Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gość Philozph
Witam ja dopiero na drugie śniadanie:) Dzięki Ryjku pogrzeję:) Jak mi dzisiaj zawracają głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philozph
He he no i zakwitłem na pomarańczowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe ja mam jakies mrozone pierogi z serem feta czy czyms takim:P Niby greckie:P philozoph zobaczyl troche sloneczka i juz robi sie na brazowo...pierwszy etap :pomarancz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ktoś musi zawracać doopę :D nudził byś się :D Nio pierożki się gotują :D będzie szamanko :D jak ktoś chętny to się podzielę :D A gdzie jest Misseczka :D ta tak aktywna istota nasza :D oj to bikini musi być drogie jak cholera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Misce to się przycięło:) Wredni ludzie w pracy:) Ryjku ale drażnisz zmysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak :D dawać te pierogi jednak :D Kto z czym chce :D z cebulką ,ze śmietanką ?:D bo ja z tym i tym wcinam :D a do tego maślanka truskawkowa :D mniam pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje słonko przybyło :D chodzi mi o Misseczkę oczywiście :classic_cool: Hm..seniorita zapracowana żeś ostatnio :D Łikend nam się szykuje :D aby tylko była pogoda :D po jak deszcz nas złapie to pozostaje przytulanie przez dwa dni :classic_cool:wcale mi to nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry.... Tak ogólnie jeśli kogoś to obchodzi to dużo słońca będzie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie narody 🖐️:D W ten jakże piękny ,zimny poranek :D Phill mówisz ,ze będzie słonko :D O tak!!! :D tego chyba wszystkim potrzeba :D Super gorącą i pachnącą herbatkę mam dla was :D (_)?(_)?(_)?(_)?proszę ładnie kosztować i budzić się :D Tralala🌼 piękny dzionek się nam zapowiada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ,ze wszyscy zajęci :) i dobrze :D tak trzymać :D ja dopiero usiadłam od rana :O matko będą zakwasy jak nic :D Dbajcie o swoje drugie połówki❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> herbatka i kawka czeka :) dzieci po tygodniu mnie tak wymęczyły, że moja odpoorność spadła do 0 i zaraz będzie pierwsze L4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek 🖐️ a ja wreszcie zakupilam buciki :classic_cool: teraz tylko czekam na wiosne :) a potem szybko lato, bo bikini w drodze :classic_cool: Czekoladko tak Ci dzieciaczki przez tydzien w kosc daly? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koteczki 🖐️ :classic_cool: Co ja tu widzę :classic_cool:Jakieś dzieci ,bikini ,buciki :D oj i L4 :D a może już wcześniejsza emerytura :D U mnie pogoda taka se :D dzisiaj idę zapisać małą do przedszkola :) w zaszłym tygodniu dostałam wezwanie :) Noi jeszcze pójdę oddać telefon mojego niuńka do naprawy :D tak tak wiem nowy :D ale już popsuty :D mam nadzieję ,że nie będą kazali sobie płacić :O w końcu gwarancja jest :classic_cool: W ogóle jakąś ciulnie mi sprzedali :O płyta z oprogramowaniem nie chciała się zainstalować :O nie wiem czemu :O potem pobierał aktualizację i w połowie kurde umarnowszy mi telefon:D No to był rekord :classic_cool: dwa tygodnie i popsuty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko:D poległaś po tygodniu z dziećmi?? Oj słabo słabo:) Miss właśnie widziałem jak jakiś bikini szło przez miasto, a to twoje;) Ryjku nie psuj nic więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdem :classic_cool: To telefon mojego micha :classic_cool: noikja z symbianem :classic_cool: :D w ogóle był problem od początku :O płyta z programem nie chciała się zainstalować :O dopiero za którymś tam razem się udało :O jak chciał pobrać aktualizację softa to się kurde kurde wyłączył w połowie i padł :O kabel usb dołączony tez ma wiele do życzenia :O jakieś badziewie chyba nie będe tyle kasy płaciła za gooowno co nie działa 😴 niech robią :D Zaniosłam to badziewie :classic_cool:,byłam w przedszkolu :D ale zapisy dopiero od 13 :O no kurde tez godzina :O ja lubię sobie wszytko z ranka załatwić:classic_cool:jeszcze złamałam obcas w kozaczkach ZA-JE-BI-ŚCIE:O Mogę się z nimi pożegnać :O przypieprzyłam w krawężnik nim :D bosko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×