Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

W kuszeniu jestem najlepsza :classic_cool: powiedz co chce a ja się już tym zajmę :classic_cool: Takk takie z paluszkiem wyciętym :classic_cool:niziutkie :classic_cool: coś w tym jest:D jeszcze troszkę i wywalą w sklepach towar wiosenny taki że w pale się nie mieści :D aby tylko kasy nie brakowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywalą Ryjku wywalą. Wszystko będzie w odcieniu intensywnego błękitu uzupełniane najczęściej czernią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to Miss nie kupiłaś :O a ja kupiłam 2 pary :P byłam taka wypompowana po tej konferencji że poczułam że tylko zakupy mnie uratują :P i... wywaliłam resztę kasy ake mam w czym przywitać wiosnę :) jedne jasne szare na szpileczce ale wydają się wygodne :) drugie czarne też takie do biegania, płaskie. Właśnie siedzę w nich przy kompie żeby mnie nie poobcierały jak już w nich zadebiutuję, bo mnie na początku wszystkie buty obcierają. Przyznam że nie powinnam teraz robić takich inwestycji (wywaliłam wszystko co miałam łącznie z kontem oszczędnościowym na te moje planowane wakacje) ale kurde, no jak miałam przywitać wiosnę w kozaczkach :O no nie da się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde :D to ja się pisze na taką modę :D uwielbiam niebieski kolor :D suuuuuuuuuuuuperr:D Misska :D ty się nie martw jak nie te to inne ci pisane :D a jak już tak bardzo chcesz to możesz je kupić i wyciąć większy otwór na paluszek :D Ekusia to wakacje zasłużone ;) nie ma co żałować :) Wspomnienia są bezcenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku ja wcale nie żałuję, ale w tym miesiącu nie obejdzie się bez debetu :O no ale w sumie ja wiecznie żyję tak na finansowej krawędzi ;) A co do wycinania otworu na paluszek w butach - w "Kopciuszku" mieli bardziej drastyczne sposoby :P tam obcinali piętę albo palce i kłopot rozwiązywał się na wieki wieków, amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiejcie sie smiejcie paskudy :P :o Ekaterini gdybys mieszkala w moim miescie posadzilabym Cie o podkupienie moich rozmiarow :o ja to mam pecha, mialam upatrzone w sumie 3 pary butow i z zadnych nie bylo mojego rozmiaru 😭 nie ma nic lepszego niz wakacje :) wspomnienia sa bezcenne :) na wakacje nigdy nie zal kasy ;) a co do wakacji... kurde bikini trzeba kupic :classic_cool: pewnie w zeszloroczne sie juz nie wmieszcze :P :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak widać nie było mi żal kasy na wakacje :P ech w ogóle nigdy nie miałam problemu z wydawaniem forsy, szkoda że w drugą stronę bardziej się trzeba namęczyć. A co do wykupienia Ci Miss butów, ja to ta dolna rozmiarówka, aż mnie mile zaskoczyło że tak po prostu przymierzyłam i były buty na mnie - ani za szerokie, ani za duże. No więc jak ja mogłam ich nie kupić... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja mam stope dluga, ale bardzo szczupla i zawsze problem z doborem butow :o jak dobre na dlugosc to przewaznie za szerokie... ehhh :o chyba sobie zaraz w ramach pocieszenia zamowie cos na allegro :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja mam stopę i małą i szczupłą. Kupowanie kozaczków czy adidasów to żaden problem, gorzej z takimi co się nosi na gołą stopę albo na cienkie rajstopki, wtedy zwykle są za szerokie. A tu dziś idealnie. Grzech byłoby nie skorzystać :P Allegro, taaaak.... szatańska sprawa :D ale ja tam na wszelki wypadek nie włażę. W tym miesiącu szlaban na zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym debetu z powodu butów nie zrobiła :O nawet jakby ostatnia para była :O trudno :O taka jestem sknera :O dusigrosz cholerny:O Ale na takie wakacje to bym sprzedała pół domu aby tylko pojechać :D Tylko jak ja bym się z moją ekipa na takie cudo wybrała ,to nawet samochód bym musiała sprzedać :O cholera jest nas trochę :O no cóż nie ma co ukrywać pracowało się w zimowe wieczory :classic_cool: Powiem wam szczerze ,ze mnie taki zakupowe szaleństwo babskie nie cieszy :O ale jakieś kafelki do domu albo coś do remontu to taaaaak :D tu jest moja mania kupowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he to ja też się przyznam. Też zrobiłem małe zakupy ale Was pewnie by nie zachwyciły to nie będę się wcinał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fill a dlaczego z gory zakladasz, ze nas nie zachwyca? :) nie marudz tylko pochwal sie :) kurde Ryjku ja jak meblowalam swoj pokoj to sie czulam wykonczona tymi zakupami :o wole jednak kupowac ciuchy i buty i torebki i kosmetyki i..... i takie tam :D dooobra postanowilam, robie nowa dziarke :classic_cool: O! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss bo jedna rzecz to książka i to z branży (dokładnie o CSS) a drugie to nuż kuchenny :);) Wracając na chwilę do tematu wakacji. EKATERINI HELP!!!! w tym ostatnim linku który mi podałaś była taka zapylista leśniczówka. A ja gdzieś zapodziałem ten link. Pomożesz please????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fill noz kuchenny potrzebny jest, jeszcze jak sam kroi warzywka na salatke to juz wogole :D ksiazka dobra rzecz, sama kupuje czesto, bo czytac uwielbiam, ale o CSS - nie wiem o co kaman :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem co Phill sobie kupił:D grunt pod budowę domu:D tadam :D Misska :D wariacie :D Ja ostatnio bardziej się podniecałam oglądaniem kołpaków do auta niż szukaniem i oglądaniem firan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh spóźniłam się :O O nóż by mi sie też przydał :D ale taki z prawdziwego zdarzenia :D tasaczek bym chciała i taki duży do krojenia :D cholera zapomniałam całkiem ,że miałam kupić nóż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym debet zrobiła na wszystko jak mam nastrój :P a buty mi potrzebne i tyle. Chłop mnie zabiera na wycieczkę w maju i gdzie ja się będę pałętać po wielkim świecie w rozkłapcianych adidasach sprzed roku :P] Phil - bardzo chętnie powtórzę linka ale przypomnij mi pliiiis jaka miejscowość albo chociaż region? w górach bialskich może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo a ten wasz nóż to mi przypomniał że potrzebuję miksera-blendera z młynkiem. Ech cholera chyba poszukam drugiego etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he nie Ryjku. :) Ziemia to przy dobrych wiatrach może w kwietniu, a może i nie. Miss CSS to "sposób" na ubarwianie stron www. Nóż no nie powiem, odkąd go mam to odnoszę wrażenie że nie mam co kroić. http://www.gerlach.pl/noze-968.php dokładnie ten z numerkiem 968-8. He he tylko trzeba cały czas uważać gdzie leży bo jest tak ostry że tnie kartkę w powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie o taki nóż mi chodzi i do tego potrzebuję jeszcze taki kwadratowy tasak mały :D Ekuśka mi przypomniała ,że kupuję od roku mikser zwykły:O matko co ja się namęczę tą kulka do ucierania :O czasem to mam pęcherze na ręce :O Kiedyś to kupowałam przez 5 lat obieraczkę do warzyw :O tak się zbierałam :O kurde jeszcze trzepaczkę rozpieprzyłam ostatnio jak robiłam ciasto na pączusie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem Ekusia :O ja to ostatnio się sypnęłam :O tak mnie złamało osłabienie ze masakra :O chyba starość mnie łapie :O Teraz na witaminach muszę jechać :O wstyd kurde kurde :O Wkurzyłam się dzisiaj :O chciałam przesadzić benjaminka do mniejszej doniczki bo był w takiej loli wielkiej :O cholera wytrząsnęłam z niego ziemie i się kurde nie zmieścił do doniczki :O jakoś mu się rozrosły korzenie główne :O kurde no 😭 a ja taką mu ładną doniczusie kupiłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku no po prawdzie to i ja się trochę sypię ale czy od razu musimy się do tego przyznawać ;) A beniaminkowi utnij korzonki, tak jak palce w bucikach Little Miss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak ściągnąłem kobiety z dyskusji o butach na dyskusję o sprzęcie kuchennym. :) To ja pomykam;) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×