Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

o kurde ktos upija moja herbatke 😭 co sie dzieje na tym swiecie, nawet choremu juz podkradaja [beksa wiecie co tak mnie naszlo i sie zastanawiam czy by sobie wloskow na rudo nie farbnac :classic_cool: tylko ja jeszcze nigdy w zyciu wlosow nie farbowalam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie czy dobrze Ci będzie w rudym Missko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fill a jak myslisz :D :D czy dobrze bedzie mi w rudym? :classic_cool: eee Dziewczyny ja fryzjerom nie ufam :o zreszta jak bedzie mi zle to sie przefarbuje na jeszcze inny a co mi tam :D potrzebuje zmian :D tatuaz nowy bedzie dopiero za dosc dlugi czas, kolczyk nowy (i ostatni :( ) sie wlasnie goi, wiec trzeba by cos innego zmienic i tak mi teraz na mysl przyszly wlosy, ale sie jeszcze musze nad tym zastanowic :classic_cool: lubie cos zmieniac w sobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss "kobieta jak kawa i więcej w niej natury tym pełniej działa na zmysły";):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fill kurde to oznacza, ze w rudym nie bedzie fajnie :( ja i tak juz mam w sobie tyle natury ze chyba wystarczy :D przestalam chodzic na solke :P sciagnelam tipsy :P od zawsze robie tylko delikatny makijaz :P i w zyciu nigdy nie pofarbowalam wlosow :o a kobieta przeciez zmienna jest! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ..:P nie ma jak to kawka z południa :D do tego puścić z dymkiem mentolka :D fiu fiu fiu troszkę spokoju :D O czym tak tu klechacie:D gaduły jedne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa kobieta, natura... tratata... a 90% leci na wytapetowane laleczki :P Misska, zastanów się dobrze z tym kolorem, bo faktycznie do swojego ciężko wrócić, ale ja nie lubiałam, więc nie mam z tym problemu;) Mykam na ten głupi egzamin.... nie trzymajcie kciuków - to nic nie da:D papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴wkurwiłam się 😴 zapale jeszcze jednego Misska a jaki masz swój kolor :) teraz obecnie :)może byś fajnie wyglądała :) ale zależy jaki to ma być rudy :) a i nie powróci ci twój naturalny kolor :) za chiny już go nie odzyskasz :) jak zrobisz na rudy do wyjdą ci ciemne odrosty ,bynamniej ciemniejsze będziesz miała niż teraz masz :) Kurwa mać 😴 no tak się zdenerwowałam 💤 mała mi taki burdel w chałupie zrobiła że hej 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki kolor jak na zdjeciu, ktore widzieliscie, bo w zyciu ich nie farbowalam jeszcze :) ciemny blond albo bardzo jasny braz jak kto woli ;) rudy chcialam taki nie pomaranczowy razacy w oczy tylko bardziej cos miedziano - miodowego :D tak mi sie cos ubzduralo, ale coraz bardziej mi sie wydaje, ze to chyba jednak nie jest dobry pomysl :o nie bedzie mi sie chcialo ciagle farbowac odrostow znajac siebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za przekleństwa :O ale troszkę mi nerwy popuściły 💤 Nie dość ,że ta flundra mała :O burdel na kółkach zrobiła ,o jeszcze mi satelita szwankuje i jeszcze necik zapiernicza jak karawana podczas burzy pustynnej :O i weź ty człowieku się nie pień 😴 A może to Te dni:O coś jakby PMS:O Jeden z tych dni gdzie człowiek się sam siebie pyta \"po cholere mi się chciało dzieci \":O😴ale mija szybciutko to się juz nie stresuję A no i moja Pieta Achillesowa :Orachunki musiałam zapłacić :O jak ja nie lubię wydawać kasiory 😭 Dobra :D co tam porabiacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty tam naskrobałeś :D co? :D O jeszcze nowy emoticonek :classic_cool: no widzę ,że się rozkręcasz :D Jak tam żonka ,doszła do siebie troszkę :) Ech... tęskni mi się za mężusiem :( kurde no :( ale kicha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ryjku za troskę. To ciężki okres dla księgowych:) :classic_cool:♩♪♬♫♬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E :) nie mówiłeś ,że twoja żoneczka za księgową poszła :) A ja myślałam ,ze ona robi w jakimś salonie samochodowym :D Po tym twoim wyskoku z teściem z kwiatami i nowym Seacikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku bo jest księgową dealera set'a, vlksvagena i gazeli:) Ma dwa salony, dwa serwisy, myjnię i tanksztelę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tey a co ty tam szukałaś :D Ja nie oglądam fotosików i takich tam bezedetów :classic_cool: Ale raz z moim michem oglądaliśmy na portalu O2 i coby tu nie za dużo gadać, nawet z mojego miasta były osoby :Do i mój kolega z podstawówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic tam nie szukalam :D tu na kafe ktos pisal, ze ma male cycki i podal linka do tego portalu :D jestem zszokowana 🖐️ mam na imie Kasia a to moje cycki :o i komentarz - sa cudowne i te suteczki... :o mase jest portali takich jak fotka.pl, czy randki na o2 czy sympatia itp., ale pokaz swoje cycki?! :D internet - kopalnia wiedzy 🖐️ :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss moda z zachodu (czyt. ameryka). Tam to się nazywa GF (od girlfrends). Tam to się dopiero wyrabia. :\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórym się bardzo przydały takie portale :) np Phill poznał tam swoja żonkę a Ty swojego TŻ:D Ale racje ci przyznam ,że te obłędne opisy a fotki niektórych to już masakra na całego :O Najgorsze to są jak jakas 13 latka wyskoczy z pozami i ma podpisane "jestem zajebista xD:O co to kurwa jest xD ja pierdolę daj dziecku net a burdel sam się reklamuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sprostowac - przez net nie oznacza, ze na tym podobnym portalu :P ja poznalam na czacie :classic_cool: ta moda z zachodu jak widac niesie ze soba wiecej zlego niz dobrego :o to co nastolatki wyrabiaja w dobie internetu to mnie przeraza :o czy ja juz na prawde taka stara jestem ? :o najbardziej mnie wkurza pisanie CuKierEczQ tO Moja sis CmoQsie KoTeCcku itp. :o rzygam jak to czytam :P ja nie wiem dlaczego dzisiejsze nastolatki chca jak najszybciej dorosnac. ahhh i jeszcze wkurza mnie ta moda na to, co ja kocham - piercing :( mam 12 latek i koniecznie musze miec KoLcyCkA w PeMpUszQ i JeZoRq :o kurde chyba jestem juz stara zrzeda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×