Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ja tez niestety albo i stety jestem bardzo wrazliwa i uczuciowa. Wrazliwa zarowno na krzywde ludzka jak i zwierzat, a najbardziej dobija mnie bezsilnosc, kiedy tak bardzo chcialoby sie pomoc, a nie ma jak :( uciekam spac, kaszel mnie zameczy chyba :( mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej :o dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpocznij sobie ,należy ci się i zdrowiej mi szybko ,żebyśmy mogły się powygłupiać jak ostatnio.Bo topic bez nas to jak filiżanka bez Yerba Mate :D i znów mój wspaniały humor sie ukazał :O Dobrej nocki Misseczko moja :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie narody :D 🖐️ Nie ma to jak dzień z Yerba Mate :D Poza tym pogoda śliczna u mnie ,mama nadzieje ,ze u was także :) słonko świeci a na dworze z 10 stopni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku przecież Ty nie pijasz Mate;) U mnie mgła, takie piękne mleczko i trzyma się od wczoraj do 21:) Jest tak melancholijnie i tajemniczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O u mnie w nocy było takie mleko :D nawet banku na przeciw moich okien nie widziałam :D a jest zaledwie 20 metrów ode mnie :D Za to wiosna ,wiosna dzisiaj pełną gębą :D nawet ptaszki ćwierkają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie z czego mam ubaw:) Wczoraj gwiazdor:D nijaki Jaruś Kret :D:D:D:D Zapowiedział Ryjkowi Misce i mnie "intensywne opady od około północy" :D:D:D:D:D Natomiast Wy już macie słońce ja będę miał za godzinę:D:D:D Jaruś z takiego układu atmosfery nigdy nie pada:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się Panicz pomylił :D Phill jeszcze chwila i słonko do ciebie przybędzie :D Może to opady promieni słonecznych miały być :D Ja mam okna tak szeroko otwarte ,ze jeszcze trochę i z futryn wylecą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraina mlekiem i miodem płynąca :Du mnie też tak było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mlecznie nie powiem :) a wogole to fajne bloki macie, takie kolorowe :D u mnie w wiekszosci szare ponure betonowe plyty :o dzisiaj w powietrzu wisi wiosna, ale pogoda na jutro przewiduje deszcz, snieg i tylko 3 stopnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss to zależy gdzie:) U mnie w prawdzie będzie pochmurno, ale sucho. U Ciebie będzie \"padać\" choć to za dużo powiedziane. Raczej pasowało by że \"zrosi\". U Ryjka no wygląda że tam to sobie popada troszkę. U Aniołka też rosić będzie. Za to Ekaterini ma najgorzej. Dość intensywny deszcz ze śniegiem. :) Miss to że bloki kolorowe to jeszcze pryszcz, mamy balkon na takie duże patio (otoczone kilkoma blokami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fill :D widze, ze znasz miejsca zamieszkania nas wszystkich :D kurde, ja wiem tylko gdzie mieszkasz Ty i Ryjek :P mnie zrosi i sniegiem opruszy :D ja uciekam, cialko smialo powyginac :D :D :D milego weekendu zycze Kochani 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Phil, wcale nie mam najgorzej bo wyjechałam sobie na łikend na Sląsk. I mam wiosnę w pełni rozkwitu! Sprytnie, nie?;) Ryjku, widzę że poważne problemy wczoraj poruszałaś. Wiesz, tak to jest że w cięzkich chwilach dowiadujemy się ile są warte różne związki z ludźmi. Ale później mozna docenić to co się ma! Ja ubiegły rok - nie wdając się w szczegóły - zaczęłam na chirurgii onkologicznej, skończyłam z niepewną diagnozą od pulmonologa i nowym upierdliwym leczeniem w perspektywie-a w międzyczasie m.in. tzw. mikroporonienie. Generalnie - masakra, posypałam się nagle na całej linii. Teraz, po tym wszystkim za to wiem, że moja rodzina (ta najbliższa, bo z dalszą to wręcz przeciwnie) stoi za mną murem i zawsze mogę na nich liczyć, a co więcej - wiem, że mogę liczyć też na własne siły.Mimo że było cieżko i strasznie, można się podnieść! A poza tym jakoś od nowego roku mimo problemów z układem oddechowym no i tymi stresami, które wyłażą mi przez bóle brzucha czuję się duuużo lepiej -prawie tak jak przed tym maratonem chorobowym - a psychicznie ostatnio rewelacyjnie. Czasem - nie zawsze- ale czasem jest tak, że takie ostre zakręty w życiu pomagają je całkowicie przewartościować i docenić zwykły dzień. Życzę twojej bratowej ryjku mnóstwo siły i oby jednak miała wsparcie w tym ciężkim czasie! A Ty, pewnie, jeśli ma cię to uspokoić to biegnij się przebadac, zresztą to norma powinna być, kontrola co jakiś czas, ale nie wpadaj w panikę. Choroba dopada niektórych, innych omija, a nawet jesli dopada nas to nie jest jeszcze wyrok. Czasem jest to mały koniec świata ale potem rodzi się nowy świat! wierz mi, mówię to z konkretnych własnych doświadczeń. Trzymam kciuki i ryjku....ryjek do góry! A jeszcze że tak zmienię temat, mój Luby ostatnio zdołowany bo w pracy szykują się redukcje...widzę że go to gryzie-on strasznie boi się zmian, zwłaszcza takich wymuszonych. Ech, widzę że jeszcze sporo pracy nad nim mnie czeka:) Miłego dnia wszystkim życzę, ja dziś zaliczyłam wizytę u fryzjera i mam nową koafiurę :) zapuszczam włosy ale od tego zapuszczania straciły \"kształt\" i troszkę je odcieniowaalm i fajnie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać ,że szefowej nie ma to firma śpi:D Topic rozwija się dzisiaj w zastraszającym tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ole ole ole ole :D nie damy się ,nie damy się :D Wstajemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D Misska :D witay:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszlam :o poszlam w koncu do lekarza :o no i co? no i nic :o dostalam syrop na kaszel + wyklad na temat przekluwania ciala 😠 i po co ja tam poszlam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje, bo malo ktory związek na odległość przetrwał. Mój nie przetrwał :P teraz się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamiera :O ja mam stresa od kilku dni i musiała coś zrobic żeby się odstresować ;O Moniś przykro z jednej strony a z drugiej dobrze bo szczęśliwa jesteś ,to chyba ważniejsze .Być w związku ,ale tylko szczęśliwym :) Misska kurde ja dzisiaj wybuchnę :O chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic :O kurde nawet nie chce mi się pisać :O MUszę iśc do lekarza i tyle :O i kurde ,kurde kurde:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek 🌼 Jak tam weekendzik?Widze,ze troche nabiliscie postow od piatku:/ Pozniej spokojnie poczytam...ryjkkku chora jestes?:/:/:/ U mnie byla wiosna AZ przez 3 dni....ponad 15 stopni w cieniu, ponad 30 w sloneczku a dzis......snieg sypie i sypie i zimno jest buuuuuu pogoda jest zje**na (za przeproszeniem):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss gdzie i ile masz tych kolczykow,ze musialas wykladu na ich temat wysluchac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Angel :) Cześć Philozoph :) Misska co ty się domyślasz :O ty się nie domyślaj :O bo się źle domyślisz i będzie :O Ogólnie jeden wielki stres:O kurde kurde kurde:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fill 🖐️ Angel 🖐️ nie no az tak wiele kolczykow to nie mam :D lekarz przyczepil sie przeklutego tragusa, bo nie mogl mi przez niego zbadac ucha :o i sie zaraz nasluchalam o sterylnosci, autoklawach itp. jakbym o tym nie wiedziala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×