Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ryjku nie pozwolimy Cię sztucznie podtrzymywać przy życiu;) Dzieńdobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 🖐️ :D Czekoladko nie ma mowy :D zdjęcie pozostanie w aparacie :D i tylko tam :D Phill ładnie to tak :D żadnego ratunku z waszej strony:D no dosłownie żadnego :D Idę później na miasto :D zapaszek do autka kupić :classic_cool: będzie pachniało że ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna :O juz jestem :O i to na chwilkę :O Ile ja się nanosiłam tego cholerstwa :O a ile kasy straciłam :O Matko jedyna aż grzech :O jak ja nie lubię zakupów😭 Wszystko jednak mam :D a to dobrze ,ale sprzątania w domu ciągle coś :O no jak tak można 😭 to to, to tamto, to sramto :O za ryję się dzisiaj od tej roboty :O Dwie rzeczy sa jednak w tym wszystkim piękne :D piękna pogoda wiosenna ze słonkiem i moje serduszko przyjedzie :D takze cieszę się niezmiernie :D Buziaki dla was wszystkich moje bąbelki :D👄 i miłego dzionka wam życzę ,może uda mi się wieczorkiem wpaść tu :Dtylko nie wiem czy ktoś będzie :D Dobra mykam 👄 papa kotki jeden lub dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie poukładało ,okradli mi znów samochód ,w pizde z taką robotą,już byłam na policji ,kurde w biały dzień opierniczyli mi lusterka . Ech.. mężulek się ucieszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze dodam :O zostaję sama na weekend :( fajnie nie ,ale sie porobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać ktoś stwierdził że czas na zmianę samochodu;). Ten jakiś pechowy jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jakaś pechowa jestem :( zawsze jak zostaję sama w domu ,to coś się dzieje :(czyli to ja przyciągam te nieszczęścia :( A najbardziej mi szkoda ,ze męża nie będzie bo dzwonił ,ze jednak nie przyjadą :( ech kurde dlaczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju mija mi ta chandra :D w końcu :D od południa do 19 byłam przybita jak gwóźdź do deski :D ale mija pomału i jest dobrze :D Autko stoi w garażu juz :D szybko to zrobiłam :D choć troszkę pieniążków straciłam :O Mężuś juz lepszy humork ma :) i fajnie :) przyjedzie w następny piątek :) i będziemy mieli dla siebie prawie trzy dni:) jupiiii:D Znalazłam niedaleko mojej miejscowości sklep z częściami do naszego auteczka i pojedziemy go obkupić w to co stracił :D Takze nie jest źle choc lepiej by zawsze mogło być :) ale ciesze się zę chociaż tak to się wyklarowało :) najważniejsze by się zbyt nie denerwować bo nic mądrego wtedy do głowy nie przychodzi :D Stawiam po lampce dobrego winka :D wiecie po wypłacie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, dobry na wieczór :D ja juz za winko podziękuję... napiłam się \"sex on the beach\":D dobre było i poznałam jakiś Francuzów, ale związkom na odległość mówimy nie :D hehe :D ogólnie jest ok,. jutro znowu wstaje o 6 także zaraz idę spać, bo te wykłady były tak bezsensu, ze nawet nie było co notować... tylko słuchawki na uszy i kima na ramieniu koleżanki :D Ryjek, nie przejmuj się... auta po to są żeby je okradać.... co chwila coś... na szczęście \"moje\" zawsze stoi w garażu ;) aaaa i górnik wygrał derby śląska... jak się cieszę... żałuję, że nie oglądałam, ale zamówiłam sobie relację sms :D bo wykład wtedy miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać :D Miłej niedzieli wam życzę bąbelki :D i dużo słonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna :D ktoś się odezwał :D a już myślałam ,że wszystkim myszy kable od internetu poprzegryzały :D Witaj Phiil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szaleni :p :) Ryjekkk jak tam przyzwyczajanie się do nowej fryzurki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ młoda :D a jakoś bokiem ujdzie :D byleby w lustro nie patrzeć a będzie dobrze :D Ładny spokój był na topicu ,nie :D normalnie łącze przesilone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja troszeczkę podczytywałam przyznaje się :o A którą wreszcie fryzurkę wybrałaś zblizoną do tej pierwszej czy drugiej ?? Czy może masz całkiem co innego na główce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to mam jedno wielkie cholerstwo :D nic a nic mi nie pasuje grzywka :D Phill jak ja nie wejdę tu to już ciężko żeby w ciągu dnia jedna strona wpisów była :D takie mają wszyscy chęci i ogólnie :D cos mi się wydaje ,ze umrzemy śmiercią naturalną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalizujesz Ryjku:) Zobaczysz jutro poniedziałek, dziewczyny wrócą z ciepłych objęć i znowu będzie gwarno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Phill :D jakie piękne kubeczki :D tylko chętnych coś wcięło :D miłego dzionka życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzieeeeeeeeeeeeńdoberek🌼 Nie bylo mnie cały tydzień.....ktos tęsknił????:):):) Wooow mam co czytać ale to jutro bo dzis mnie czas goni:P Mam nadzieję,że u Was wszystko ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha widze,ze jednak ryjku zdecydowałaś się na zmiane fryza tylko dlaczego rozpaczasz? Nie widzialam czy cos pisalas co na to Twoj maz?:)No i dawaj fotke na NK chce zobaczyc jak Ci sis zrobila ta grzywke i cala fryzure chce zobaczyc:P Misss chora jestes?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×