Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

he he no jakby to powiedzieć :) zawsze jest przyczyna, zdarzenie i skutek :) Upraszczając każde zdarzenie jest następstwem innego i przyczyną następnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wracając do Torunia to tam też mam rodzinkę. Z resztą na pomorzu i w okolicach Bydgoszczy mam ich troszkę :) Aniołku jeśli chodzi o twoje okolice to kiedyś bywałem i z chęcią bym się znowu zapuścił. Ale teraz to kawał drogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna niedziela - ""/przytulam/ głowa do góry, wszystko się ułoży..."" hehe no pewnie,ze sie ulozy.Po prostu dzis mam taki a nie inny dzien i sobie narzekam na wszystko i na wszystkich hehe Milego wieczoru zycze i spokojnej nocy:D PS.Oby Was nie podtopilo bo teraz sa roztopy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no co ja tu widzę :) pogaduszki jakieś ?:) Tak z nutką humoru to ja napiszę że z Torunia i z nim związane to ja lubię pierniki toruńskie :D a tam ...taki dżołk :) Nie wiem jak z przeznaczeniem ,ale czasem mam takie jakby deja vu :) i to bardzo często tak mam ,jak pamiętam najdalej to za czasów małej smarkuli 10 letniej :) Za dużo ie napiszę dzisiaj bo moja ołówka jutro wyjeżdża ,więc musimy się przygotować do drogi ;) Niedzielo twój luby jest marynarzem w jakieś jednostce wojskowej czy coś na ten styl czy bardziej "przewóz"towaru bądź połowy np. rekinów :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku, hehe jest oficerem marynarki handlowej i pracuje na statkach, które przewożą różne różności w kontenerach, rekinów akurat nie łowi ;-), ale czasem jada na obiad ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli musisz mu salutować ?:D No tak na zakończenie dnia kolejny dżołk :D Dobranoc nocne marki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ryjku, salutować to nie ;-) , ale zawsze się przekomarza, że dziecko (czyli ja) musi starszyzny słuchać P.S. a między nami tylko rok różnicy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiesz jak ty teraz masz inżyniera to tak jakbyś była rangą wyżej od niego albo i lepiej :D ja bym tam mu kazała do" się "mówić pani magister inżynier :D I to dużymi literami pisane czy mówione :P a co się będzie marynarzyk wywyższał :D jak zacznie się buntować to wędkę mu do ręki podasz o powiesz "idź złowić złotą rybkę marynarzyku , co by ci życzenia spełniała ":D albo nie bo od iskry do pożaru nie daleko :O Jej no idę spać bo rano nie wstanę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Niedzielo a wiesz że jesteś jedną z niewielu osób które mogą na niego naurągać ?? :) Masz taki przywilej razem z rodzicami i kapitanem :) Każdy inny oberwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to mój M. ma cierpliwość do mnie - powiadam Wam...i to nie lada CIERPLIWOŚĆ, baa i też jest mgr inż, więc ryjku jak widzisz istnieje równouprawnienie pod względem wykształcenia, a że inne dziedziny to inna sprawa ;-p ojej, mój M. jest moją rybką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek w ten jakże piękny słoneczny dzionek :) Niedzielo powiadasz ,ze złapałaś tę złotą rybkę ?:D Hmm a życzenia spełnia ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill chyba masz dużo na głowie bo z rana tu byłeś a południem się witasz :) Co tam z tym napastnikiem jest ?:) Coś słyszałam ,że duża część gwałtów i napadów wręcz zmyślona ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację Ryjku wreszcie mam chwilkę żeby usiąść:) Dokładnie :) No niby było 9 gwałtów. Trzem kobietom postawiono zarzuty o zgłoszenie przestępstw których nie było. Dwa wykluczono bo w sumie nic się nie stało oprócz tego że kobity potraktowały kogoś gazem. Zostały 4 i wszystko wskazuje że było 3 różnych sprawców. Sprawca pierwszych dwóch (jeden napad i gwałt, drugi napad) prawdopodobnie już nie działa w okolicy. Niestety nie do końca udało się ustalić kim był i może wrócić w każdej chwili albo pokazać się w innym rejonie. Sprawca ostatniej napaści prawdopodobnie jest zatrzymany ale pracują nad nim bardzo dokładnie i na razie nie ma oficjalnych wiadomości. No i tak supergwałciciel przestał istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa
eh jak slyszalam o tym gwalcicielu to z psem na dwor balam sie wyjsc :) a tak w ogole to dzisiaj w pracy tak sie zamyslilam i zaczelam sobie wyobrazac jakby to bylo miec małe bejbi :P, chyba mi sie rozwija instynkt macierzyński :) cudowna rodzinka Ja Mąż i małe bejbi :P na pewno kiedys tak będzie :) hehehe a Wy macie dzieci ?? Ryjekkk chyba tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no Ryjek to ma małą armię na podorędziu :) A my jeszcze nie, ale pracujemy nad tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk, pewnie, ze spełnia życzenia :-) dzisiaj mnie spotkało wiele dobrych rzeczy. znalazłam miejsce na staż :-) jaśminowa, ja też miałam strachy przez tego zboczeńca... a co do bejbi to tez chce ;-) ehhhh phil, to znaczy, że niebawm mogę być ciocią ;-)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×