Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokodżambo

jak Namówić mamę na kota

Polecane posty

Gość kokodżambo

mama mówi że będzie brudził itp. mam 12 lat i terAz opuściłym mnie króliczki miniaturki miałam ich 4 ... a teraz mi tak smutno i nie mam zwirzaka a w pobliskim zoologicznym chcą oddać wiec jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kota i nie brudzi
koty to bardzo czyste ciche zwierzeta namów mame niech troche poczyta o kotach kot naprawde nie jest klopotliwy może zostawać sam w domu i bardzo dobrze dziala na psychike czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci kot
O tak ! bardzo działa na psychikę człowieka ,mój kot mnie wykończył psychicznie . Oczywiście może sam zostawac w domu , jak najbardziej wtedy robi co chce , potem po smrodzie dochodzisz do miejsc w którym zostawił swoje odchody . I nie wierz w to ,że nie jest kłopotliwy , niszczy meble, niszczy psychike osób które muszą po nim to wszystko posprzątac. A żył jak król -specjalne posłanie dla kotka , whiskas , żwirek itp Twoja mama ma racje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty sa ekstra
mozna je trzymac tylko w domu kup fajna kuwete i piasek zbrylajacy i jak codziennie bedziesz z niej wyciagac to wogole ie bedzie smierdzialo koty sa bardzo czytste i ucza sie zalatwiac momentalnie malo zjadaja i sa naprawde tanie w utrzymaniu a bardzko kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj moja uliczna koteczka urodziła pięcioro. Pomagam jej, ale do domu nie mobę: pies i kocur. Kotki buraski z białym podwoziem. Grzeczne i tłuste. Ktoś weźmie za kilka tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×