Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

missska hehe jak to lekarze, musza sie 3egos i kogos trzepic:P Ja planuje zrobic sobie 3ecia dziurke w uchu...juz mialam przekluwane ucho z 5 razy i ciagle mi zarastaja dziurki dodatkowe :O ryjku nie zlosc sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku no nie baksaj nam tu, juz nie baksaj :D 😘 Angel ja tez kilku dziurek sie pozbylam w uszach no i kolczyczka w jezyku :) teraz mam w ciele w sumie 8 kolczykow ;) i nadal wygladam niewinnie :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
missska ooooo to troszke masz ale z drugiej strony....moja sis w jednym uchu ma okolo 12:P W drugim to ookolo 10......ja lubie bizuterie ale az tyle to bym nie chciala i nie chce miec......chciala bym miec tatooooooo ale co jak sie czyms zaraze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja mam 2 tatuaze i w planach trzeci ;) jezeli wybierzesz dobre, profesjonalne studio to sie niczym nie zarazisz :) i tatuazyste z talentem, a nie jakiegos rzeznika, zeby Cie nie oszpecil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missska to wiem ale gdzie wybrac dobre studio i faceta badz babke,ktorzy mi zrobia tatoooo? Nigdy nie wiadomo kto jaki jest......mowic to ja tez moge duzo....Moja sis ma zajeb*sty tatoooooo no wypas.....Pomysle nad tym:P Miss w ogole jaki jetses rocznik bo tylko Twojego nie znam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel :D a ja znam tylko rocznik Filla :P ja jestem 82 :classic_cool: powiedz jaki jestes region polski - moze podpowiem jakis salon :) troszke sie interesuje piercingiem i tattoo ;) wystarczy obejrzec galerie studia, popytac troszke ludzi i potem udac sie i zrobic wywiad wlasnymi oczyma czy wszystko jest ok :) na pewno nie warto oszczedzac pieniedzy-przeciez to pamiatka na cale zycie, wiec musi byc piekny :classic_cool: do salonu gdzie ja chodze przyjezdzaja ludzie z calej polski, a na termin na tattoo czeka sie okolo 6 miesiecy, ale na prawde warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O modelki se gadają :D Uf :O już nie mam stresa:O ale blisko było :O kurde ,kurde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss podkarpacie:) Ryjku dzis ....ciagle tylko kurde i kurde;) philozoph \"Miss ja będę miał placówkę u Ciebie do audytu \" ze co?palcówke? eheehehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja się tak stresować nie mogę :O bo to piękności mojej szkodzi :O Palcówka ty zbereźnico :O głodnemu chleb na myśli :O Kurde ,kurde:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjlku.....kurde,kurde a głodny głodnemu wypomni;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa ja już podziękuję :O chyba do zakonu sie zamelduję :O kurde kurde:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kurde, kurde,kurde" haslo dnia:D PS.O jakim Ty znowu zakonie piszesz:O;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placówka = filia pewnej firmy Jedna z 23 znajduje się u Miski na folwarku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy mi lepiej nic o seksie przez najbliższy miesiąc nie piszcie ,żadnych skojarzeń bo mi włosy wypadają od ostatniego stresa:O kurde ,kurde:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek kurde kurde a juz chcialam gratulowac 🖐️ :D :D :D Filozof o kurde kurde kurde byleby nie moja placowke 😭 Angel - Lublin, Krakow, Bielsko-Biala - w tych miastach moge cos polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska 😭 ty cholero 😭 tak mi źle życzyłaś 😭kurde ,kurde:O A to nie przypadkiem już czas na "Niezapomnianą chwile z Yerba Mate ":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku kurde kurde;) Miss jeszcze nie wiem czy w ogóle, a kiedy to też tajemnica. Ale jak przyjadę to jakieś ciacho :) czemu nie;) Śpij spokojnie ja nie kontroluję ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie chce moich kanapeczek:( a tak się starałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filozof hmm... to co robisz? :D kontroli to chyba raczej nikt nie lubi :D moze byc ciacho albo jakis deser cos sie wymysli tylko sie prosze zaanonsowac jak przyjazd przestanie byc tajemnica :D Ryjek Ty wiesz jak pobudzic moj apetyt :o znowu jestem glodna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misseczko :D to specjalnie dla was :D ostatnio wam nastękałam :D to taka mała nagroda:D Jeju ,ale bym, sobie wypiła sok pomarańczowy i z czarnej porzeczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×