Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

oooo widze,ze byl temat o zdobieniu pazurkow...czekoladko zajmowalas sie tym kiedys tak?...tearz juz nie bo....? Ja kupuje gotowe naklejki,podobne kwiatuszki jakie ryjek wkleila link....i dlugo sie trzymaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo i jakies tematy o sesjach do playboya itp....ale bylyscie nie grzeczne i philla to tez dotyczy:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Angel :) Nie , nie zajmowalam się nigdy paznokciami... takie tam zabawy tylko i nigdy sztucznych nie miałam... zawsze tylko swoje :) ale chyba sobie zrobie... przynajmniej ładnie pomalowane trzymaja się dlugo :D i wszyscy byli grzeczni, bardzo. jak nigdy :classic_cool: ide chyba do łóżka, mecz polukać, bo zimno mi tu jakoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka ahaaaa...ja mialam sztuczne pazurki ale te kupione np,w kiosku hehe bo np.z akrylu w zyciu nie zrobie bo niszcza oplytke paznokcia.....tearz mam tak dlugie,ze diezko mi sie pisze na klawie a sa one moje:D Kurcze ja do dzis nie mam tv w swoim pokoju i musze sie meczyc w innym pokoju aby cos poogladac.......tez juz spadam...zycze milych snow i spokojnej nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)🖐️ Chce ktoś frytki ?:D Właśnie sobie smażę frytolki :D z ziemniaczków pysznych ,własnoręcznie krojone ,znaczy siekane na takiej tarce :D ale wszystko robione tymi o 🖐️🖐️ moimi zdolnymi rączkami :D reflektuje ktoś na" odrobinkę " kalorii z rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ;) Tak na śniadanie frytki? hmm ale na obiad możesz mi zostawić :D mam nadzieję, że swojego palca tam nie wkroiłaś i nie udaje on teraz niewinnie frytki :P a propos jedzenia... nie uwierzycie co się stało! pasztet mi się skończył! :( :( :( ja nie wiem jak mogłam przeoczyć taki brak w lodówce :( a poza tym mam do sprzedania dynię na halloween, a nawet dwie :D jedna tak koło 20 kg :D coś mi się zdaje, że przez długi czas będzie tylko zupa dyniowa :D na wszelki wypadek poszukam zaraz jakiegoś innego przepisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada nie boj żaby wszystkie dziewięć palców mam :D frytki się smażą teraz dla dzieci :) jest jeszcze cycorek z kurczaka w panierce i sałatka :D no to jak chce ktoś ?:D Czekoladko tak mnie zasmuciła twoja historia z brakiem pasztetu ,więc postanowiłam ci kupić http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Konserwy-miesne/Pasztet-kremowy-z-drobiu-160-g-21294-big.jpg :D lubisz pomidorowy bo ja tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam się obrażać :( nie chcecie ze mną poklikać :( a ja dzisiaj sama w domu :( i placuszek z jabłuszkami piekę :( ale jak was nie ma no to sama zjem :( i sam będę ze sobą klikała :( Klik ,klik,klik,klik,klik,klik,klik,klik,klik,sobie klikam :( klik,klik,klik,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Czekoladka chociaż do mnie zaklikała :( widzisz jacy oni są :( nawet na pasztet nie chcieli się złamać :( kurde pusto dzisiaj ,jak nigdy :( Czekolada chcesz sobie dzisiaj ze mną polulać ?:( bo ja sem sama w domku :( horrora sobie włączymy ,placka wciągniemy a potem wszytko zagryziemy pasztetem z puszki :( puszka na głowę :classic_cool:pasi ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no problem :D a gdzie dzieci sprzedałaś? aaa i ja horrorow nie lubię... :P ale jakoś to załatwimy :P swoją drogą nie mam pojęcia jak tak mogło wszystkich wywiać... gdziez to można być tyle czasu i się nie odzywac cały dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci są już ululane :classic_cool: z filmem nie będzie problemów ,mam całą gamę z różnych gatunków a jak nam zabraknie to kochana, od czego jest net :classic_cool:(tylko ciiiii ja nic nie mówiłam jakby co ):classic_cool: Z tymi nieobecnościami to ja nie wiem :( ja wczoraj Phillowi takie ładne komentarze w galerii dałam a ten nasz ogryzek nawet yerba mate nas nie poczęstował :OMisska to ja nie wiem ,albo śledź jeden leży na tapczanie i wcina czipsy musztardowe i nie może pisać ,albo nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zachecamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Odrobina egzotyki dla Ciebie, domu i ogrodu .... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde nawet donice marokańskie są a tych szczypiorów nie ma :( Czekolada choć ,kupimy sobie donicę marokańską :(choć ,com on 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chodź idziemy na zakupy ,ja biorę ten lampion http://www.marokostyle.com/index.php?p637,lampa-elegancka-klasyka muszę sobie czymś oświecać topic w nocy wypatrując naszych zgub :( A donicę jedna weźmiemy ,żeby im przywalić z donicy :( a niech mają kurde ,jeszcze z donicy pewnie w życiu nie dostali :(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no ja jeszcze też nie dostalam :D ale Ty mowisz jakbys miała w tym spore doswiadczenie :D czyzby mężczyzni w Twoim życiu wyznawali zasade: "dziewczyny nie mozna uderzyc kwiatkiem, co najwyzej doniczka" ? :D długo ich tak bedziemy wypatrywac? może jakieś listy gończe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada a skąd ja mam wiedzieć co te chłopaki wyznawali :O ja się z chłopakami nie patyczkowałam "albo jedziesz ze mną na tym rowerze ,albo wypad z siodełka " to było moje wyznanie:( Strzał z doniczki to będzie mój "pierwszy raz ":D czuję zaniepokojenie ,strach co będzie później (konsekwencje )ale ciekawość nie daje za wygraną bo podobno to bardzo miłe uczucie :Djak to mówią co ma być to będzie :D ja się tylko "zabezpieczę" ,jakby co to podałam wam fałszywe dane osobowe co by się zdarzyło jakby mnie któreś do sądu za pobicie chciało podać :D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altttyyyjrr
poznałam chłopaka pracując we Francji, byłam tam 5 miesięcy i zajmowałam się dziećmi. No i jesteśmy razem, on jest Francuzem więc wiem że choć Francja jest w Europie to to inna kultura. I teraz jestem już w Polsce od miesiąca. No i jesteśmy razem ale 1500km od siebie. oczywiście jest skyoe i telefony ale czy to ma szanse??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Je suis malade ..
ja jestem w zwiazku z francuzem od....6 lat :) jestesmy nadal narzeczenstwem, nie wiem co z tego bedzie bo od 2 lat nie mieszkamy razem :( Widujemy sie raz na 2-3 miesiace i tak to trwa....ja studiuje w polsce i pracuje, on tam ...i tak czas plynie a tymczasem poznalam ostatnio interesujacego mezczyzne.....eh zonaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altttyyyjrr
a to Francuz z północy czy z południa czasami mam wrażenie że to zupełnie inni faceci niż Polacy, jakoś truniej tych Francuzów rozgryźć. No my jesteśmy 7 miesięcy, mi zostały 2 lata studiów już niecałe a potem zobaczymy. Ale nie wiem co zrobie jeśli zainteresuje się mną jakiś super facet, ale musiałby być naprawdę super żebym miała wybierać, a takich właśnie"superowych" jest niewielu.. A czemu Twój Francuz nie przyjedzie do Polski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Je suis malade ..
Moj francuz ma powazny kontrakt na poludniu francji (stamtad pochodzi) i nie zrezygnuje z tej pracy a kontrakt jest czasowy i jeszcze 3 lata.. Ja nie polece tam bo mam tu studia a jedne studia juz przerwalam z jego powodu, nie chce tego robic po raz drugi. Moze masz takie wrazenie ze polscy mezczyzni sa jakby "wybrakowani"? ..pod wzgledem kultury? mody? intelektu? ach..ja myslalam podobnie dopoki nie spotkalam przypadkiem wlasnie tego SUPER. nie wiem co teraz bedzie bo chemia robi swoje ...cholera czuje ze zaczynam sobie komplikowac zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altttyyyjrr
nie nie uważam że Polacy są wybrakowani czy coś tam. Uważam że łatwiej mi Polaków zrozumieć ( nie chodzi tu o język) tylko o to że czasami nie mogę wyczuć go wyczuć, zaskoczy mnie swoją reakcją. Nie wiem. Jestem ciekawa czy Francuzi są wierni... albo czy potrafią kłamac w żywe oczy, czy poważniej myślą o związkach czy raczej jak się im ktoś przestanie podobać to zostawiają. Bo tam same rozwody ciągle... No zobaczymy, mamy się widzieć w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:D ryjku widze,ze szalejesz z jedzeniem:P Frytki na sniadanie hehe...dobre,dobre:P Ja kiedys na sniadanie jadlam pizze....dodam,ze byla z dnia wczorajszego hehehe:P Mnie wczoraj tu nie bylo bo poszlalam z zakupami i kupilam sobie w koncu nowy tel...rzecz jasna XpressMusic i tearz musze ja rozgryzc.Wiecie, rozsuwana jest to dla mnie wyzsza szkola jazdy hehehe.Pozniej mialam spotkanie z laskami z NL i dzis sie kuruje:P Czekoladko jak masz do sprzedania dynie to ja chce jedna:D Ulalaaa widze,ze wczoraj troszke zapachnialo francuzami hehe;) altttyyyjrr haj:P Pytasz sie "ale czy to ma szanse??" skad mamy to wiedziec:P Ja nie wiem bo nie znam Twojej przyszlosci hehe.....kto nie prubuje ten nie zyje, znasz to?:) Je suis malade .. haj:D oooo skoro interesuje Cie inny facet to cos musi byc nie tak w Twoim zwiazku:P Moja bardzo dobra kolezanka byla z francuzem i juz mieli brac slub ale cos sie popsulo.....potwierdzam Wasze slowa,ze francuzow trudno jest rozgryzc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laska :D Powiadasz ,że kupiłaś telefon ?:) I jak ogólnie podoba ci się ?:) Ty a którą ty xpress music kupiłaś bo jest kilka modeli ?:) Mój michu ma N73 Xpresss music a widziałam jeszcze inne :) O Czekolada handluje dyniami :Dzjadlabym sobie zupę mleczną z dynią i lanymi kluskami :D babcia mi zawsze robiła jak byłam mała :D Ej a zobaczcie w linku ,ta dziewczyna czarnulka ta jak podobna do Czekolady :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=aa2Qvj4G8uY a najbardziej ja na tym rowerze zapędza :D Czekolada a może to ty ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo :D dementuję wszystkie plotki, to nie ja :D ja nawet roweru nie mam :D Angel, nauczyłaś się już tel obsługiwać? ja tylko dyktafon sobie kupiłam i jeszcze mam problem :P A co do dyni to ja hmm nie wiem... dzisiaj na obiad są racuszki z dyni, jutro makaron z dynią i parmezanem, a pojutrze zupa dyniowa z krewetkami.... :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada nie kłam :D to musiałaś być ty :D Wpraszam się do ciebie jutro na ten makaron z parmezanem :classic_cool:powiedz mamie ,że goście będą :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babci jak już :D ale dobra powiem, jak ugotuje się wiecej to znowu będę tydzień makaron jadła :D i ja nie kłamię no... naprawdę nie mam lowelu, chyba, że mi kupicie... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5610 Express Music:):):):) ta sobie kupilam:) A no......rozpracowalam ja:D Juz posciagalm sobie muzyke i fotki z kompa ale tylko pare bo nie mam jeszcze karty-pamieciowki:P Hmmm....ryjku ale ktora to czekoladka na tym teledysku bo tam duzo lasek występuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się pakuję i wyruszam w wyprawę w nieznane :D Jak chcesz lowel to mogę ci przywieść po mojej córze taki żółty z trzema czerwonymi kołami ,tylko kask sobie musisz dokupić bo prędkość zawrotną się na nim osiąga no żebyś sobie kolanami szczeny nie wyłamała :D reflektujesz na rowerek ?jest za free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×