Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ryjku w kinach leci dwojeczka:) Ja sie pisze:) Jak moze wszystko usypiac?:P:P Ja daaaaawno bylam na czacie i chcialam zobaczyc czy cos sie zmienilo ale nadal to samo czyli same dzieci siedza i zboczuchy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do kina od święta jeżdżę :O nie dość ,że ok .70 kilometrów mam to jeszcze jakby cała nasza plejada pojechała to na bilety majątek ,już nie wspomnę o jakimś żarciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak bez bicia przyznam sie,ze nie pamietam kiedy bylam w kinie......wole kino domowe:D Usiade sobie z moim R. na lozku badz w lozku, dobry film,winko badz piwko.....haj lajf...z kolezanka tez bywa fajnie....jakos za kinem nie przepadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam kino :) w kinie sa zawsze mocniejsze wrazenia szczegolnie jak na horror ide :) ale mojego TZ to ciezko mi wyciagnac do kina :o Ryjku a u Ciebie kina nie ma? u mnie jest, malutkie bo malutkie ale filmik obejrzec sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ja czasami lubie sama poogladac film bo jak moj R.zacznie gledzic to nic nie wiem z filmu i lipa;/ ...w kinie natomiast jak ktois zacznie siorpac np.cole czy szelescic chipsami to szlak mnie trafia.......chociaz moze i na jakas fajna komedie bym sie wybrala:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z 2008 :O a ja myślałam ,że jakiś stary wygrzebałam :O U mnie kino jest ,ale ostatni film puszczali w 89 roku :O teraz to stoi jak pomnik przyrody, puste to i zaniedbane :O D0o Wrocka bym musiała deptać :O w dwie strony to jakieś 150 km:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bylo pare takich filmow na ktorych mi sie zasnelo :o przespalam prawie caly film RYS :o i zasnelam kiedys na filmie, ktory mi sie nawet podobal, ale film trwal prawie do 2 w nocy, a ja bylam zmeczona no i... same wiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha jak mozna zasnac na imprezie typu techno?...chyba,ze za duzo wypilas %%:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa skórzane kanapy :classic_cool: wygoda i luksus :classic_cool: Ja kiedyś usnęłam przy kompie, jak mój misiek coś tam szperał :O a ja sobie siedziałam koło niego na pufie i tak z tego owego nynu :O obudziłam się jak spadłam na biurko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie pilam % procentow, po prostu zachcialo mi sie spac to co sie bede powstrzymywac :classic_cool: ja juz tak mam, ze zasypiam wszedzie jak tylko mi sie zachce i nic mi snu nie jest w stanie zaklocic :D kiedys jak mi sie zdrzemnelo w barze podczas meczu (swoja droga na rowniez wygodnej skorznej kanapie :classic_cool: ) to mi porobili zdjecia i przyslali mmsem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala prawdziwa sesja zdjęciowa:classic_cool: A czy macie tak ,ze jak uśniecie to na zabój :O bo ja to jak kamień:O mogli by mnie wynieś z chałupy na golasa i dalej bym sobie chrapała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss-ka a ja wiem dlaczego zasypiasz w roznych dziwnych miejsach w ktorych czlowiek normalnie bawi sie...po prostu nudzi Ci sie i wtedy dopada Cie sennsoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel czasami tak jest jak mowisz, nudze sie i pach w kimono :classic_cool: a czasami to ... po prostu zaczynam czuc sie zmeczona, powieki robia mi sie coraz ciezsze i tez pach w kimono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to można kamieniem po głowie trzaskać a ja nadal śnię :classic_cool:] Raz mężuś zrobił mi numer jak nynałam :O i zaniósł do łazienki pod prysznic :O czyżbym śmierdziała czy co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam,ja nie lubie dlugo spac.....chyba,ze mnie po tygodniu praca jestem bardzo ale to bardzo zmeczona to tlyko o loku marze a tak to nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk ahahaha dobre, dobre:D Ja spie "jak zabita" jak wypije o jednego browarka za duzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×