Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Misska wsiądziesz na rower ,zgarniesz mnie na bagażnik a Philla weźmiemy na kierownicę :D ale czekoladka by lała ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jezdem:D mężuś w robicie :( i tak siedzę dzisiaj sama :( ale choojnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech .. bo nie miałam siedzieć ,ale takie nudy bez niego :( chciałam iść z nim na zakupy :( portki mu trzeba kupić :) i taakie tam męski sprawy :D A tu dupa blada :( szef kazał przyjść na godzinę, żeby tylko auto rozładować a teraz wymyślił coś innego i do 15 będzie siedział :( Popiłaś wczoraj :D to była biba :D Czytałaś wyżej :D szykujemy się na wycieczkę do Rybnika :D którą część roweru zajmujesz :D Ja mam wentyl :D Phill kierownicę :D a Misska jako wałściciel pojazdu ma siedzonko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podskoczę autobusem chyba i spotkamy sie na miejscu :D myślałam, że mężuś w Żorach dalej już chciałam iść go szukać :D wczoraj nie popiłam, chyba, że coli ale nie mam po niej kaca raczej :P i nic nie upolowałam, to jednak nie w moim stylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba popiłaś :D bo ja wczoraj pisałam ,że właśnie czekam na męża :classic_cool: :D Oczywiście wie ,ze jest tam taka napalenica w Żorach ,bo musiał wczoraj topic przeczytać :D To jak ma czekać pod Auchanem :D Podaj dzień i godzinę to prześlę ci buziaki odemnie :D chciałbyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca123
ja byłam...i juz nie mam zamiaru nigdy być! to po prostu jest bez sensu a teraz mam chłopaka który mieszka 3 ulice dalej odemnie i juz planujemy ślub:)znamy się juz od 2 lat:) a związki na odleglość nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już też raczej nie jesteśmy :D ale pisać sobie zawsze można :P Gdzie jest reszta bandy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czytalam wczoraj o tym, że czekasz, ale myslałam, że może się plany zmieniły :P buziaki poproszę :D no wiesz co Czekoladce nie prześlesz?:D związki na odległość sa piękne :D hehe:D ostatnio słyszałam, że Japończycy np pracują przez 40 lat no tam do emerytury i jak już przechodzą na ta emeryturę i mają wolne to są masowe rozwody, bo okazuje się, że w ogóle się nie znają... przez 40 lat się mijali... z takim czymś mi się kojarzą trochę związki na odległość.... po pewnym czasie jak wraca to jak obca osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej Kochani :D :D :D Wreszcie mam wolną chwilkę , yoopi :D Daawnooo mnie tutaj nie było , zawaliły mnie sprawy różne , różniste , a doba ma tylko niestety 24h . Powiem Wam , że stęskniłam się za Wami :D widzę , że szykuje się jakaś wycieczka do Rybnika ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie widziałam reklamę, że dzisiaj o 17 45 na polsacie leci Ryjek :D hehe nie mówiłaś, ze masz własny program kabaretowy :D Saniya, witaj :) pisz co u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko :D Miałam trochę pracy , trochę biegania i załatwiania różnych spraw , między innymi z autkiem . Poza tym w związku z tym , że mam autko to instruktor czasem jeździ ze mną po dwie godziny :D Oprócz tego sporo czasu teraz spędzam na szukaniu jak najtańszego połączenia ze Sri Lanką ... Małżon musi w kwietniu tam polecieć ...sprawy rodzinne :-( Przymierzam się też powoli do otwarcia sklepiku internetowego z artykułami lankijskimi :D To chyba tyle ... :D A co u Was ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) jestem znów :) troszkę musiałam posprzątać i takie tam :D Hm.. może ktoś nakręcił o mnie biografię :D trzeba oglądać :D Witaj :) Shaniya :Djak tam nowe autko ,chyba już wypróbowałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczkku Kochana :D A pewnie,że wypróbowałam , tym bardziej że autko po remoncie :D A wczoraj pucowałam staruszka bo chyba od nowości nie był czyszczony. Odmłodniał jakieś 10 lat :D Aaaa ... zapomniałam jeszcze o jednym ;) znalazł się wydawca , który zainteresowal się wydaniem moich wierszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Czekoladko , że trochę ;) 1/3 całości .Powinnam uzupełnić tę stronę i popoprawiać niektóre wiersze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam na razie w kuchni :D Muszę jakiś obiad przygotować :D Do miłego później :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×