Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość znowu myyyy

jak sie studiuje w warszawie?

Polecane posty

Gość znowu myyyy

witam planuje przeniesc sie w przyszlym roku do warszawy i bardzo licze na opinie ludzi juz tam studiujacych i mieszkajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoczerwony
tak jakw kazdym miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STUDENT 2 rok wawa
W CHUJ HAJSU TRZEBA MIEĆ I PIĘĆDZIESIĄT DZIWEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenzooooo
ale te dziwki to tylko przyjezdne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre...
zalezy na jakiej uczelni. ale warszawa jest raczej dobrym miastem dla studentow, jest dobrze zorganizowana komunikacja miejska,wiec mozna w miare sprawnie dojechac na uczelnie, sa baaaardzo fajne imprezy np. juwenalia(kazda uczelnia organizuje swoje,wiec jest sporo koncertow:) ) ja nie narzekam,ale ponoc w innych miastach np. krakow , wroclaw bardziej czuc taka studencka atmosfere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem inglot nie
W Warszawie ogolnie jest spoko ;] jest gdzie zjesc, jak dojechac, gdzie sie bawic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre...
oczywiście jeśli masz tak jak koledzy wcześniej napisali 50 dziwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre...
meskich dziwek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssss
A przyjezdne dziewczyny z małych miasteczek i wsi stanowią wsparcie seksualne Warszawskich studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentwawa
gardłem doją fiuty zamiast ręką doić krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentjeden
przyjezdne leca na kasiastych i z mieszkaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W stolicy studiuję się świetnie! Jestem na PWSBiA, nie ma dużo trudnych zajęć za to można tam poznać wspaniałych ludzi, z którymi świetnie się spędza czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taamra
Jak się studiuje w stolicy? Dla mnie najlepiej :) Bardzo dobre uczelnie, duże możliwości pracy, już nie wspominając o możliwościach rozrywki, samorealizacji itd. Tak, Warszawa poszerza horyzonty, przynajmniej moje poszerzyła. Studiuje na Uczelni Techniczno-Handlowej im H. Chodkowskiej co jest dopełnieniem tego co chciałam osiągnąć w Warszawie. Mam nadzieje, a raczej wiem, że mam duże możliwości na zdobycie pracy po kierunku technicznym. Mam nadzieje, że życie ułoży się po mojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wiedzieć gdzie dobrze zjeść (chociażby w restauracji Rozdroże) i da się przeżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce tam isc na studia od pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem jak się studiuje w Warszawie, bo dopiero od października zacznę tam studia :P. W sumie już od kilku lat wiedziałam co chcę studiować, teraz po maturze wybrałam tylko uczelnię i już. A będę na bezpieczeństwie wewnętrznym na specjalności bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni na UTH - http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/bezpieczenstwo-wewnetrzne/bezpieczenstwo-w-cyberprzestrzeni. Teraz tylko znaleźć pokój, albo jakąś kawalerkę w Stolicy i można studiować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam. sama studiuje w Warszawie (Wyższa Szkoła Mazowiecka, farmacja) i bardzo mi sie podoba. Sama przyjechałam z małej miejscowości, na początku nawet nie umialam skasować biletu w tramwaju, nie mowiac o metrze. Dziś kończę studia, podjełam już nawet pracę w zawodzie (pracuje w aptece). Warszawa bardzo mi sie podoba. Moja uczelnia tez super, poziom, kadra...zresztą, mając pracę w zawodzie na ostatnim roku nie mogę narzekać. Jak widać, Warszawa to same perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki kierunek, ale ogólnie radzę stawiać na uczelnie, które prowadzą dosłownie kilka kierunków, a nie masówkę. Jestem na takiej uczelni - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ na dietetyce. Cóż - szukanie trwało, bo jednak miałam wymagania, ale trafiłam super. Fakt, pracy jest mnóstwo, ale mimo wszystko widzę efekty. Nie jest to sucha teoria - z tego wszystkiego wynika konkretna wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Jedna z takich uczelni, na których faktycznie chodzi o nauczenie zawodu, a nie samo danie papierka. Jeśli zależy wam na papierku, to szkoda czasu, bo tam trzeba się uczyć. Ale plus taki, że ta nauka jest konkretna i zwyczajnie nie tracicie czasu na bzdury. I takie kwestie powinny mieć kluczowe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzona uczelnia, po której możecie się spodziewać jakości - https://wspbm.edu.pl/ Tam wszystko odbywa się na wysokim poziomie, nie dzieje się nic złego, wszystko jest zoptymalizowane. Pod tym względem wiele poszło w dobrym kierunku i tak powinno to wyglądać. Uczelnie powinny zamiast prowadzić 200 kierunków po prostu specjalizować się w kilku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od tego jakie miejsce wybierzesz do nauki. Ja polecam Ci zacząć studiować w Warszawskim AEH. Tutaj bez problemu znajdziesz idealny dla siebie kierunek. Uczelnia ma dobrą renomę, wysoki poziom nauczania i bardzo dobrych wykładowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos byl zainteresowany studiami na kierunku pedagogiki , to Uczelnia Korczaka ma bardzo dobrą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×