Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Czekoladko :D premia w postaci 👄 👄 👄 buziaków :D może być :D Hej philozoph :D co to za wojnę toczyłeś ,w statki grałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymagająca??:D a może ty dziewczynki lubisz :D Nie całuje się z obcymi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wypadło na księgowe:) Mam kupić 6 komputery za marne grosze a gimnastykują mnie jakby za parę baniek kupował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska :D gdzie się szlajałaś :D ja też odczuwam bliskie spotkanie z chodnikiem :O Swoją drogą jakie całuski wybierasz :D w policzek czy usteczka :D bo phill to z naturą wyskoczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z natury jestem lesbijką;) lubię dziewczynki:) A tak nawiasem wypłata w naturze to wynagrodzenie inne niż pieniądze więc mogą być towary lub usługi w tej naturze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Oj Misska to wszystkiego NAJ ,NAJ NAJ ::D 👄 🌼 Buziaki i kwiatki ode mnie :) Phill co z tymi kompami:O cuda chcą a kasy jak na datek społeczny :O Ty możesz być les:D nikt się chyba nie pogniewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss :D lepiej daję Ci bukiet warzyw :D chcesz :D coś zdrowego ,coś pięknego (czyt.ozdobne gatunki sałat :classic_cool:)i najważniejsze szczerego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może będziecie wiedzieli :O jaka najlepiej opcją wysłać paczkę, taką do dwóch kilo:O i tanio i szybko ,tylko poczta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska :D ucz się ucz :D nauka to potęgi klucz :classic_cool: Ale jakbyś chciała to ja jestem :D tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty tak po cichu tu siedzisz co? :D nie lubie ciszy :P pozwalam Ci sie pouczyc za mnie :classic_cool: a potem wiedze, ktora posiadziesz prosze o przeslanie za pomoca telepatii do mojej glowki zadnej wiedzy :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero tu przybyłam przed chwilką :D byłam na poczcie ,wysłać paczkę :D Przyznam ,że troszkę mi się nudzi :O to se tu posiedzę i poczytam :) Właśnie robię łazanki ,lubisz :Dtylko one z mięskiem :( to nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee z miesem to nie chce :o miesa nie przelkne, ale jadam rybki i owoce morza, nie jem tylko i wylacznie miesa, jaj i tluszczow zwierzecych. ja wcinam wlasnie banany - czy one dobre sa na koncentracje? :classic_cool: bo ja cos sie na nauce skoncentrowac nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żryj orzechy :D podobno pomagają w rozwijaniu mózgu :D no i tran :D A tak poza tym to co ty jesz ?? :) nawet racuszków nie wciągasz :) może mamcia ci robi kluchy na parze ,można je zrobić bez jaj a zamiast sosu kisiel z jakimiś owocami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tran? a feeee :P u mnie z tluszczow tylko oliwa z oliwek, ewentualnie w drodze wyjatku olej rzepakowy :) ale orzeszki moga byc jak najbardziej, chyba pojde sobie jakies wyluskac :classic_cool: :D ogolnie to staram sie trzymac diety hipolipemicznej, odrzucajac przy tym mieso calkowicie. niestety tak jak na poczatku rygorystycznie jej przestrzegalam, tak teraz ciagle sobie pozwalam na jakies smakolyki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a serek albo mleczko konsumujesz :) choć czasem :) Łazanki się robią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×