Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Hehe no mała chce kółeczka takie a najbardziej te kamyczki w środku :Dja bym jej coś innego wybrała ,ale jak chce to wiem ,że będzie chodziła:) Te twoje fajne są :) sama bym chciała :D tyle że nie noszę kolczyków :O Kurcze tak sobie myślę czy prze allegro ich nie zamówić bo taka przebitka cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku przepiekne kolczyki dla dziecka! Ja sama mogla bym takie nosic! Czekoladko te ,ktore pokazalas sa nie-ziemskie!!!!!! Zakochalam sie w nich, jeszcze do nich bransoletka, przewieszka z lancuszkiem! Kolczyki przesliczne:D Jedne jak i drugie!:D J_j taaak popekane sa zylki, oko jest bardzo wrazliwe na swiatlo, nooon-stooop lzawi ale na szczescie ja mam poczatkowe stadium chociaz zaczynaja juz mi leciec lzy i oko mnie boli a czerwone jest,ze....brak slow:O Ryjku ja wiem co to jest zapalenie spojowek bo juz je mialam pare razy i w sumie przez moja glupote bo ja nosze soczewki i pare razy nie sciagnlam i zapalenie gotowe:O Kurcze...teraz te kolczyki beda chodzily mi po glowie,no piekne :D PS.Ktos tu kiedys mi pisal o chiopsach o smaku musztardy...czekoladka badz miska i wiecie co? Jadlam takie ale z firmy Lays a nie tej co mi polecano i wiecie jak smakuoja??Jak pieczony kurczak a pisalo,ze sa musztardowe a dokladniej to smak "miodowo-musztardowe":D...i takie kupilam tlyko w Holandii,u Nas ich nie widzialam:O a tearz jem chipsy o smaku FROMAGE,takie sobie:P aaa jeszcze jedno,te slomki w ksztalcie fiutkow to dobry pomysl:D hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel z tymi chipsami to tak jest. Im więcej robią smaków, tym bardziej wszystkie są do siebie podobne :O A szczególnie chyba jeśli chodzi o Lays. Skoro tak Ci po głowie chodzą te kolczyki, to może kup je tej koleżance. Choć może to nie bardzo taki prezent na panieńskie. Na pewno coś wymyślisz, ja niestety nie posiadam twórczego umysłu. Czekoladko no widzisz, ja zawsze mam dobre chęci, co nie oznacza, że zawsze będę się z Wami dzielić. To wszystko w ramach tego dożywotniego odchudzania, podobno nie można się wtedy dzielić :P ;) A te kolczyki są prześliczne, naprawdę. Chyba pokaże je Damianowi przed świętami ;) Ryjku Twa córka widać wie, co dobre. Ma mała kobietka gust :) Choć przyznaję, ze te kolczyki są poważne. No i też nie przepadam za złotem. I tu chciałam podkreślić, że jest to kolejna cecha podobna do Czekolady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, a znamy się zaledwie kilkanaście dni. Jednak miłość potrafi być zaskakująca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nie oglądam. Teraz napaliłam się na "Teraz albo nigdy" i pochłaniam wszystkie odcinki w necie :P Nie znam umiaru czasem ;) To dobranoc my lofff :P Hehe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys przerabialam teraz albo nigdy po 3 odcinki dziennie :D z torrentów :D ale jakoś ten serial się zepsuł, dobrze, że ostatni odcinek bo jakoś co seria to nudniejszy :P ide coś poczytać jeszcze ;) dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Już się naprawiłem, ale dzisiaj pracuję w terenie to poczytam jak wrócę:) Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuuhuuu 🖐️:D Phill to się dzisiaj wymarzniesz bo temperatura iście zimowa :)wracaj szybko bo speszyl for ju (:D) zrobiłam herbatkę na rozgrzewkę :D http://student.wszia.edu.pl/~mm1/zdjecia/herbata.jpg A co ja tu widzę :classic_cool: jakieś amory na topicu ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórym studentom to tylko alkohol w głowie :classic_cool:nie kochana, to jest herbatka cytrynką :D Mam ruskie :classic_cool: chce ktoś ?Dzisiaj mam dzień dobrotliwości (ameeeen)dzielę się ze wszystkimi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda ,nie dzielę się tak do końca :classic_cool: zawsze jak mam coś dla was to wczśniej to zjadam a potem zgrywam głupka ,że niby taka dobra jestem i chcę się z wami podzielić :classic_cool:upss wygadałam się :classic_cool: Zamienisz się z tym naleśnikiem 😭 tez chce szwarcwaldzkiego naleśnika :(plosiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Amory, amory, bo my jak dwie krople wody jesteśmy do siebie podobne (raczej ;) ). Czekoladko nie dawaj Ryjkowi naleśników, bo kłamie. :P Nie ładnie Ryjeczku, oj nie ładnie. Ja mam rybę na obiad, ale nie zapytam czy chcecie, bo już zjadłam wszystko i nic nie ma dla Was :P :) Jestem padnięta, a jeszcze na korki musze jechać... Nie mam siiiiiiłllll :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: kurde ale jestem mokra :( nienawidze takiej pogody 😭 Angel to ja sie zachwycalam tymi chipsami musztardowymi :D ale moje byly z crunchchips i byly pyszne :) takie pikantne ale zarazem slodkawe :) ja administracje skonczylam, bo to prosty kierunek :) ale na zarzadzaniu bedzie ciezko, juz widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada dzięki 👄następnym razem zanim się czymś zacznę dzielić to zostawię coś tam coś tam odrobinę dla was :D A Missce nie wierzcie ona taka skromnisia jest a łeb ma nie od parady :classic_cool: wiem co mówię sprawdzone und potwierdzone :D Misska zimno ,no kurde zimno :( a nie pomyślałaś ,że zimniej może być w bikini o tej porze roku ?:( no po co dziewczyno ,żeś bikini ubierała na taki ziąb:( co myślałaś ,że jak deszcz pada to ci ciałko umyje tak jak bryza morska latem ?:( niu niu niu głuptasku ,teraz się ubiera pantalonki ,golf i kalosze .Kalosze muszą być koniecznie żółte w zielone koniczynki bo inne to przemakają :D sprawdzone und potwierdzone kolejny raz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku kochanie, ale ja przeciez kalosze do tego bikini ubralam :( cialko chcialam umyc rzeczywiscie, mowie pada - jest okazja zeby na wodzie troszku zaoszczedzic :( a teraz.... aaaaa psik!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to se kurde Misseczka narobiłaś :( to co chusteczki pewnie chcesz bo nochalek masz zasmarkany ,nie ?:(To wiesz co ,ja te chusteczki dam takiemu masażyście ,którego wyślę do ciebie ,co by ci masażyk rozgrzewający zrobił przy okazji okej ?:( Aha to on http://www29.patrz.pl/u/f/05/80/36/58036.jpg już do ciebie pędzi kochanie ty moje 👄 Czekolada ojj Czekolada czego ty się cieszysz jak nam Misska z biedy pod rynnę musi wchodzić w środku śnieżnej zimy :( ty lepiej przynieś drwa do kominka ,,bo kiełbaski sobie będziemy smażyły :classic_cool:(co myślałaś ,że na rozgrzewkę dla Misski ?:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :🖐️ Pada i pada i końca nie widać :( mogło by przestać już ,wystarczy ,że zimno jest :( kurtkę sobie wczoraj całą ochlapałam na rowerze :( kurde no:( Muszę iść na targ i po sklepach połazić małej kozaczki kupić :( kurde a tu pada i pada :( kurcze takie fajne kowbojki jej kupiłam w zeszłym roku ,no zaczepiste i się rozwaliły :( kupa kasy w błoto :( teraz chce jej kupić takie do latania http://www.allegro.pl/item776376031_dzieciece_haftowane_mukluki_3_kol_58812e_32.html tylko na lepszej podeszwie bo te to w mig przemokną :) zaczepiste nie :D :classic_cool:jeszcze bluzę w futerkiem mamy zamiar kupić :classic_cool:a ja się rozglądnę za oficerkami dla siebie :classic_cool: możecie mi zazdraszczać ,ale i tak pewnie bardziej będziecie zazdraszczać mojej córze ,nie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny jakie ja mam rozbestwione dziecko :Onie wytrzymam z tą dziewuchą :O of kors sobie butów nie kupiłam ,nie no kurde po co niech matka lata w adidaskach w zimie :O Przeszłam cały targ ,całe miasto a ta się uczepiła jakiś różowych a'la Jola Rutowicz kozaków i nie cholery nie przetłumaczysz :O ale kupiłam jej takie mokloki czy jak to się nazywa brązowe :) na futerko się porwała ,skusiła :classic_cool: boszszsz to za dzieciak mi rośnie :O Czekolada jak ty jesteś taka niezdecydowana jak moja córa to ja cię też na zakupy nie wezmę :(mam dość :( Teraz żarcie trzeba robić :( kurde dnia braknie na to wszystko :(se nie róbcie dzieci ,mówię wam :( se nie róbcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta i chłopaki :) Ryjku jak bym słyszała moją mamę, gdy wracała z moją siostrą z zakupów. Identyczna gadka. Oczywiście, nie żebym Cię nie zrozumiała. Rozumiem jak najbardziej. Ale odniosłaś sukces, bo przekonałaś dziecko, że kozaki a'la Jola Rutowicz są nieodpowiednie dla niej :) Congratulations!!! 🌼 Mnie chyba jakieś choróbsko dopada, bo coraz gorzej się czuje. Jeszcze ta pogoda beznadziejna. Czekoladka a że tak zapytam, do jakiej Ty szkoły uczęszczasz? Bo chyba jeszcze nie pytałam, nie? A wypadałoby wiedzieć :) Ty Ryjku nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę jestem niezdecydowana kurde no... ale różowych kozaków bym się nie uczepiła :D z butami są problemy przyznaję... bo albo rozmiaru nie ma... albo na zbyt dużych obcasach to odpada bo raz zabiję się, a dwa za wysoka będę :D a ja idę dzisiaj na urodziny :classic_cool: haaa znowu będzie chlanie :classic_cool: ale dzieci se nie zrobię... nie bójta się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj J_j :) ja no liceum skończyłam... życiowa porażka... ani to zawodu ani nic... teraz bym inaczej wybrała :D a teraz studiuję stosunki :classic_cool: międzynarodowe :classic_cool: i gospodarkę przestrzennną (następna pomyłka?) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×