Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

No właśnie mnie się też tak wydaje ,że to Phill następnym razem musimy pisać szyfrem :D ja też mam piękną pogodę :D wydaje mi się ,że Phill także ja ma i pewnie wybędzie na jakiś slalom gigant po lasach także spokojna nasza rozczochrana ,deszczu nie będzie :) chociaż ...on lubi jak go tak wymrozi ,przemoczy ,wiesz coś jak survival :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zycze Wam Wesolych Swiat Wielkiej Nocy! Spokojnych,rodzinnych i "lanych";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzajemnie Aniołku :) Jak chodzi o mnie to ja tylko prognozuje pogodę. :) Powiedzieć Wam jaka będzie ?? :) Jeśli chodzi o miłowanie to IMHO najlepsze zdanie spłodził św. Augustyn. "Kochaj i czyń co chcesz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już czuję w moczu ,że będzie padało ...czuję to jak bozie kocham :classic_cool:albo popuściłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ,pytasz czy stwierdzasz ?:D właśnie dostałam mms od micha a w nim zdjęcie bramy obozu w Oświęcimiu :( ja też tam chciałam pojechać i zobaczyć 😭 cholerny szczęściarz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam osobiście bo mi się wierzyć nie chciało i nie ! nie prawda bo miałam sucho !!:classic_cool: tylko potem mi się mokro zrobiło od sprawdzania ,ale to już inna sprawa :classic_cool: :O Phill, ja cię proszę nie czytaj tego :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ,już biegnę do spowiedzi już...już...już co tam mokre gacie ,jak ja popadałam w depresję bo znalazłam sukienkę, która mi się podoba ,ale kosztuje jedyne 650 polskich złotych(słownie .SZEŚĆSET POLSKICH ZŁOTYCH) 😭 umieraaaaaammm😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Jak mam do powiedzenia coś dobrego to nie chcą słuchać. A potem wszystko co złe to na mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale że co ?:) ja nic nie mówiłam ,to Misska -ona nie chciała słuchać :D jestem dzisiaj kaszląco kichająca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia tia -tak mówią małe dzieci na tatę :):D no przeca widać jak na dłoni ,że cię broniłam :classic_cool: Miska ,że nie ,nie chce a ja ,że nic nie będzie ,że ty ten ...wycieczki ,jeżyny ,krzaki chaszcze lubisz to się pogoda utrzyma ,no więc nie rozumiem czego to" tia "się tyczy :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na kogoś musiałam :D co do sukienki to ...żebyś ty tak grzeszyła jak ja to świat byłby piękny :classic_cool:moher :P a sukienkę sobie uszyje ,bo sobie mamusie moją podręczę troszkę i będę miała jak ta lala ,ale nie za takie pieniądze jak podają na allegro :) se kurde uszyję a będę miała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy...yy...będzie troszkę problem ,bo ja ją chcę na komunie do mojej córy a to będzie za rok :D poczekasz tyle ?:D w ogóle to ja nie wiem dlaczego ona taka droga ,właśnie -spojrzałam dzisiaj jeszcze raz a tam pisze 670 zł :O się pomyliłam :) kawałek materiału i fason zwykły ,nie zauważyłam aby jakaś super firma było to już nie wiem o co chodzi z tą cena :) z tym grzechem to mnie oszukałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ,mam jajka czekoladowe ,chcesz ?:D żeby cię dobrze skusić to napiszę ci ,że tak -tak to są te jajka z biedronki w paczce za niecałe 4 złotysze :D ale ciiiii,bo się Philll obudzi i nam zje ....cicho rozwijaj sreberko ,żeby nikt nie słyszał ...ciiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam ,pohałasujemy troszkę :D jako ,że nikogo nie ma ,to ci wkleję kawał który przed chwilą przeczytałam na kafe :D mamusiu mogę ciasteczko? możesz ale najpierw umyj rączki mamusiu ale przecież ja nie mam rączek nie ma rączek, nie ma ciasteczek :D:D:D wiem głupie i nie powinno się ,ale śmieszne :D dobra idę spać bo jutro nie wstanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×