Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość triple dot

Jak zmuśić ojca do widywania się z dzieckiem?

Polecane posty

Gość gość
To ja ci odpowiem jak u mnie się życie potoczyło!!. Dziecko miało 12 lat jak mu się życie rozpadło na kawałki!! Tatuś k****arz!! Tatuś walczył jak najbardziej walczył!! Walczył dla pozorów dla wszystkich walczył jak LEW!! Ja nie walczyłam o nic!! Tatuś mógł się spotykać kiedy chce!!! Tak powiedziałam w sądzie!! Wiesz ile razy się spotkał?? !! Ani razu!! Córka jest już na studiach!! Ma chłopaka!! Był u nas na święta Bożego Narodzenia, był w takim szoku!! były to jego najlepsze święta w życiu!! Córkę zagaduje czy na święta Wielkanocne go zaprosi i ona się mnie pyta, czy może?? Oczywiście, że może!! On wychowany w czysto schematach religijnych i rodzinnych z wybiera moje święta!! Święta odświętne, wyjątkowe, organizowane tylko i wyłącznie dla mojej córki!! Biały obrus!! a na tym stole 12 potraw przyrządzonych przeze mnie, choinka pachnąca a pod nią prezenty i czysty luz!! Potem pasterka wspólna!! Zmusić się nie da, nie zmuszałam żyłam swoim życiem!! Trzeba kochać dziecko i przestać się mścić i dojrzeć do tego, że zrobiło się je z nieodpowiednim facetem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'24, o czym jest ten post,bo na wprost nie mogę wysnuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×