Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

no kurde to jest to, poczulam wreszcie wolnosc i stwierdzilam ze to moze byc nawet i fajne i szaleje :classic_cool: 🖐️ a nowa dziarka to sie pochwale jak juz bedzie :P i dorabiam jeszcze troszke na stopie, bo 1 gwiazdka samotna jest :D Czekoladko tylko Ty mloda jestes, wiec Tobie to wszystko wypada :P a mi to juz ponoc nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska, z tego co sie orientuje, to 50tki jeszcze nie przekroczylas ;) sciagnelam sobie 10 sezonow Przyjaciol :D wroce za tydzien :D nie no taki zarcik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam,witam:D:D:D Missss --> krejzolko masz kolczyk w jerzyku...super:D hehe ja kiedys spotykalam sie z takim jednym panem M.i On mial kolczyk w jezyku i napisze Wam jedno....super sie cauje jak ktos ma kolczyka hehehe:D:D:D Co do dziar to wiesz co....moja sis ma z lewego ramienia do prawego biodra (przez cale plecy,na ukos) tatooooo, jak to zobaczylam pomyslalam sobie,ze zwariowala ale dzis jak juz oswoilam sie z ta mysla to nawet fajnie to wygladsa ale ja nie zdecydowala bym sie na takie cos:P Wystarcza mi moje blizny haha:P czekoladko --> "zobaczysz co ja zrobie jak nie bede musiala sie liczyc z niczyim zdaniem " a teraz tego czegos nie mozesz zrobic?:P:P:P:P Ciekawe co wykombinowalas:] smutna niedziela --> taaaak,o ta rekonstrukcje mi chodzilo.Na jakim programie to pokazywali? Hehehe teraz sa heca bo organizatorzy chca powaznych pieniedzy za to,ze teloebimy nie dzialaly:P ech....Polska to Polska:P ryjku,phill, jasminowa :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminowa
szukam pretektsu by sie usmiechnac- ale brak ...bo niby z czego mam sie cieszyc.. potrzebuje milosci ciepla bliskosci dotyku tej kochanej osoby... ale jej nie ma... boje sie ze sie bedziemy powoli od siebie oddalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel hello 😘 no ja wlasnie tez takie opinie slyszalam o kolcu w jezyku, niestety nie dane mi bylo sprawdzic czy to faktycznie prawda :P oooo no to Twoja sis musi miec swietny ten tattoo :) kurde a gdzie Ryjek? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss, ja potwierdzam, ze caluje sie z kims takim swietnie :D teraz bedziesz rozchwytywana :D Aniolku, no moge już ale nie chce za bardzo stresowac mojej babci :D pomimo calej jej nowoczesnosci to czasem sie boje o jej zdrowie psychiczne :D ale fakt ze jak sie rozstalam kiedys z facetem ktory o matko chcial mi zabronic nawet wlosy farbowac :D bo tak lubil natural :D to strzelilam se 3 dziurki w uchu :P i tattoo :) Jasminowa, nic sie nie boj, zaloze sie ze nie jest latwo o Tobie zapomniec ;) a jak sie postarasz to bedzie tylko umieral z tesknoty i dobrze mu to zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he to mój dorobek z wynalazkami typu kolczyk ogranicza się do uszu (kogoś innego) :) Jaśminowa trąba w górę. :) Zobaczysz czas zleci i będzie słodka nagroda :) Ryjek coś tam ostatnio chyba z zębem miała. Mam nadzieje że wszystko jest w porządku. Ja się pożegnam na dziś :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek mieć się very very gut bo ryjek mieć http://www.youtube.com/watch?v=_BRv9wGf5pk&feature=related POWER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:classic_cool: Dla ryjka doba to być very very krótko więc ryjek zwiększyć ilość godzin przypadających na dobę do 30 !! Ryjek mieć POWER i wykorzystać to :classic_cool:ryjek nie spać ,nie jeść ,nie pić ,ale ryjek za to wie że żyje !!!To być cudowne uczucie ,lepszejsze niż grzybki mun ,lepszejsze niż działka ,lepszejsze niż kolejny orgazm !!!! Ryjek was pozdrawiać 🖐️ i iść wyładowywać dalej energie :classic_cool::D PEACE \/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️, fajnie, że dziewczyny wróciły :-) Miss gratuluję odwagi, ja mam tylko tatuaż ;-) ryjekkk rozbawiłaś mnie do łez :-) pracuj pracusiu. jasminowa- ja też myślałam o oddalaniu się...bardzo się bałam jak mój M. wypłynął pierwszy raz...myślałam, że przemyśli wszystko i nie zechce już mnie...nie da się ukryć, że człowiek się zmienia, ale serce nie...mój M. mi ostatnio napisał, że wraca i będzie wracał do mnie. Już tak ponad 3 lata się kulkamy :-) szaleję za nim, ale ciii Ogłaszam, że paczka została wysłana :-) teraz pozostaje czekać i pary z ust nie puszczać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielo marynarze często dłużej kochają niż kobiety. Tylko nie ma do kogo wracać bo nikt już nie czeka :) Ryjku tylko uważaj bo możesz rachunek dostać za ten power :) Miss a do tej pory jakaś posucha była ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no chodziło o całowanie. :) A pogoda jest jak najbardziej prawidłowa. "W marcu jak w garncu" :) Z resztą od początku roku jakoś tak prawidłowo z tą pogodą. W styczniu zima jak z obrazka, "idzie luty podkuj buty", a teraz marzec też taki marcowy. Może będzie pozostałem miesiące też tak będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra:) Ostatnie zdanie miało brzmieć : Może pozostałe miesiące też takie będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill o calowanie? znaczy ze co? ze posuche w calowaniu mialam czy jak? :D bo sie chyba gubie :D :o myslalam, ze pytasz o pogode w moim miescie :D :D :D nie no ktos tam do calowania to sie zawsze znajdzie :classic_cool: a teraz jest ktos nawet i blizszy i nie tylko do calowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam poprzednie swoje wypowiedzi i juz chyba zalapalam o co Ci chodzilo z tym calowaniem :D nie no rozchwytywanie zawsze bylo ale licze na wiecej :classic_cool: :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwaliłam kapcie :( teraz mam dylemat co kupić :( zy ciepłe bamboszki bo jeszcze zimko czy klapeczki bo nóż widelec wiosennie :classic_cool::D Muszę się na coś zdecydować bo dwóch par nie mogę kupić ponieważ sklepy za "5złoty"podniosły cenę kolosalnie do kwoty 5,99:( toż to rozbój w biały dzień :Ddżołk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Hej...haj...hello 🌼 Wczoraj byla wiosna....dzis za oknem zima...matrix?:O hehehe;) ryjku Ty to masz poroblem z tymi kapciami:P Dylemat,ze ohohoooooo....kup takie na zime,za rok beda jak znalazl jak szybko wiosna przyjdzie:] Misss.....cos Ty taka,dzis,roztrzepana;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Misseczka ma wiosnę w sercu :) A mnie nic się nie stało (prawie) ale limit szczęścia został na dziś wyczerpany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×