Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

oczywiscie, ze pies dobrze wychowany :classic_cool: i inteligentny jak i jego pani :classic_cool: :D :D :D terrierus wielkopolanus bo my wielkopolanie :classic_cool: :D :D :D kurcze chyba mi sie zaczely Ryjku Twoje usmiechy udzielac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz dokładnie skąd tyś jest kobieto, bo ja ze zdolnego śląska :D ale blisko wielkopolski, to może żem słyszała o twoim mieście a może i nawet była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z malej miesciny to zes pewnie nie byla :P ale moze slyszala :) napisze tak - stolica festiwali rockowych :) jak zgadlas to Twoje, ale prosze nie pisz nazwy na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja napisze tak :) ja mam do Kro....yna 25km:) to ile jest do ciebie już wiesz o co chodzi ;)byłam tam raz na weselu ,było ciemno,i dawno to za bardzo nie pamiętam widoków :D A teraz ty pomyśl może słyszałaś :) karp M...ki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss kurczaczki ,patrz na mapę i pomyśl :) kilka kilometrów ode mnie rozpieprzył się varius manx;) kuma :) Powtarzam kilka kilometrów a to była wiocha ;) ja troszkę większa mieścina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie :D napisze jeszcze dobitniej ,varius manx grał u nas koncert,ledwo z gminy!!!wyjechali i boom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kobieto :D pomyśl odmieniamy karp mi...cki;) Nie ma drugiej takiej miejscowości w pobliżu co ma te litery na początku ??;) Kurczę chyba bym szybciej filowi do kompa włam zrobiła :Dalbo juz mnie ktoś wertuje na n-k bo skapował o co chodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O miałam koleżankę ze szkoły, co była z twojego miasteczka :)Natalia jej na imię było ,ale nazwiska nie pamiętam bo to dawno temu było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi w końcu ,widzisz ,że blisko co rzut beretem :D jakbym dzieciaków nie miała to na rowerku bym na kawkę wpadła :D Twój i mój -dobermany dwa :D uważaj bo mój to wali wszystko co się rusza :O nawet psy mu nie obce :O o drzewach nie wspomnę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rowerku - ma sie ta kondyche co nie :classic_cool: :D :D moj doberman juz nie pierwszej mlodosci, ale nie powiem nie powiem, bo czasem lubi sobie posunac szczegolnie jakas poduszke :classic_cool: :D :D :D a teraz serio uciekam spac :) dobranoc raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Mój kaczora ostatnio trenuje :classic_cool: nie ma co pieski jak znalazł ,dobre chłopaki z nich :classic_cool: Ja też odlatuję na mojej świeżo struganej miotle ,do krainy snów :D Miłej nocki dla każdego :) tych co piszą i tych co z ukrycia czytają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo , przyszłam a Dziewczęta już w łóżeczkach :-( Dobrej nocki życzę :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek 🌼 Tak szybko dzis wbilam na necik bo...przez cholerne przeziebienie nie moge spac:/ U mnie tyle sniegu napadalo az trudno drzwi wyjsciowe/wejsciowe otworzyc hehehe...........cofffe dla wszystkich badz herbatka z miodem i cytrynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liitle_Miss_Trouble
dziendoberek 🖐️ ja dzis herbatka plus owoce zamiast ciach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss-ka witay:) Czyzby odchudzanko?:P Ps.mozecie mi podac linki do emot na kaffe?:D Ja gdzies zapodzialam link 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×