Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Cześć Wszystkim 🖐️ :D U mnie ciepełko :) słonko właśnie wychodzi zza chmurek i fajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel dziekuje za (_) :) moze ibupronik? :) najlepiej dziala popity browarkiem :classic_cool: Fill moje lozeczko nie zrobilo mi krzywdy, moje futro rowniez, a nawet spalam dosc spokojnie :D :D :D jedynie jak wyszlam wieczorem to sie jakos nerwowo rozgladalam wokol :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he ja też już mam słoneczko:) I ludzie jacyś mniej zgryźliwi się zrobili. Miss no to dobrze że łóżeczko Cię nie zjadło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss wlasnie gdzies tu widzialam,ze to chyba Ty pisalas iz popijalas browcem tabsa od bolu glowy......tez tak kiedys robilam.Przestrzegano mnie,ze tak nie wolno ale to nie antybiotyk i rzecz jasna ja bylam "madrzejsza" od calego swiata hehe:P Teraz to juz nie biore w ogole tabletek od bolu glowy ...kiedys to notorycznie:) philozoph....jak czlowiek zobaczy slonce to od razy "bananika" ma na buzi a jak szare niebo to wscieka sie na byle co i wyzywa na kim popadnie:P Daj troche slonca!!!!:) Milego dnia Wam zycze......ide juz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mykam ,źle się czuje od kilku dni ,chyba pójdę do lekarza dzisiaj badania zrobic ,serce mi z ram wyskoczy za moment ,kurde no .Narka młodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku mówię Ci usiądź sobie w lotosie i od razu wrócą Ci obroty do normy;) Miss gdybyś Ty wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wracam się pochwalić,że mój \"kolega odległy\" wygrał zakład. Jak nagrodę wymyślił sobie truskawki i szampana (szmpana przywiezie,a ja mam skombinowac truskawki :)) Tylko jeszcze 3 tygodnie... 2,5 tygodnia już wytrzymałam,to wytrzymam kolejne... Ach,jaka ja jestem niecierpliwa... I w ogóle się niecierpliwię,czy to wszytstko wyjdzie... U kogo słońce świeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fill :D sugerujesz, ze uswiadamianie w kazdym zakresie jest pieszczota? :D kurde najadlam sie wlasnie cukierkow i mnie mdli :o ja to nie mam umiaru w jedzeniu :o ah i jeszcze dzisiaj kolejny sprawdzian wiedzy z anglika mnie czeka :o kto sie za mnie pouczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi troszkę przeszło :) choć trzęsę się jak galareta :D Kawka wypłukała mi z organizmu magnez :) ot i cała zagadka mojego samopoczucia :) teraz jestem uzbrojona w magnez i witaminy :) mam nadzieje ,ze wrócę do formy za jakiś czas :) A kupiłam sobie herbatkę zielona z czymś tam :D nawet nie wiem jakimś kwiatkiem czy cos i dobra jest :D a z kawka muszę się pożegnać na jakiś czas :) Phill mi się wydaje ,że założyli się o te smsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co? O to,że o godz. 20 wyśle mi smsa,ale wysłał o 20:01 i musiał pisać przez 3 dni smsy na dzień dobry z pięcioma epitetami określającymi mnie :) Pięęęęęęęęęęęknie... :) Kto chce pizzę z wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam szpinak z jajkiem :D ktoś chętny :D jeszcze cieplutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku to dobrze, ze to nic powaznego :) a zielona herbatka dobra jest, ja najbardziej lubie z owocem maliny, a Ty moze masz z opuncja? :) proponuje przerzucic sie z kawy na yerba mate :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tfuuu nigdy Yerba Mate :D sami sobie pijcie :D ja pozostaję z moją zieloną trawą :D i tak zgadłaś z kwiatem opuncji:classic_cool: booooska :classic_cool: aż mi się kawy po niej nie chce :D a jak ładnie rześko pachnie :classic_cool: Troszkę się zjeżyłam tymi witaminami ,ale trudno trzeba brać to biorę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lykaj grzecznie witaminki i nie marudz :D ja tez lykam - na wlosy i paznokcie :classic_cool: kurde musialabym podciac wlosy, ale nienawidze chodzic do fryzjera :o zawsze mi o kolczyki zahacza 😠 i bede musiala zrobic to sama - przed lustrem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska tylko żeby sie z jedne strony nie zaczynały pod uchem a z drugiej kończyły przed :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez idę lulu 😴 miłej nocki dla wszystkich 🖐️ Jutro się stawiam z moją nową trawiastą herbatką :classic_cool: zrobimy sobie lunch przy herbatce :classic_cool: wy ze swoją Yerba Mate a ja z moją trawą morska :classic_cool: istnie Angielskie klimaty z zamku Windsorów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×