Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

...odejsc z forum.....zartujesz sobie:P:P:P:P Rozwod chcesz z Nami wziasc? Mnie tak forum wciagnelo,ze jestem tutaj od ponad 5 lat....rzecz jasna z malymi przerwami ale ogolnie rzecz biorac to juz 5 lat minelo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee a mnie tu nic nie ciągnie :) no chyba że wy bo inaczej dawno by mnie tu nie było :) teraz to nawet na innych tematach nie piszę ani nikomu nie doradzam ,po prostu znudziło mnie to forum ,nic nie wnosi w moje życie chyba ,że ....zdarza się ,że niektóre tematy są rozbrajające :D pośmiać się mogę tylko tyle :)chociaż ja mam na co dzień tyle śmiechu ,że to forum nie dorasta do pięt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,ze ja tez juz na innych topicach nie udzielam sie:O:P Czasami popatrze sobie na "mode i ubior" ,cos o kuchni, pracy,ksiazkach:p aaaaa i czasami o serialach poczytam,co bedzioe w nastepnych odcinkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no pogielo Cie czy jak? :o ja Ci dam odejsc ! 😠 znajde Cie wszedzie zapamietaj sobie! 😡 :D ja to wchodze tu tylko na nasz temat i tylko dla Was, a jak mnie ostatnimi czasy nie bylo to tesknilam za Wami :P chociaz czasami zajrze na jakis tam inny temat, ale nie udzielam sie. Angel musze posluchac tego w domu, bo tu w pracy to glosu nie mam :o Ryjek ano ciaho mam :classic_cool: moje nowe ciacho a jest na co patrzec oj jest :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodalam nowe foty na NK....haha niektore sa...no sami zobaczycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki eklerek ,jaki eklerek ?Rurka z kremem a nie eklerek ,eklerki to mają maluszki :classic_cool::Oboziu jak mnie czasem wali :O Ja mam jeszcze jeden temat , na którym poznałam bardzo fajne dziewczyny/kobiety :) mam nadzieje ,że z niektórymi z nich uda mi się na dłużej utrzymać znajomość :) Angel ty to masz z tą nk :Otwoja galeria liczy tyle zdjęć ,że fotosik może ci naskoczyć :O:D no i Czekolada też nie odbiega z rankingu :Dhehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku.....a ja tam wiem co mam z NK...i tak mam malo w porownaniu z niektorymi moimi znajomymi!!!hehehe:P Kiedys "pozaluje" troche kasy i kupie sobie profesjonalny aparat :D Poza tym niech widza znajomi czy sie zmieniam czy nie:P:P:P Mam co pokazywac to pokazuje:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek tylko Ci rurki w glowie :P ja mam eklerka - no mowie Wam :classic_cool: a jak bedziecie grzeczne to moze dam i Wam troche na niego popatrzec :classic_cool: :D a ja mam na nk jedna fote - prowadze w rabkingu na najbardziej puste i nudne konto :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja wiem ,że niektórzy mają więcej :) oj... przecież sobie żartuję :) Misska ty to wiesz masz jedno jak na razie :) ale jak eklerek wejdzie w życie to się galerią pewnie powiększy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
< M > Ej sex to takie pojęcie.. no... zagraniczne. To jak na to mówili kiedyś w Polsce? < Ł > Że co? < M > No..co robił Kmicic Oleńce? < Ł > Chędożył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss...tak jak wyzej pisalam...w 1wszych minutach wydaje sie,ze ona specjalnie robi z siebie idiotke ale po dluzszej chwili widac,ze ma cos nie tak z glowka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza jest ta muzyczka w połowie :D you are so beutiful .... a ona mina jak harakiri :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam wczoraj JOB-a taką komedię polską :D nosz szkoda ,że "zmęczona" byłam z michem :classic_cool: to bym do końca zobaczyła :D ale mam na płytce to sobie obejrzę jutro :D lubię takie debilne komedie :Dhłeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki WSZYSTKIEGO NAJ !! 😘 spoznione ale szczere :) i dzieki wszystkim za zyczenia ;) JOB to swietny film :D tak glupi ze smieszny :D a co do tej laski to juz chyba wszystko zostalo powiedziane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no joba to ja juz dawno ogladalam, w kinie na tym bylam :D co racja to racja - film tak glupi ze az smieszny :D mi najbardzie sie podobal sie ten tekst przed centrum handlowym jak gadali do tych drzwi - maciej otworz czy jak to tam bylo :D no do dzis mnie ten tekst rozwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podobał prezent dla tatusia dziewczyny :D chyba były to kulki gejszy z tego co pamiętam a tatuś "Ooooo różaniec !!!":D Szyc mnie rozbroił jak chciał psa zagazować i się skurczybyk sam zaczął dusić :D no boska scena :D Aaaa i reklamy co były między czasie :D "ja też mam swoją śpiącą królewnę "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no wlasnie darek to byl :D a szyca to ja ogolnie bardzo lubie, chociaz filmu w ktorym ponoc dobrze zagral - wojna polsko ruska nie dalam rady obejrzec :o no jakas masakra to byla dla mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×