Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

portfelik przyjdzie w środę (widzę to w mojej szklanej kuli ):D no ja se mam jakoś 39 rozmiar ,ale jak masz mniejszy to nic nie szkodzi ,wytnie się tu i tam i będą open toe :D:D ja też nie lubię przepoconych :O mam nadzieję ,że ci giry pachną i pazury masz poobcinane:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje girki zawsze pachna fiolkami a cos Ty myslala :classic_cool: Ryjek Ty szczesciaro! ja tez mam 39 :classic_cool: zapraszam do mojego pokoju wypelnionego kartonami z butami :D i obys sie nie mylila z tym portfelem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylić się nie mogę bo jak sama zamawiam w sobotę to dopiero w środę jest towar ,także pytasz wprawionego allegrowicza tyle ,że ja portfelików nie kupuję tam ,ale za to jakieś wery wery potrzebne rzeczy do mojej hacjendy :classic_cool: dzisiaj szłam przez pół miasta z szafką kuchenna w rękach i listwą długości 2,80metra :classic_cool: cudacznie wyglądałam :D Z tymi butami to ja ci powiem jedno Miseczka ,bozia wiedziała gdzie i o której nas ze sobą poznać i pomyśleć ,że to wszystko dążyło do tego abyśmy mogły sobie wypożyczać buciki w rozmiarze 39 :classic_cool: chyba dam na tacę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak pyszna kanapka z pieczywa pełnoziarnistego z sezamem na wierzchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja nie jestem podobna przypadkiem do Weroniki Rosati ?:O bo właśnie sobie oglądałam jakieś zdjęcia z nią i było jedno bałdzo podobne do tego co mam na n-k :O potrzebuję opinii ,bo nie wiem czy zbierać już na operację plastyczną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie nie :D jest taki jeden ptaszek i on tak strasznie lata za mną ,nawet jak nie jestem na golasa:Dchyba sie oswoił i mnie polubił czy coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill -wiosnę to ja mam już od X lat :):D Misska -widziałam ,że mi z tą rosati tak wyjedziesz dlatego cię skłamałam z tą środą :classic_cool: żeby ci nie pozostać dłużna to ci powiem ,że ty to za to jesteś podobna do Majki Jeżowskiej ,ooo!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na operacje nas nie stać ,to może udajmy że tego nie było ?:( oki? miłujmy się jak Bóg przykazał :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział ,że jak jesteś moją koleżanką od serca to nie możesz być od seksu :( echhhh a miało być tak pięknie :(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×