Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Phill :D co ty sobie herbatę pod oczy nakładasz :D czy pijesz :D Swoją drogą ja też lubię makrelkę :)ale ja jak kupuję to dwie lub trzy:D bo sama wciągnę jedną sztukę na poczekaniu :D dzieciaki także dzielą na pół juz o mężusiu nie wspomnę :Ddobra ta rybka i w miarę tania :) a najbardziej to lubie zrobić sobie taką pastę rybną z makreli jajek i zieleniny :) pychaaaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jedliscie kiedys sushi? ja jeszcze nie, ale tak mnie ostatnio kusi czy by nie sprobowac :) kurcze, a my tu ciagle o jedzeniu :D chyba bede musiala zakupic sobie herbatke yerba mate, bo choc lubuje sie w herbatkach roznorakich, yerba mate nigdy nie pilam :) a znalazlam wlasnie yerba mate-mleczko kokosowe w ktorej skladzie jest biala czekolada, platki kokosa, pedy bambusa i kwiaty rumianku :) dostalam slinotoku :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku piję głównie, ale okłady na oczka też można robić. Jest to zalecane przy jakiś stanach zapalnych itp. No rybki to ja generalnie uwielbiam:) Oj sardynki, makrelki, dorszyk:) deliiiicccjjjjeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooojjjj Missko nie wiem, ja to piję samo mate brązowe bez dodatków. Z tym że mate to się pije przez taką specjalną rurkę bo te "fusy" nie opadają i inaczej bardziej się poje niż popije:). Jeszcze kiedyś próbowałem zielone, ale ton goryczki mi nie podchodził i wybrałem brązowe. Brązowe jest lekko wędzone więc trzeba mieć pewne zboczenie żeby to pić, choć w Argentynie głównie piją brązowe. Kiedyś ta "zardzewiała rura, wredna baba" w miejscowym sklepiku wcisnęła mate właśnie z jakimiś "śmieciami" (bo oczywiście normalnego brązowego to nie miała). Nie dało się tego pić. Chociaż kumpela zapija się mate z kakaowcem i sobie chwali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba mozna zaparzyc najpierw, a potem przelac do filizanki i nie ciagnac przez rurke? :D swoja droga musze chyba sie do herbaciarni wybrac, bo sobie apetytu narobilam na nowe herbatki :D poki co zachwycam sie czarna z nutka cynamonu :) mmmmm niby taka zwykla, a zarazem tak niesamowita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ładnie nazywa się ta pani ze sklepu :D jakie my mamy podobne słownictwo :D no może ja sobie częściej przeklnę :O Misska ja nie jadłam sushi ,ale przyznam że korci mnie :) rybkę surową połknę ,ale mięsa już nie :) tzw.tatar żesz za Chiny nie zjem :D ale surową wędzoną szynkę to taaaaaak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałam się pytać i zapomniałam oczywiście :D jedliście byczki :) to takie małe rybki z dużą ilością mięska :D ale są super :) Mój dziadek jeździ na ryby nad rzekę :) i często je łapie :) Choroba jak on je smaży i potem zrobi taki sos paprykowo -pomidorowy niebo w gębie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku no delicje:) Byczki poznałem w podobnej wersji ale w puszce, potem miałem dostawy świeżo łowionych i sam przyrządzałem:) Delicja:) A znacie taką herbatkę jak samowarowa?? Zwykła, czarna, ale nie zwykła:) Od dłuższego czasu się zapijam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te byczki ,ktos by powiedział ,że to takie przysłowiowe śmieci rzeczne ,ale niebo w gębie :) O tej herbatce nie słyszałam :) chodzi ci o taką parzoną w samowarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samowar to dopiero mam zamiar sobie kupić, ale od jakiegoś roku "studiuję" herbatki z Rosji. "Mieszanka rosyjska", "Rosyjska karawana", "Samowarowa". Zupełnie inny koskos niż herbaty dostarczane przez anglosasów. Ktoś mi polecał jeszcze gruzińską, ale po to trzeba sobie jechać do Gruzji a tam strzelają jak do "kaczek';) Osobiście polecam spróbować:) Spadam do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a ja byłam na mieście :) kupiłam dwie nowe zdobycze :) ale to raczej dla babek :D obrusiki sobie sprawiłam :D haftowane :D Teraz zrobię sobie kawkę i troszkę oddychnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaterni
Ryjku - no właśnie, kompromis, tylko spokojniutko i powoli;) Phil - mówisz że jak to wykasuję pliki tymczasowe i historię tonie zostanie żaden ślad na serwerze? ja się na tym znam raczej...wcale :P więc wybacz te glupie pytania. A kontrola podobno w poniedziałek. A co do wyjazdu, ojjj nakręciłam się porządnie, jutro będzie chyba dość...ciekawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no kurde, coś mi się ręce trzęsą :) te 2 nieudane próby wpisu powyżej to byłam oczywiście ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D fajnie :D rozbawiłaś mnie :D Tak kompromis :D a wiesz ,że są dwa gatunki kompromisu :D pierwszy to ten kiedy świadomie idziesz na niego ,a drugi to taki kiedy ten ktoś myśli że poszłaś na kompromis :D małe szachrajstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ryjku, o tym drugim rodzaju kompromisu \"ten ktoś\" wcale nie musi wiedzieć ;) i dodam w sekrecie (hehe), że jutro też zamierzam delikatnie ale nieodwołalnie naprowadzić mojego mężczyznę na parę kompromisów... na które oczywiście sam wpadnie ;) bo on coś bywa strasznie asekurancki, a ta cecha akurat jest mi obca i czuję że muszę nieco zmodyfikować jego podejście do wyzwań. Dla jego dobra oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekaterini :D rozumiemy się bez słów :D kompromis i jeszcze raz kompromis ;)niegrzeczne dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekaterini jesteś jeszcze :D bo mam sprawę mała ,Phill cię polecił :D Może znasz jakieś fajne miejsce na wycieczkę szkolną jednodniową dla dzieci w wieku 9-10 lat .Takie coś aby i dzieci miały rozrywkę a nie sama historia :) i koszty aby nie zawrotne :D dla szczegółu tak 150 km w każdą stronę od Wrocka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku a w jakiej porze roku - teraz? i czy dzieci chcą się zmęczyć czy nie bardzo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekaterini :) w maju lub na początku czerwca ,to ma być pożegnalna wycieczka dla dzieci i ich pani bo super kobieta :) a i dzieciaki maja cosik skorzystać ,także mogą się wymęczyć na amen :Dhttp://www.western.com.pl/western5/ coś na ten styl jest fajne :) ale troszkę naszej historii by się przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekaterini - zazwyczaj takie audyty robi się na podstawie śmieci jakie zostają w kompach. Na routerach (czy serwerach spełniających tę funkcję) nie prowadzi się zbyt dokładnych statystyk:) Poza tym audytorzy raczej zajmują się bezpieczeństwem i takie tam:) Oj nie ładnie nie ładnie moje panie, taką jawna manipulację na facetach uprawiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ogólnie jak tak sobie myślę to jednak wiosną jest stanowczo więcej atrakcji na taką wycieczkę, np. dla dzieci podejrzewam że fajne może być Western City: http://www.western.com.pl/western5/o_western/index.htm blisko mają do Kowar, do Parku Miniatur (to żeby troszkę tej historii też liznęły i to "w pigułce") albo np. w Jeleniej do Zamku Chojnik-to byłoby zwiedzanie ruin plus trochę wspinania pod górę, tak około godzinki. Niedaleko jest też np. do Harachova (za Szklarską Porębą, tuż po czeskiej stronie granicy) gdzie mogą zobaczyć skocznie z których skakał Małysz i inni, albo do Liberca gdzie jest aquapark... hmm..myślę co by tu jeszcze, ewentualnie jeśli chciałyby się poedukować przyrodniczo to mogę podrzucić ofertę ze swojej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ryjku, widzę że Western nam obu przyszło do głowy :) Philosophie - no to mam nadzieję, że mnie jeszcze nie wywalą z roboty za kafeterię ;) a co do manipulacji, to przecież napisałam że to dla jego dobra nie? :P aha zajrzyj na gg a jeśli wepchnęłam tam za dużo tekstu to podaj maila, wyślę to samo na skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill przecież wiemy ,że to w obie strony działa ;) Ekaterini dla ułatwienia :D żaden basen ,bo byli ze sto razy ,żadne zoo bo to samo ,jakieś muzeum historyczne tak ,ale żeby dzieciaki pojęły o co chodzi i nie zanudziły się :) Phill dał namiar na bunkry ,fajnie ale kurcze daleko :O Myslałam jeszcze o palmiarni w Poznaniu ,podobno jest podzielone na strefy klimatyczne ,boskie to a w czwartej klasie maja przyrode i tam będzie przerabiany klimat i przyroda :) tylko gdzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ekaterini, przeczytam za chwilkę bo mam gości:) Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi:) A manipulacja nawet jak przyjemna jest nadal manipulacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, sami się prosicie o manipulację ;) Ryjku, bunkry i ogólnie kompleks podziemi to juz dalej i nie te góry :) Ja bym w takim razie proponowałą połączyć western city i park miniatur, będą mieli w godzinkę kawał historii Dolnego Śląska i chyba się nie znudzą ( http://www.park-miniatur.com/ ). A jakby co to jeszcze niedaleko w tym samym mieście co park są sztolnie: http://www.sztolniekowary.pl/ To by tak chyba zajęło cały dzień i byłoby dość różnorodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochana jesteś :) tak się trzymałam z ty western city ,ale warto dodać ten park miniatur :) ślicznie to wygląda :) Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI 👄 ❤️ A philozoph znów filozofuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie ma za co, do usług :) Philosoph filozofuje... ale nie będziemy nim manipulować żeby przestał, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam dla Philla będziemy miłe bo on z nami siedzi grzecznie od samego początku ,i herbatką częstuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×