Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

Czemu Wy tak naskakujecie na studentów Pedagogiki...

Polecane posty

... ja uważam, że na każdym kierunku studiów powinien być jakiś mały wycinek z Pedagogiki, a mianowicie coś o wychowaniu. I myślę, że jest to jeden z ważniejszych zawodów, taki pedagog. Budowniczy, lekarz i fryzjerka też mają dzieci, a później to powstają takie patologie, jak mamy okazje oglądać w Superniani ;] Nie twierdzę, że studia są trudne albo, że jest po nich pełno pracy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no łajza
Nie. Pedagogika na studiach, panienko, nie ma nic wspólnego w wychowaniem w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ty po co zaśmiecać
programy innych studiów takimi bzdetami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no łajza
To raz. Dwa - pedagogika to taka pseudo-nauka. Pierdu-pierdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no łajza
I mówię to nie jako apologeta studiów technicznych tylko absolwentka studiów humanistycznych, mająca z pedagogiką do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dla takiego architekta taka pedagogika, to był by odpoczynek, a uświadomiło by mu się rolę ojca w wychowaniu dziecka ;] no to chyba miałaś z jakimś słabym wykładowcą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no łajza
Wiem o pedagogice więcej niż ty dziewczynko i miałam ją na dwóch kierunkach studiów plus studiach doktoranckich. Nie mam za grosz szacunku dla tej nauki. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no łajza
Natomiast osoby idące na pedagogikę to w dużej mierze ideaistycznie pensjonarki, z mrzonkami o zbawianiu świata, których znaczna część budzi się z ręką w nocniku przy pierwszej konfrontacji z rzeczywistością w postaci zaproponowanej w zawodzie pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do no łajza
Dwa fakultety i doktorat - z czego ??? Twoje wypowiedzi jakoś nie świadczą o nadzwyczajnej mądrości.Coś niby chciałaś powiedzieć a wyszło "pierdu ,pierdu", bez rzeczowych argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDMILKA.M
Ja jestem po pedagogice resocjalizacyjnej. Ciesze sie bardzo ,ze moglam studiowac na najlepszej polskiej uczelni! Nawet potrafilam rozpoznac chorobe Aspergera u dziecka sasiadki.Takze wiedza ze studiow sie przydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdgdsg
to jest tak samo wazne jak inne przedmioty, zadne pierdu pierdu. ciekawe czy gdybys miała problemy zwiazane z pedagogika do kogo bys poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×