Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Witam:) Fajnie macie bo moj narzeka,ze mam za duzo tego i owego:P Ostartnio sam mi kupil bizuterie i pare bluzek ale nie cierpie Jego paplaniny;):P hehe Ladna jest ta Nokia C3 ale nie w moim stylu...wydaje sie duza:P hehehe taka orgynalna jest ta torebka:) Dzis jest 1wszy dzien wiosny!Idziemy na wagary!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrek :) Ta c3 jest brzydka :classic_cool:ma nieporęczną klawiaturę i w ogóle wygląda jak płytka elewacyjna :classic_cool: Misska będzie miała brzydki telefon hahahahah[diabelski śmiech]:classic_cool: Ja nie mam problemu z narzekaniem dotyczącym ilości ubrań :) baaa mój michu to czasem tak truje gitarę ,że mam sobie coś kupić ,że po tym słuchaniu to już w ogóle nie chce mi się nawet iść do sklepu :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Nokia C3 w kolorze fioletu jest najpiekniejsza na swiecie :classic_cool: Ryjek zazdraszczasz! 🖐️ :D o taka jest piekna http://allegro.pl/nokia-c3-specialna-edycja-bs-gw24m-poznan-baranowo-i1510673413.html Angel to prawda jest duza ale klawiaturke ma bardzo fajna wbrew pozorom, bo qwerty to raz, a dwa ze guziki choc blisko siebie to sa bardzo poreczne, przed zakupem wszystko wyprobowalam :D ja wlasnie z takich malutkich fonow zaczynam przenosic sie na wieksze :classic_cool: :D to z wiekiem chyba tak sie gusta czlowiekowi zmieniaja :D ale tak szczerze to kupilam ja dla tego fioletu, bo to moj ulubiony kolor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ,wydało się :classic_cool: ty mnie zawsze rozgryziesz :D Misska ,wchodze se ja wczoraj wieczorem jak ten tajniak na n-k i patrze "oho !!!Misska zasadziła nowe zdjęcie " :classic_cool: chciała ja se komentarza napisać (jak nigdy w życiu ) że "chyba po udanych zakupach ,albo linię debetową w banku zwiększyli bo uśmiech od ucha do ucha " ale ja se przemyślała ,że mogło by się wydać i twój DŻony by nie daj boże przeczytał i będziesz musiała tak jak ja składać w kostkę ubranka :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ,mnie się wydaje ,że na podstawie wieloletnich badań :Dhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię tak ,nie mówię nie :D w ogóle to ....protestuję ,protestuję i takie tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek spoko mozesz komentowac bez strachu, moj Dzony juz mnie zna i z moim zakupoholizmem juz sie oswoil, wie ze nic mnie tak nie ucieszy jak nowa torebka czy buty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Moj tez sie oswoil z tym,ze lubie blyskotki itp.ale i tak czasami stroi fochy:P Za to ja nie moge Go naklonic aby poszedl i kupil sobie np.dzinsy,t-shirt itp.:/ Milego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest za dużo ciuchów w szafie to się wysypują i traci się młodość wkładając je z powrotem. W pełni go rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie Misska to stara dupa bo jej to się aż wysypuje szafy :D a to się Misecka ucieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek moze i dupa stara, ale za to jaka jedrna :classic_cool: a w ogole to ja mam duza szafe, taka na cala sciane pokoju, wiec nic mi sie z niej nie wysypuje, jedynie czasami znajduje w niej rzeczy, o ktorych istnieniu zapomnialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to Phill tak napisał :P ja na niego krzyczałam ,z to nie prawda ,że absolutnie :classic_cool: do niczego się nie przyznaję ,mnie tu nie było a w ogóle to protestuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam tylko napisać ,że podtrzymuje zeznania :classic_cool: to wszystko wina Philla i w ogóle Angel przy tym majsterkowała a Czekolada ich dopingowała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś niegrzeczna Czekolada i rozpuszczona do granic możliwości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku - ogolnie brytyjska grupa Depeche Mode jest cool i wszystkie kawalki maja na 6 z plusem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Wiecie co?!:P U mnie sypie snieg hehehe...glupia pogoda:P Milego week,.zycze:D PS.Czekoladko znam ten bol:/Tzn.weekendy w szkole,na uczelni znaczy sie:/:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kolezanki i "rodzyneczku" ;););) Przyszlam sie pozegnac bo wczoraj dowiedzialam sie,ze w tą srode wyjezdzamy! A juz takie plany mielismy na ten week....az mi sie nie chce jechac hehehe.....podobno nie ma tego zlego:D:D:D :classic_cool: Trzymajcie sie cieplutko!!!!:D Udanych Swiat Wielkanocnych zycze Wam,wakacji itp.Bede we wrzesniu w PL:D Papapapa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jedź ,bo u nas to tylko garba i nerwicy się człowiek nabawi . Masz okazję to zmykaj i ciesz się życiem :)życzę spokojnej drogi i dużo dużo kasiury :D👄 btw . widziałam ostatnio fajnego demota :) Na plakacie wyborczym Tusk i napis "Wszystko po 5" -cukier po 5zł -chleb po 5zł -litr paliwa po 5zł :D:D:Dhehe Chciałam sobie wydrukować zdjęcie ze ślubu tak dla bajeru ,że tak to ujmę i kurcze coś mi drukarka dziwnie wydrukowała bo co 2 cm miałam niebieski pionowy pasek :( dlaczemu tak się zrobiło ?:( Chciałam podrukować kilka sztuk w większym formacie bo mam pomysła i kurde nie wiem co jest :( zwykłe pisma normalnie drukuje :( wie ktoś co to może być ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO Aniołek odfrunął :) Powodzenia i do usłyszenia. Ryjku albo tusze coś nie teges, albo sterownik (może być coś zwieszone w systemie), albo jest jakiś błąd w pliku (zależy jaki to plik) i podgląd jest prawidłowy, a "źródło" jest uszkodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×