Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

He he Ryjku to za podanie imienia M Cię poćwiartuje a za pokazanie zdjęcia nie?? Ale Ty panikara jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci ryjku ryjek wirtualnie obiję za kokieterię! PODUPADŁA ŚMIERĆ :D niezłe, niezłe... Przypomniał mi się nieodżałowany serial DYNASTIA, tam była ktoraś z kolei odnaleziona cudem córka Blake\'a, podobna do Ciebie. Ha! Widać charakterek :))) Wiecie co, tak w ogóle to koszmarnie jest pracować w sobotę. Ale to tak na marginesie i nie na temat. A mój Luby dziś też pracował, wczoraj 15 godzin w robocie, dziś do tego zepsuł mu się w terenie samochód i miał jakieś ścięcie ze swoim szefem... no żesz cholerka a mnie tam nie ma przy nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku, no dobra, przepraszam za tą Dynastię :P tak mi się skojarzyło ;) A plan zmiany pracy na wiosnę mam i ja. Ewentualnie latem, a już najpóźniej jesienią. Kolejnej zimy tutaj bez niego nie przeżyję. Zresztą po co. Do tego czasu na pewno się coś w naszej sytuacji wyklaruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe w południe... mmm jak to brzmi... :D zmieniajcie pracę, zmieniajcie, dobrze być razem, byle temat przez to nie padł :D Ryjku, śliczności Ty :) męża też fajnie, że pokazałaś:D i włosy masz super:) a Ekaterini... masz bardzo sympatyczny uśmiech:) zbieram się do szkoły... miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś pojechała z tym łupieżem ryjku :) Kurde ja już czwarty dzień nie mam zimnej wody, dobija mnie to, nie mogę zrobić prania (no oprócz ręcznego ale w pralce odpada), wodę w wc spłukuję z miski i ogólnie porażka. Jakaś rura padła od mrozu i dopóki tego nie naprawią (wodociągi), mamy zakręcony dopływ. A poza tym to miłej niedzieli wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeendoberek kochani:) Ajc..sliczna niedziele mamy:D Zakupione juz serducha? Ja pozniej ide na polowanie....moze jakies zywe upoluje hehehehehehe;););) Ryjekkk ja nie widzuialam Twojej fotki. w ogole nikogo stad nie znam z twarzy:/ no....jedynie psa Twojego ryjku widzialam hehehe........moge Wam pokazac jak wygladam ale nie wiem jak sie wstawia fotki:/ noo oale mam konto na fotce.pl to moge wyslac Wam link bo NK nie pokaze bo mam tam swoje dane osobiste:P:P:P:P:P monia.....zycze powodzenia z tym *ujkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok....mykam ogarnac sie i po serduszko jakies:) Jutro pokaze Wam foteczke:D papapapapap 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam teraz w bloku, to jest jakaś rura która dotyczy całego mojego pionu, nie mam o tym pojęcia więc się nie wymądrzam. Podobno jakieś działania ku naprawie są już podjęte i nic poza tym nie mogę zrobić...tylko czekać...ciekawe jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam na chwilke...moj R.czasami gorzej grzebie sie do wyjscia ode mnie hehe......ryjekkk dzis jest Wielka Orkietra Swiątecznej Pomocy i ide wesprzec WOŚP i zakupie pare serduch:):) ekatarini wspolczuje z ta woda.......ja w grudniu nie mialam w ogole wodu przez pare godzin codziennie:/ Pozdrawiam goraco i jak bedziecie grzeczni moze Wam po jednym kupie:P Ciao 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Come back:D Cala zmarznieta wrocilam z rynku.....buuuu a jak slisko:/ Impreza na calego,jak dla mnie za duzo ludzi....nie lubi tłumow:P Zakupilam serducha:D ryjekkk Ty juz tu nie zwalaj winy na Nas:D ...i co oznaczaja Twoje slowa,ze fotkami zestresowalas sie?;> philozoph pewnie ze swoja malzowinka jest i nie ma czasu na net ale znajac zycie i Jego to jutro tu z samego rana wparuje z coffe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk oj tam....nie bylo mnie :P ..ale dzis jak chcialam wejsc na jakis link z fotami to juz ich nie bylo:/ He he he to Ci sasiadka "dala w kosc":P Podbno zlosc pieknosci szkodzi ale cazasami fajnie jest sie "wyzyc" jak mamy nerwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo jeee bedzie jak w telenoweli?;) Zemsta jest slodka ale.....uwazaj aby na Tobie nie odbila sie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejj ryjku, mam nadzieję, że Ci nigdy nie podpadnę! ;) Swoją drogą sąsiedzi to naród specyficzny, sama znam ten ból :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk ale ja musze link fotka.pl tutaj wstawic bo nie wiem jak sie daje na jakas tam strone.....poza tym jak miala bym skasowac link jak tutaj dam??? Ja zaraz mykam do wyrka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:) Widzę że tęskniłyście:) Niestety Małżowinka uczyła się do późna, a jakoś nie miałem motywacji wyciągać kompa więc ułożyłem się z wiadrem herbaty i książką i konsumowałem te drobne rozkosze:) Komuś kawki, herbatki, jakiś rogaliczek??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest herbatka jaśminowa. Jak robiłem zakupy przed świętami to Pani gratis dała mi troszeczkę na spróbowanie takiej ręcznie zwijanej w kulki robionej z całej gałązki i w środeczek wkłada się kwiatuszek jaśminu. Całkiem doba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chetnie po troszku z kazdego rodzaju poprobuje :D ja uwielbiam herbatki, z kawy juz dawno zrezygnowalam, teraz tylko herbatki :) uwielbiam zielona z owocem maliny - pychotka! u mnie kazdego dnia obowiazkowo - zurawinowa, zielona i czerwona :) a w sobote kupilam sobie herbatke czarna z cynamonem - mniam! wszystko wlasciwie dozowane, delikatny aromat cynamonu, zachwycila moje zmysly :D ogolnie jestem fanka cynamonu, ostatnio skonczyla mi sie jablkowo-cynamonowa i nie moge jej nigdzie w sklepach znalezc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek biedne Twoje wloski :D pamietam co to guma wklejona w dlugie wlosy :o ja mam cynamonowa manie ostatnio :D uwielbiam kaszki z jablkiem i cynamonem te kupne, codziennie prawie je wpieprzam :) wlasnie doczytalam, ze poobgadywaliscie troszke sasiadow :D :D ja to mam tak sympatycznych, ze chyba powinnam pozostawic to bez komentarza :o a wlasnie! kubraczek dla pieska terminatora zamowiony? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku no jak tak mozna! terminatorowi zadek marznie a Wy sie spieracie czy na zadku trupia czache ma nosic czy nie ma :D :D :D nieladnie tak :P a co tu za fotki byly co? i dlaczego ja ich nie widzialam 😭 aaa Filozof - na NK to za bardzo nie ma co u Ciebie ogladac, dorzuc no cos :classic_cool: :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeendoberek w tak piekny sloneczny a zarazem mrozny dzionek:D Ryjekkk hehehe zuma do gucia we wlosach:P Znam to z autopsji:/ Pamietam jak kiedys nawinelam wlosy na papiloty i to byl 1wszy i ostatni raz bo pozniej nie moglam jednego sciagnac i musialam ciac wlosy:/ az na sama mysl ciary mnie przechodza;/ He he a nie mowilam,ze philozoph powroci z nowym tygodniem....wraca jak bumerang:P:P Prooosze o to link http://www.fotka.pl/profil/22Edytka1/ to ja w calej okrasie hehe:P:P Mykam...weszlam na chwilke i czekam na Wasze komenty:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej noooo przeciez Filozof mnie wcale nie widzial :o Ryjku no co Ty mowisz :D cichaczem go na NK podejrzalam :P Filozof, wizerunek dobry masz to mozesz pokazac nam troszke wiecej :D no nie badz taki skapy, daj nam troche wiecej siebie :D :D :D Angel milo Cie widziec Aniolku :D no to kurcze jak ja mam sie Wam pokazac skoro nie mam tylko NK :o Rykju a Ty jak pokazalas fote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×