Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

nietolerancja i jeszcze raz nietolerancja :( z nami muminkami wszystko jest okej ,nikt z nas nie nosi czerwonej torebki ,przynajmniej z chłopców ,tylko mama muminków ją ma ,ale ona jest kobietą i może mieć :( a ja mieszkam w Polsce w Dolinie B....to prawie jak Dolina Muminków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a była jeszcze w muminkach mała Mi to pewnie była Misska w przebraniu ,ona miała nie tylko czerwona torebkę ale i dużo dużo innych ,to jest podejrzane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale różowa pewnie jest i złota musowo ;) kurcze muszę znikać ,mam remont w domu :(pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki prześmiewco ,jaki prześmiewco ?:( mogłabyś wpaść do garderoby mojej mamy :) miałybyście co oglądać :) :D szafy były za małe to sobie mam garderobę budowała :Dhihi ;) dzisiaj chyba będzie ładna pogoda a ja zero sił i werwy :( mam do zrobienia : -zaszpachlowanie kilku dziur po starej rolecie -zagruntowanie ścian -pomalowanie sufitu -pomalowanie ścian -umycie podłóg -umycie łazienki -umycie szafek kuchennych -wyczyszczenie mebli -umycie okien -wyprasowanie firan -ooo jeszcze muszę przed tym zafugować płytki w kuchni :( -kupienie redukcji do zlewu -zrobienie przelewów :( buuu -nauka jazdy na rolkach obiecana małej -odrabianie lekcji razy 3 -pomoc do nauki sprawdzianu na jutro młodej i średniemu -musze zapłacić w szkole za złamane krzesło bo się średni bujał/huśtał i złamało sie :O -zrobienie obiadu (tu jest problem bo mam szafki z garami zablokowane innymi szafkami :O prócz tego gazówka na środku kuchni a lew odłączony :O) -pomóc szwagierce wypełnić jakieś dokumenty(tłuk nie potrafi nawet wpisac danych własnego syna bo nie wie w jakich kratkach ,jakby kurde nie było napisane małym drukiem :O) -wyniesienie wszystkich materiałów budowlanych -zebranie plastików do worków w szopce bo jutro odbiór segregacji a ja mam pół szopki zawalone :O -posprzątanie szopki -znalezienie rolek ??? -3xpranie :O -jak mi się uda to może coś dzisiaj zjem poza śniadaniem ,które teraz sobie zjem spokojnie ,pyszne daniu straciatella i pączek z dżemem :classic_cool: -mam nadzieje ,że wieczorem dam radę wejść pod prysznic :O albo będzie "dzień zucha" :O pewnie jeszcze dużo dużo innych rzeczy się znajdzie także ....może się z wami podzielę obowiązkami i pójdzie nam szybciej :classic_cool: taki se pomysł wymyśliłam ,zgrabnie prawda ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezusieee ,jakie to danio niedobre :O blehhh nie ma to jak jogurt z biedronki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Done :) teraz sobie chrupię ciasteczka maślane (mmmm) i popijam maślanką :) chce ktoś ciasteczko ? ;) Dzisiaj u mnie zimno i wietrznie ,ale wczoraj jedna duchota i strasznie suche powietrze było :( Uczyłam wczoraj małą jeździć na rolkach i myślałam ,że płuca wypluję tak sucho :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za maslanke to ja podziekuje :D bo ona mnie zawsze zmusza do wizyty w wc :( ja mam urlopik i sie zajadalm ciasteczkami budyniowymi o! Ryjek co Ty sadzic o tych portfelach, bo ja chciec sobie ktorys kliknac, tylko ja nie widziec ktory , co oznacza, ze bez Twej opinii sie nie obedzie! :classic_cool: tak wiec ten: http://moda.allegro.pl/guess-nowy-piekny-damski-portfel-fiolet-oryginalny-i1546805977.html czy ten: http://moda.allegro.pl/guess-nowy-piekny-damski-portfel-100-uroku-i1546805990.html ja kochac fiolet, ale ten drugi bardziej mi sie podobac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wzięła ten fioletowy bo bardziej mi się podoba a ten brązowy ma nieładne wnętrze ,ta panterka mnie odrzuciła dosłownie :O jak z bazaru od ruskich :O generalnie żadnego bym nie kupiłam za tą cenę :( wydaje mi się ,ze bardzo drogo ,góra bym dała 70 zł ani penia więcej ,jeszcze bym się targowała :O :D Mnie ostatnio bierze na czerwony portfel :O ale nie mogę znaleźć ładnych (ładnych moim zdaniem :D) akurat mam taki stary teraz ,podprowadzony mojej córci :classic_cool: ma ładne rysunki z barbi i takie tam kotki czy coś ,normalnie szał :D:O fioletowy mnie się podoba ,jak już będziesz zamawiała ,zamów i mi :) mogę zrezygnować z czerwieni na poczet tego fioletu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to klikam fioletowy, Ryjeczku jestes nieoceniona! 😘 a co do ceny to wczoraj specjalnie weszlam do sklepu Guess zeby oblukac te portfeliki na zywo i ich cena sklepowa to 245 zl, wiec akurat ten gosciu daje bardzo przystepna cene :) a teraz aktualnie mam portfel czerwony, tylko, ze juz mi sie zniszczyl, skorka sie poobdzierala na bokach i w kieszonce na bilon zrobila sie dziura i mi groszaki znikaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem ci jeszcze ,że ten fioletowy ma ładniejsze logo :) rzeczywiście warto jak mówisz ,że za pół ceny i komentarze chyba też świadczą ,że to nie kolejny oszust z tzw."oryginalnymi " rzeczami :) Muszę wyskoczyć do sklepu po nowy kosz do kuchni :) nowe balerinki mnie obtarły na pięcie 😭 mam zdarte do żywego 😭:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sprzedawca wydaje sie byc wiarygodny :) na all pelno jest towaru oryginalnego inaczej, wiec trzeba uwazac. biedne pietki ryjkowe :( mnie nowe buty tez zawsze obetra :( ale wiesz co, chyba nic sie nie chwalilas ze kupilas nowe balerinki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takich razie ty masz fioletowy portfelik a ja mam zielony kosz na śmieci :classic_cool: jesteśmy cool,że tak powiem :classic_cool: no se kupiłam baleriny ,takie ten tego brązowe czy coś i ten ...kurtkę sem kupiła ja ,wiesz a'la skórka czy coś i ten ,mnie mąż mój powiedział tak: "żebyś się za bardzo nie odwaliła bo nie będę mógł pracować z zazdrości ":classic_cool:czyli wiesz ,tak jakbym ładnie wyglądała czy jakoś tak :D z balerinkami walczę ,znaczy z jednym tym co mnie obtarł i go wzięłam na sposób i wsadziłam sobie chusteczkę higieniczną pod stópkę ,teraz mam luksus i strup na pięcie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Mnie tez obtarly balerinki i dlatego ich nie wzielam ze soba do NL a szkoda bo sa piekne i pogode w koncu mamy:D Pozdrawiam wariatki i wariata:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wiatr porwał worek na cmentarzu :( ale to nic bo w nim były stare gałązki a mi się nie chciało iść do śmietnika :O a co tam się będę wysilała :O ja mam dzisiaj cieplusio i słonko od południa zawitało :) ciągle zacina mi się to "zet" to jest podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie nakrzyczę :) za to wiem od kogo pożyczę jak mi się moje popsują :D no przeca poszłam po ten worek ,nie zostawiłam tak samego w samopas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×