Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

hej ho w dewszczowy zimny 🖐️ Czekolada no jak to rozowych kozakow sobie nie kupisz? :o no przeciez to Ty na blache sie mialas robic, no chyba dobrze pamietam nie? :o no przeciez rozowe kozaki to podstawa :o ja tam najbardziej kocham moje emu :classic_cool: czuje sie jakbym po dworze w domowych kudlatych kapcaich hasala :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada kurde pijaczko ty jedna i znów mnie nie weźmiesz ze sobą :( Czy ja się kiedyś odchamię czyt.spije na amen nie pamiętając jak się nazywam :classic_cool::D J_j no niestety czy stety nie pracuję :(od kilku lat bawiłam się w matkę polkę :( ale nie żałuję ,bo wiesz to chyba miłość macierzyńska się nazywa :)ale powiem wam ,że chyba w tym roku ,albo na początku następnego może ,może ,może będę miała etecik :classic_cool:jak się uda to w domu opieki będę pracować :) zobaczy się ,jak się ułoży :) jest tylko mały problem bo praca na 2 zmiany ,kurde co z dzieciakami zrobić :( no ,ale zobaczymy . Ale wiecie co jak się już pomarszczycie i takie tam starości to będziecie mogli zawitać w mojej pracy :classic_cool: ja o was ładnie zadbam ,dam wam lekarstwa (cyjanek :classic_cool:) jak bedzie trzeba to wam laski do podpierania podetnę :classic_cool: i z balkonika kółeczka odkręcę :classic_cool: także zapraszam w przyszłości do mnie ,pani opiekunka się wami ładnie zajmie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Miss :) Czekolada fakt, może liceum to nie jest dobry wybór (zależy zresztą dla kogo), ale ja teraz kończę technikum i też jestem zła trochę, bo jest bardzo ciężko, naprawdę. A co do studiów, to życzę powodzenia. Nie oceniam czy dobrze czy źle wybrałaś, bo to nie mnie oceniać, no i ja się jeszcze na tym nie znam :P Ryjku Ty to jesteś jednak mała cholerka no. To już lepiej zostań w domu z dzieciaczkami i swą miłością macierzyńską, jak masz tak stare babcinki traktować ;) Ja tam lubiłam, jak wracałam do domu i mama była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam ja się już nasiedziałam :) a mama nawet jak pracuje to chyba w domu bywa ?:) Jeszcze jedno ,nie umierać mi na moim dyżurze bo ja wam usta usta robić nie będę :classic_cool: jeszcze wam się spodoba i będziecie specjalnie umierały :classic_cool: Qurde ziemniaki mi się palą !!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!to wszystko przez was a najbardziej przez Philla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I się kurde przypaliły :( wszystko prze was ,wszystko :(musiałam zrobić tajna misje w kuchni i walnąć pyry do innego gara a przypalony umyłam szybko :classic_cool:nikt o niczym z domowników się nie dowie :classic_cool: Czekolada głupio piszesz z tym liceum ,możesz to zinterpretować jako czas do namysłu co chcesz dalej robić a maturkę jakby bo masz ,więc nie jest źle .Ja to odpał zrobiłam nie z tej ziemi ,poszłam do technikum chemicznego :O to się nazywa przegrać życie :O całe szczęście matura była bo tak co nie w dupę ni w oku z taka szkołą :( Ale moim marzeniem to był AWF :( a matka nie chciała mi dać na internat ,zresztą co nie chciał jak nie miała nawet :( a tak mi się marzyło :( chciałam być siatkarką :( To tak jakbyś chciała być sędziną a poszłabyś na hotelarstwo :( no powiązanie jak cholera :D Teraz sobie studiujesz i jest super .Młoda jesteś to możesz jeszcze nie jedną szkołę skończyć :) ja to mogę co najwyżej chyba skończyc obiad robić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada łooo matko i corko :o toz to prawda - biale nosisz, rozowe to Angel miala zakupic, zeby sie upodobnic do swojej idolki jolki :classic_cool: to wszystko wina tego wzrostu pkb w naszym kraju, wszystko zaczelo mi sie platac :o ej ja tez konczylam ogolniaka, najlepszego w moim miescie i nie zaluje :) a na studia to mi sie zawsze informatyka marzyla :( ale sie matmy i pokrewnych przestraszylam i nie poszlam :( a teraz czeka mnie statystyka matematyczna 😭 a ja to taki humanistyczny leb mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Ryjek, z tym technikum chemicznym to mnie przebiłaś :D też konczyłam ogolniaka najlepszego w mieście i to ze średnią 5,0 :classic_cool: jak się chwalić to się chwalić :classic_cool: ale z tym technikum to chodziło mi o to, że maturę też bym miała, a do tego jakieś konkretne umiejętności i tytuł technika może.... :P no nie ważne, już się nie wrócę :D Misska, zawsze możesz jeszcze skoczyć na jakiś kurs hakerski :D też się dużo dowiesz i bez maty może się obejdzie :P ja tez lubię infę, ale maty nie znoszę.... a humanistką też nie jestem, a przynajmniej nie dzisiaj... jak siedzę 5 godziną nad historią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doooooobry dzien:D Widze,ze troche sie tu dzialo jak mnie nie bylo......dzis juz lepiej jest z moim okiem to chwilke moge posiedziec przy konmpie:) Misss napisalas ""rozowe to Angel miala zakupic, zeby sie upodobnic do swojej idolki jolki"" jak mam to rozumiec.....chyba focha zapodam :O Widze,ze o sredniej sie zgadalyscie...ja skonczylam liceum techniczne o profilu uslugowo-gospodarczym ale.....jak sie okazalo ((jak konczylam ta szkole)),ze zawodu zadnego nie uzyskalam:O ryjkkkku oo mam nadz.ze ten etat w domu opieki wypali ale...nie masz obaw czy dasz rade?:O Mam na mysli obciazenie psychiczne!Kolezanka pracowala w domu opieki i wiem,ze psycha szybko tam pada jesli ktos ma slaba psychike.....a jak ktos ma mocna to pozniej tez moze pasc:O J_j konczysz teraz techniku i maturka w tym roku tak???:D Czekoladko hehe ja mam taki sam problem z kupowwaniem butow jak Ty:P Jak tam na ur.bylo????Wypilas Nasze zdrowko??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angel :)🖐️ Nie nie mam obaw ,mam tylko dylemat co zrobić z dziećmi jeśli bedę musiała ciągnąć druga zmianę .Już opiekowałam się starszymi osobami ,wiem ,że to nie łatwe ,ale ja to lubię :) Dobrze, że oko ci się goi :) jak to mówią "do wesela się zagoi ":D Jej rano nie wiedziałam gdzie ręce wsadzić a teraz nudy jak diabli :O czekam na formułę :classic_cool: A mam jeszcze zaliczoną szkołę rolniczą ,ale udaję że to wypadek przy pracy :Ojakby co to nic nie wiecie okej :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no co no :( pamietam jak dzis jak mowilas ze jestes fanka jolki i sie do niej upodobnisz :( to bylo po tym jak Czekolada sie przyznala, ze chce stac sie blachara :( a teraz to wszystko na mnie :( a przeciez to wina Ryjka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm foch to foch 😠 ryjku -->ja moge zaopiekować sie Twoimi dziecmi ok?:D Wiesz......skoro lubisz taka prace to super:) Jeszcze raz powodzenia! Jesli chodzi o dzieci to pewnie nianie bedziesz musiala wynajac badz tesciowa moze pomoze jesli jest taka mozliwosc......z mezem cos wymyslicie:D Lubisz Formule? bleeeeee:P Ja tez sie teraz mnudze a taka jestem nabita bo jadlam caly dzien,ze nie mam sily siedziec hehehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Angel :) Tak, matura w tym roku. Tzn. w 2010 :P Boję się. Słusznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wina ryjka ,co ?😭 Ja nic nie pisałam 😭 mnie tu w ogóle nie ma i nie było cały dzień :( Misska nie wolno kłamać ,niu niu niu :( nie wiesz ,ze jak ktoś kłamie to piorun w niego uderzy :classic_cool:nie mówiła ci mama ?:( Hm Angel no nie taka prosta sprawa z nianią :) bo kto bedzie dzieci pilnował od 14 do 22 a teściów nie mam już :) bynajmniej nie na tym świecie :) ale może uda mi sie wkręcić do innej placów gdzie jest tylko zmiana na rano :) ale znów dojeżdżać bym musiała ,ale tylko 10 km więc nawet rowerem bym śmigała :D Kurcze jakie dzisiaj widziałam zaczepiste bluzki na targu :)mówię wam dziewczyny miodzio kurcze no :) chyba sobie kupię jedną na święta będzie jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku oj ...znajda sie chetni nawet na taka godzine jak piszesz:D Jakie bluzki widzialas???? Kurcze.....ja tez musze sobie w koncu cos kupic!:D J_j hehe moge stwierdzisz,ze matura to...."bulka z maslem" ale dopiero PO wszystkim bo przed matura to mialam stracha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak za bardzo to chyba nie wytłumaczę ,ale były to bluzki z dzianiny ,akie jakby sweterki :) miały różne fasony ,ale jedna to podobała mi się jak cholera :D taka na styl kimona ,ale krótka ,rękaw do łokcia na biodrach obcisła /dopasowana i miała taką kieszeń jak jest w bluzach kangurkach (wiesz tak że łapę przełożysz z jednej strony na drugą :D) takie fajne wdzianko to było ,pod spód ubiera się najczęściej golfik obcisły :) fajne były w dotyku ,kolory też nawet ok.szare ,śliwkowe (ten bł zaczepisty ,choć nigdy śliwkowych nie miałam :D) zieleń i w kratę . Kurcze a najlepsze było bo kosztowały 30 zł :) ale dzianikna super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie sfochałam przecież :( czemu mnie opuścić chcesz ?:( Ja będę płakać :( baldzo płakać ,baldzo ,baldzo :( 😭 Bluzkę mi kupisz ,przecież wiesz ,że kupisz :( czemu mnie oszukujesz ?:( zawsze mnie straszysz ,że nie kupisz a potem kupujesz ,to po co piszesz ,ze nie kupisz jak kupisz bo wiesz ,że kupisz a chcesz mi na złość zrobić i mówisz ,że nie kupisz :classic_cool:rozumiesz ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel chciałabym być już PO, wiesz? W ogóle to czasem się zastanawiam czy sobie wrotek nie założyć, bo nie wiem czasami za co się wziąć. Chyba niepotrzebnie na to prawko się zapisałam. Wy macie prawo jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_j jeszcze masz troche czasu do matury:)Poza tym przed matura odstresujesz sie na studniowce:D Ja NIE mam prawka i jakos nie moge sie skusic aby je zrobic:O ryjku nie placz....kobiety nie placza:D Misss foch to foch:P Widze,ze tez sie fochasz hehehe;););) To sie sfochowalysmy:D Hmmm a gdzie jest phil i czekoladka???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss krecisz krecisz az dym Ci z uszu wychodzi:P ...i nos jakis taki dluzszy nagle Ci sie zrobil:P heheheh weszlam sobie na czat bo dawno mnie tam nie bylo i chcialam sobie z kims pogadac tak o wszystkim i o niczym a tu juz pytanie "skad jestes,ile masz lat i opisz sie" ehehe ...jak kolesiowi napisalam,ze nie opisze sie bo i tak po wymiarach moich nie bedzie wiedzial jak wygladam to napisal,ze jestem na bank brzydka bo nie chce sie opisac i madrze pisze a ladne z madrosciami sie kloci hahaha boooshe co za luidzie chodza po tym swiecie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele jakie nudy :( nawet formuła do dupy jest :( A wczoraj miałam frytki :classic_cool: ale dzisiaj już nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×