Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Misska no wraca jutro :) ale kurczę co to za czas dla siebie - sobotni wieczór i niedziela :( co to jest ? niedługo będzie miał urlop to tyle dobrego :) a przy okazji chłopaki będą mieli urodziny i zgraja dzieci ma być w chacie to będzie ktoś do ich ujarzmiania :D Cześć Elu :) tak miałam takie odczucie :) czasem się czułam jakbym zaczynała wszystko od nowa :) widziałam też po niektórych sytuacjach ,że on również dziwnie się czuł np jak któreś z dzieci coś zrobiło czego on raczej nie wiedział i nie widział to wyglądał tak jakby miał mieszane uczucia ,że przeciez dziecko jeszcze małe jest a takie rzeczy umie robić ,no i sam fakt ,że dzieciaki rosły :) Najgłupsze uczucie jakie mi towarzyszyło było kiedy przyjechał do domu (najczęściej późno w nocy to było ) i wszedł a ja patrzę a to jakiś całkiem inny gość :Dzawsze dzwonił ,że za 15 minut będzie w domu to robiłam mu kawę i siedziałam ,czekałam :) czasem wchodził tak cicho do domu ,ze nawet nie słyszałam jak drzwi otwiera :D i tak wtedy wszedł po cichaczu ,ja siedzę ,oglądam tv ,jak zwykle myślę o dupie maryny :D aż nagle coś mnie drgnęło ,że ktoś na mnie patrzy :D odwracał głowę a w progu stoi jakiś gość :D cholera myślę sobie "o żesz kto to jest ?":D uciekać czy krzyczeć o pomoc :D wstałam na równe nogi a ten się śmieje głupek jeden :D nic mi cholera nie powiedział ,że włosów nie ścinał (a był tam wtedy 6 miesięcy :O) stoi jakiś gostek a'la Al Pacino :D byłam tak zmieszana ,że nawet pierwsza wizyta u ginekologa mnie tak nie stremowała jak jego wygląd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku ja tez pragne miec prawko, juz 4 razy nie zdalam, nawet nie wspomne ile to wszystko mnie wynioslo:/ zapisalabym sie z checia na egzamin ale nie mam $$$ wszystko co zarobie idzie na szkole ;/ i tak w kolko.. a jazdy doszkalajace drogie i egzamin rowniez nie jest tani.... a propo facetow wracajacych po jakims czasie to stwierdzam ze smutkiem ze czuje jakbym sie oddalala i odzwyczajala od niego powoli...... niestety odleglosc i codzienne zycie bez Niego robi swoje... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma go 5 i pół miesiąca .... zupelnie zapomnialam jak to jest byc z facetem ... ;/ przykre to ale jakze prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminowa hey...haj..hello:P Kiedy Twoje Romeo wraca?:P Prawie po roku Go nie ma....kupe czasu:O Znam osobe,kolezanka moja, ona juz 11 razy zdawala i do dzis nie moze zdac!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel- za miesiąc- na moze 2, 3 tygodnie i znow leci na 3 msc i tak w kolko.... a kiedy wroci na stale, nie wiem, mowi ze za rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13sty raz jest za darmo?Nie wiedzialam:P:P:P Wiecie jak blokuje sie czyjs nr.w te.? Musze isc do salonu czy nie???:) jasminowa --- Poza tym nie jestes 1wsza i nie ostatnia co ma taki uklad.....ale w sumie to nie jest zadne p;ocieszenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba Jaśminowa a ja myślałam ,że wy się zobaczycie dopiero za rok :)czyi nie jest źle :) U nas biorą 45 zł za dodatkową godzinę jazdy :)masakra :) no ale autko na powietrze nie jeździ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie wiadomo o tym blokowaniu nr :/ wiem wiem angel wiem... uwierz mi ze czasem mam mysli ze latwiej by bylo to zakonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku to drogo, ja kupuje jazdy u faceta i bierze 35 zl, a u babki jakiejs kiedys wzielam godzine to mi policzyla 40 zl... ale byla glupia... :) wiem ryjku ze nie ma tragedii , bo widzimy sie co 3 msc, ale nie pociesza mnie to, i tak sie czuje jakbym byla singlem, nie ma faceta obok to jak mam sie czuc... malo gadamy na skype bo roznica czasu i ja praca on praca... nie ma kiedy... jestem u progu wytrzymalosci z tym wszystkim... jak przyjedzie do PL to przeprowadze z nim rozmowe chyba powazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel w telefonie powinnaś mieć ustawienia również do blokowania numerów ,bynajmniej niektóre telefony tak mają :)nie wiem czy masz taki folder jak prywatność czy coś na ten rodzaj ) Jaśminowa myślę ,że rozmowa szczera jak najbardziej :) co do rozstania to nie wiem ,widać męczysz się ,no ale taki urok związków na odległość ,z drugiej strony pomyśl ,rozstaniesz się z nim a on za rok na prawdę zjedzie i co wtedy ?:) Boziu i pomyśleć ,że ja tyle lat czekałam :) nie wiadomo kiedy a rok mijał :) z wszystkich rzeczy związanych z takim związkiem najgorsze które mnie mnie bolały to :brak bliskości i rozmów :) teraz mnie wkurza nawet jeden dzień dłużej w delegacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""jak przyjedzie do PL to przeprowadze z nim rozmowe chyba powazna"" terefere dudki;):P Zatka Cie i bedziesz miala pustke w glowie bo nie bedziesz mogla sie Nim nacieszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku ja mam nokie XpresMusic i nie widzialam tam takiej opcji:O Moze slepa jestem???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciulnia chciałam ci wkleić coś ,ale uznało to za spam :O To skopiuję :Sprawdź czy masz w telefonie Filtr Połączeń. Bywa ,że możesz stworzyć grupę ignorowanych i dodać do niej numery albo Jeśli chodzi o SE to domyślnie jest biała lista czyli tylko mogą dzwonić wybrane numery.Jak wgrasz patch na czarną listę to blokujesz tylko ten numer;) jeszcze jedno :) słyszała panienka o takim wynalazku jak google ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku juz sobie wyszukalam w googlach.....zapytalam sie najpierw Was bo tak bylo prosciej i szybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss samochody mnie nie lubią. Z wzajemnością. Ktoś wie co to IRR ?? lub wskaźnik przyśpieszony ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my znawcy jak z koziej dupy trąbka :D O i Phill się z choinki urwał :D tak wiemy wiemy :classic_cool:wskaźnik przyśpieszony to jest jak się człowiek śpieszy autkiem to się wskaźnik na liczniku podnosi czyli wskaźnik przyspieszony jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...nie tak latwo znalezc opcje aby kogos bloknac...a jak juz mam to musze jakies kody powpisywac tyko jakie?:O Glupi tel....albo ja hehehe;) IRR (matematyka finansowa) - pojęcie z matematyki finansowej; format pliku silnika Irrlicht.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Czekoladko o to :) Muszę zrobić analizę rynku a nie chce mi się tego liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:)Tak właśnie czuje jakbym się odalała i odzwyczajała od niego..No ale sama nie wiem i dziwie się a to właśnie jest to że go nie ma.Też gadamy na skeypie ale to godzina dwie i on bardzo zmęczony..no może i wierze bo przecież tam pracuje.Brakuje mi go nawet bardzo też chce poważną rozmowe przeprowadzic bo boje się że nas związek się rozpadnie:(Jesteśmy ze sobą 7 lat.Ja tu on tam masakra a zresztą co tu dużo pisac wiecie jak to jest..albo jak to było..Fajnie że jest ta kafeteria i można sobie popisac z osobami które są w takiej samej sytuacji:) Dzieci nasze rosną ojca nie widzą do d*** takie życie ja sama z tym wszystkim.Niekiedy nie daje rady siadam i płacze:( A co do prawka to zamierzam się na nie wybrac ale boje się że obleje jazde bo teraz to trudno zdac:( :) Pozdrawiam Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela - całe 7 lat jesteście na odległość ?? Czekoladko wiem że muszę sam ale tego nie lubię i muszę sobie pomarudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phil..jak moga byc 7 lat na odleglosc skoro znaja sie 7 lat i maja dzieci...chyba bocian ich im nie podrzucil;) Wyczytalam w necie,ze moj tel.nie ma Symbiana......i tak mi nawet ktos napisal na forum,ze nie blokne nikogo:O:O:O:O Zajebiscie:O DOBRANOC:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill bardzo ładnie marudzisz :)żeby tak wszyscy marudzili to świat byłby piękniejszy :):D Czekolada weź no odpal liczydło :D Elu nie rozumiem o czym chciałbym przeprowadzić poważną rozmowę ?:)chyba podjęliście decyzję że mąż wyjedzie aby zarobić na mieszkanie prawda ?:)Czyli albo dalej jesteście na odległość i zbieracie kasiurkę albo ...:)No coś za coś :) Zaraz ,zaraz Misska poszła na randkę ?:classic_cool: Dopiero teraz przeczytałam :) na amory jej się zebrało :) no cóż wiosna idzie pomału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 7 lat jesteśmy ze sobą:)A na odległość dwa lata:( Wiem wiem podjeliśmy decyzje że mąż wyjedzie za granice żeby zarobic na mieszkanko ale nie wiedziałam że będzie to takie trudno im dłużej tam jest..Chodzi mi o to że odalamy się od siebie..Nawet niekiedy nie chce mi sie gadac na skeypie zastanawiam się o czym rozmawiac jak na niego patrze to wydaje mi się tak jakby to był obcy facet..nie wiem co się z mną dzieje?Boje się że go strace że nas związek się rozpadnie..:( Nawet nie pisze tak często esów jak kiedyś..nie wiem co się ze mną dzieje..poradźcie mi coś ..PLIS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Phill, a ja myslalam ze Ty pytasz a nie marudzisz :D widocznie u Ciebie to podobnie wyglada :D a co do Miski to trzymamy kciuki :D czasem trzeba poamorkowac :D chociaz zeby wiosna nadchodzila to ja niezbyt widze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu cóż poradzić. Nawet śpiąc w jednym łóżku ludzie się oddalają. To wszystko zależy od naszej woli, umysłu, chęci, uczuć. Czyli od nas samych. Trzeba odganiać "demony" z całych sił. A bo ja se też muszę pomarudzić czasami :) No Misseczka czasu nie marnuje ;) Dobrbanoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: 🖐️ no kurde stara juz jestem to nie ma co czasu marnowac :D no Phill slodko marudzi to trzeba przyznac :D ja kurde niedlugo mam kolo z rachunkowosci zarzadczej :o chce ktos za mnie pojsc to zdac? :o nie bede wymagajaca, wystarczy mi 3 :D a wiosna... wiosna to tylko w mojej glowie, bo za oknem snieg z deszczem dzis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×