Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość colombinka

moj roczny synek ma cale tułowie usypane drobniutenkimi rozowymi krostkami, to

Polecane posty

Gość colombinka

alergia?? jutro pojdziemy do lekarza pokazac, zastanawiam sie, co w diecie sie pojawilo, ze go obsypalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziecko wcześniej chorowało? bo może to tzw trzydniówka, która objawia się wysypką a bo kilku dniach znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombinka
nie, nie chorowalo do tej pory na nic czytam wlasnie w necie wiecie, stracil apetyt, tylko cycka chce i monte deserek moze to szkarlatyna :( jak sie czlowiek naczyta, to teraz wszystkie choroby pasują :/ eh humor mu dopisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombinka
to chyba rzeczywiscie trzydniowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaaa
moze to byc szkarlatyna,moj synek to przechodzil,moze tez schodzic skora z dloni i stop, moze trzydniowka,tylko wtedy to dostawia wysoka temperatura przez kilka dni a na koniec jest wysypka. czy twoj synek mial wczesnie goraczke?? jesli to trzydniowka to antybiotyku nie potrzeba, a przy szkarlatynie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombinka
no wlasnie byl jakis gorący i w nocy chcial byc przy mnie w ogole nie przyszla mi do glowy goraczka i nie sprawdzalam raz tylko wydalo mi sie, ze jest gorący. zrzucilam to na dietę bo apetyt mu oklapł i miał leciutką biegunke ale poniewaz zupelnie nie tracil humoru, nie pomyslalam o chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaaa
moj synek tez przechodzil trzydnowke(i szkarlatyne,pisalam wczesniej),przy trzydniowce jest bardzo wysoka temperatura ok,39 stopni i to przez kilka dni,wiec NA PEWNO zauwazylabys to. wiec moze jednak to cos innego,udaj sie z synkiem do lekarza,to bedziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×