki niemu ciało jest sprężyste i łatwiej wraca do formy po odchudzaniu. Własnie zastanawiam się nad wyjazdem na wczasy odchudzające do Primavera Spa w Jastrzębiej górze. Tam mają sporo fajnych masaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Tylko regularnie wykonywany masaż wspomoże twe zmagania z uzyskaniem szczupłej sylwetki. Ale nie myśl, że kilka masaży wyszczuplających „załatwi sprawę. Powinnaś jeszcze wiedzieć, ze do tego masowanie przyda się jeszcze dieta oraz aktywność fizyczna. Możesz , tak jak ja, zdecydować się na siedem przykazań, które stanowią klucz do sukcesu, jakim jest idealna waga. Po pierwsze zaczynam dzień od zjedzenia pożywnego śniadania. Bo jest to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. A to dlatego że do jego zadań należy nie tylko dostarczenie energii na początek dnia, ale również uruchomienie spowolnionej przez noc przemiany materii. Dobrze skomponowane śniadanie zawiera sporą dawkę glukozy, która pozwoli przetrwać nam do obiadu, bez konieczności sięgania po tuczące przekąski. Po drugie unikam przekąsek między posiłkami. Ale to nie wszystko. Pozostałe zasady na utrzymanie wagi znajdują się na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2011/09/15/idealna-waga-7-przykazan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuleczka234
dziewczyny a jak tam wygląda kwestia masażu próżniowego? mój cellu pomału zaczyna mnie drażnić..a kosmetyki to wypróbowałam juz chyba wszystkie wiec mam dosc...zastanawiam sie właśnie nad msażem..znajoma jest w trakcie serii w 15-115 i kobitka kurka w skowronakch (jak na razie). powiedzcie mi na jak długo to trzyma? trzeba później powtarzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
tak długo trzyma dopuki dbasz o siebie ,jak usiądziesz na dupsku to po 2-3 tyg możesz zapisywać się na nowo na masaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
również się polecamy, i zapraszamy tel/sms 519366529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbm
Efekty rewelacyjne! Już po miesiącu systematycznego masażu wyszczuplającego można zobaczyć pierwsze dobre rezultaty. Skóra bardziej jędrna napięta, i jakby szczuplejsza. Do tego jeszcze jakieś zmiany w jadłospisie i można naprawdę cieszyć się zgrabną sylwetką, bez żadnych mankamentów. Osobiście zaczęłam dietę białkową, bo odznacza się ona wysoką i nawet bardzo wysoką skutecznością, jeśli chodzi o efekty odchudzające. Powiem więcej - diety białkowe odznaczają się taką efektywnością i to bez względu na to, czy są stosowane przez osoby posiadające sporą nadwagę, czy też przez mężczyzn czy przez kobiety liczących na pozbycie się kilku dodatkowych kilogramów z brzucha i ud. Jeśli chcecie coś więcej wiedzieć o tego rodzaju diecie, to zajrzyjcie na http://hgh.edu.pl/2011/03/25/co-warto-wiedziec-o-dietach-bialkowych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
bbbbm. masaż odchudzający trwa ok miesiąca i koniec!i jest efekt powinno być min 2 m-ce przerwy!!! pozdrawiam Masażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ofercie Primavery Spa widziałam masaż próżniowy. Był ktoś na czymś takim? Słyszałam, że dobrze działa na cellulit, ale chciałam się dowiedzieć czy to prawda i czy ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masażysta
Ja ukończyłem kurs masażu bańką chińską w Poznaniu w Centrum Szkoleniowym Corio było super szczerze polecam osobom na co dzień zajmującym się profesjonalnie masażem jak i tym którzy chcą go wykonywać w domu na dole link do do strony http://www.coriocs.pl/masazu_banka_chinska,95 .html jeżeli ktoś będzie na niego chętny to proszę o info na meila mają tam taki system że jak ktoś przyjdzie z mojego polecenia to za kolejny kurs zapłacę 100zł mniej 30zł mogę odpalić pozdrawiam Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, poczytałam trochę więcej o tym, jednak ta Primavera mnie chyba bardziej przekonuje. Wyczytałam, że w marcu mają zniżki na wszystkie pakiety, także wybiorę się tam chyba. Najbardziej zależy mi na redukcji cellulitu i ogólnie, żeby skóra byla elastyczna i jedrna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
Witam. W salonach kosmetycznych na cellulit polecany jest masaż próżniowy. Masaż próżniowy może być wykonywany za pomocą chińskiej bańki gumowej- 1 zabieg w salonie to koszt ok 50-80zł.A można kupić chińskie bańki gumowe i samemu wykonywać masaż;) One są tanie (komplet baniek ok 34zł).Już po pierwszym masażu można zobaczyć różnicę;)) Masaż próżniowy to najszybsza metoda na pozbycie się cellulitu ,poprawia również kondycję naszej skóry: jest bardziej napieta,jędrniejsza. Zatem chcąc wykonać masaż próżniowy zastosuj chińskie bańki gumowe http://zadbajocialo.pl/banka-chinska-masaz-prozniowy-na-cellulitjak-gabinecie-p-3.html lub masażer próżniowy ( który ma działanie jak chińska bańka gumowa) http://zadbajocialo.pl/elektryczny-masazer-prozniowy-cellu-5000-olejek-redukuje-cellulit-wyszczupla-cialo-p-9.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze przed sezonem plażowym serwuję sobie serię drenaży limfatycznych i bardzo pomaga mi to na mój straszny cellulit. W tym roku tez już jestem w trakcie takiej serii. Bo chyba pojedyncze zabiegi raz że nic nie dają, a dwa, że tak wychodzi drożej, przynajmniej tak jest u mojej pani kosmetyczki. Jeszcze poleca mi ona jakąś borowinę czego jeszcze nie próbowałam, podobno działa to tez super i można połączyc to z drenażem, miała to któraś z was??? Jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz pozbyć się zbędnych centymetrów z wybranych miejsc ciała, ujędrnić, uelastycznić i nadać sprężystości swojej skórze, pozbyć się niechcianego cellulitu, toksyn z organizmu, mogę zaproponować ci skuteczną i sprawdzona metodę eliminującą te problemy. Masaż odchudzający, masaż bańką chińską, peeling, plus body wrapping. Masaż odchudzający pomoże zwalczyć nadmierną ilość tkanki tłuszczowej Masaż bańką chińską mocno pobudzi krążenie i pomoże walczyć z cellulitem Peeling złuszczy martwy naskórek i nada gładkości twojemu ciału Body wrapping, czyli owijanie ciała folią używając wysokiej jakości kosmetyków antycellulitowych przyspieszy przemianę materii i po serii zabiegów da widoczny efekt w postaci zmniejszonego obwodu ciała w wybranych miejscach. Dodatkowo odprowadzi wodę z komórek razem z toksynami i lepiej pozwoli wchłonąć się odpowiedniemu kosmetykowi. Trudno spodziewać się widocznego efektu po jednym, dwóch zabiegach, dlatego proponuję serię sześciu zabiegów. Zabiegom należy poddawać się co dwa trzy dni, tak więc całość zmieści się w trzech tygodniach. Uda i pośladki 150 zł Masaż 25 minut, bańka 10 minut, body wrapping 30 minut, peeling 10 minut. Brzuch 150 zł Masaż 20 minut, bańka 10 minut , body wrapping 30 minut, peeling 10 minut Ręce 100 zł Masaż 15 minut, bańka 10 minut, body wrapping 30 minut, peeling 10 minut Całe nogi z pośladkami 190 zł Masaż 30 minut, bańka 15 minut, body wrapping 30 minut, peeling 10 minut Całe nogi i brzuch 230 zł Masaż 35 minut, bańka 15 minut, body wrapping 30 minut, peeling 10 minut Piersi 100 zł Masaż 10 minut, bańka 5 minut, body wrapping 30 minut, peeling 5 minut Całe ciało 420 zł Masaż 60 minut, bańka 30 minut, body wrapping 40 minut, peeling 20 minut Podane ceny dotyczą serii która zawiera 6 zabiegów. Przeciwwskazania: - Miesiączka - Ciąża - Zapalenie żył - Grypa I stany zapalne - Choroby nowotworowe - Kamica nerkowa - Choroby skóry - Otwarte, niezabliźnione rany Jestem masażystą nie oferuje usług o charakterze seksualnym posiadam dyplomy niezbędne do wykonywania zawodu które mam zawsze do wglądu dla zainteresowanych. Kontakt 505121400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYmasażysta85łódź
ty masazysta!!! -wez sie ogarnij durny chłopie. To nie jest firma reklamowa. A poza tym kiedys mowiłeś, ze takie biedactwo jestes i jestes niedowidzacym lub niewidomym, wiec jak mozesz tak dokładnie robic to o czym piszesz. Oczywiscie nie mam nic przeciwko masazystom z wadą wzroku, zeby nie było. Twoja natarczywosc i wpisy sa juz wkurw..rzające, wiec juz przestan i ogarnij sie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty masazysta!!! -wez sie ogarnij durny chłopie. To nie jest firma reklamowa. A poza tym kiedys mowiłeś, ze takie biedactwo jestes i jestes niedowidzacym lub niewidomym, wiec jak mozesz tak dokładnie robic to o czym piszesz. Oczywiscie nie mam nic przeciwko masazystom z wadą wzroku, zeby nie było. Twoja natarczywosc i wpisy sa juz wk**w..rzające, wiec juz przestan i ogarnij sie !!!!" Po pierwsze czemu akurat mnie się czepiłaś, przecież wyżej masażyści też się oferują? Owszem jestem niewidomym masażystą i wykonuje swoją prace tak jak widząca osoba, więc czemu mam nie opisywać dokładnie tego co robie, jak bym opisał pobieżnie bądź niechlujnie to by było wszystko ok? Zarzucasz mi też że kiedyś się żaliłem że nie widzę, nie przypominam sobie tego, więc może odświeżysz moją pamięć, dziwi mnie Twoja frustracja? To jest dział stworzony dla ludzi którzy interesują się bądź mogą przekazać jakąś wiedze na tematy związane między innymi z estetyką ciała, ja taką wiedze właśnie posiadam mogę przy okazji zaoferować swoje umiejętności co właśnie czynie. Przykro mi że nie potrafię w pełni usatysfakcjonować Twojej osoby, może w przyszłości będę miał taką możliwość z czego oczywiście bym był zadowolony i szczęśliwy. Pozdrawiam Ciebie i życzę dużo słoneczka w życiu w sercu jak i na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masysta łódź
...jakis ty kur...a durny -masazysto z łodzi...-chyba tonącej.....!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimka..
Czemu żeś się dowaliła do chłopaka, leczysz swoje kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masyzta z łodzi
oj kuźwa maćććć...-weśty sie lepiej sam wymasuj -od muzgu swojego zacznij!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawa tych masaży wyszczuplających. Jak z nimi jest>? Ja na razie postawilam na zabiegi wyszczuplające Accent XL i po dwóch zabiegach już widzę efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też korzystam z masaży wyszczuplająco-antycellulitowych i muszę powiedzieć, że efekty są bardzo zadowalające. Jeżdżę do Pabianic, bo w Łodzi, gdzie mieszkam, ceny są masakryczne. A tu mi się opłaca nawet z dojazdem. Korzystam z usług Gabinetu Masażu Krystyny Bartoszek, ten masaż nazywa się MadShape, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×