Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

lucynka ja miałam szczere chęci ale nie mogłam wyszukać profilu twojej córki no dlaczego masz taki dobry nastrój czy to ma związek z tym egzaminem???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki ja na dzień dzisiejszy żałuję że się poddałam resekcji klinowej bo nie dośc że się nacierpiałam jak pies bo ból był mega to jeszcze mi to gówno dało stracony czas niepotrzebny ból no i kasa szkoda gadać, u mnie minął już rok i 3 miesiące od operacji i nadal kicha i co mi zostaje ta cholerna inseminacja i in vitro nie dziękuję!!! i pierdole to tak jak powiedziałam biore te ostatnie leki dwa miechy i niech mnie wszyscy w dupe pocałują całe to szanowne grono lekarzy partaczy debili itp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
patiana ja mam podobne zdanie tez to pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patianko nie wiem jak miko, ale ja nie miałam resekcji klinowej, tylko bodjaże 3 nakłucia na każdym z jajników.czytałam trochę o tej resekcji klinowej i z tego co wyczytałam to jest bardziej inwazyjna i moga wystąpić z czasem jakieś zrosty..ale czytałam to już po laparo. Nie wiem jak u ciebie z pozostałymi sprawami - czy jajowody drożne, czy nie masz endometriozy, czy nie porobiły się jakieś zrosty czy coś. Czytałam że najlepszy okres po laparo to pół na zajście, a poten w moim przypadku nacięcia się zabliźniają i znowu problemy. Może u ciebie po takim długim okresie też już jajniki nie pracują tak jak powinny??nie wiem co więcej napisać....mam nadzieję, że mimo wszystko niedługo zaznasz tej wielkiej radości z powodu ciąży...buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki:) Lucynko No nie trzymaj nas w niewiedzy, tylko sie pochwal! Pewnie ma to zwiazek ze zdanym egzaminem:) Idka Jak tu Cie zapomniec??!!! Fajnie ze wreszcie sie odezwalas:) Pisz czesciej kochana! U mnie tempka 37,4, sutki bola i cycuszki urosly, w brzuchu pobolewanie lekkie co jakis czas jak na @ tylko slabiej. Czasem uklucie w lewym jajniku. Sluz bialy, ale duzo go nie ma. Czyli nic sie nie zmienia kurde. Buzki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idka a szkoda gadać co ma być to będzie nie stanę na rzęsach a użalanie się nad sobą nic nie daje...ledwo coś mi dolega to słyszę "a może jesteś w ciąży" co mnie irytuje bo ledwo mi się okres skończył i co kiedy niby miałam zajść w te ciążę nie wiem na jakim świecie ta wiara żyje przecież nie będę się bzykać w okres ..skusiłabym się może jakby się dało zajść w ciąże :P ale tak to dziękuję za tego typu doświadczenia bo ani to zdrowe ani higieniczne....a może któraś z was lubi ta porę na seks??? bo czytałam że kobietki lubią pod koniec okresu się przytulać;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarah nie myśl już tak intensywnie o tym wszystkim nie ma sensu wrzuć na luz co ma być to będzie to jest moje nowe motto i mam zamiar go praktykować przez długi czas. będę się przytulać wtedy kiedy mam ochot,e a nie kiedy mam niby dni płodne jeśli wogóle mam....ja tam twierdze że jak jest ochota na przytulanki to i owu jest:) polepszyło mi się i już mi się nie jest tak niedobrze ....nie wspomnę o egzaminach bo mam 8 marca ale jakoś sobie zlałam to liczę że z okazji tego komunistycznego święta pani nam wpisze zalke:P może być 3 mi to tito jak już wspomniałam cofnęłam się w rozwoju na mgr UAM w poznaniu :P aspiracje na lepsze oceny gdzieś się zatarły pewnie dlatego że często pojawia się opcja kto chce trzy to indeksik a ja jestem dupa wołowa i wole trojke nawet jak przykuje na egz to i tak nie startuje na wyższą bo się cykam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patianko ja podobnie jak Ty nieraz dawałam indeks niż walczyć o wyższą ocenę :) ale jak w jednym czasie zbiera się ileś egz. to cieszyłam się, że któryś z egzaminatorów proponował 3 :) zawsze to jeden egzamin z głowy :) jeżeli chodzi o przytulanki w te dni to podobnie jak Ty - w tym czasie ich unikam :) sarah28 trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hejka hejka;) ja tylko na chwilke- chcialam sie wam pochwalic ze.............................. idziemy na swoje:D w sensie wyprowadzam sie z domu z moim meniem do wynajmowanego mieszkanka;) juz od marca, mam duzo spraw na glowie i netu nie bede miala wiec bede bywac rzadko rzadko:( No al jak zajde do domu to zawsze kompa wlacze i lukne co tamu was slychac;) Pati och wspolczuje ci tej grypy zoladkowej:( biedna jestes! hehehe tak mowisz ze wszytsko pierdolisz- jak ostatnio:P a pozniej jak czlowiek sobie pomysli to ryczy w poduszke:(:O no ale na co dzien trzymajmy sie motta mam to wszytsko w (_|_):D:P Pierniczek nam wyparowal:( Saro widze ze masz wkretka;)zycze jak najlepiej i trzymam kciuki🌻 ale chcialam tylko powiedziec zebys spokojnie czekala bo to moze byc tzw. \"falszywy alarm\"!:( MikiO- bardzo mi przykro ze to nie II kreseczki:( no ale ten tekst twojego meza o pasemkach to tez by mi rece opadly! faceci mysla ze sa tacy \"zabawni\" a te ich zarciki, mi to czasem glupio jak moj chlop przy znajomych palnie tego swojego \"zarta\" jakiegos, nikt sie nie smieje z zartu tylko z niego:P tez jakis sposob:D Kasiu 29- twoj wpis mnie wkurzyl- po pierwsze to jest forum darmowe, nikt nie pobiera oplat za przystapienie do tematu dyskusji wiec wypisywac sie nie musisz! po drugie- kazda z nas ma problemy!to ze nie roztrzasalysmy twojego niedroznego jajowoda to nie powod do takiego zachowania! ja pewnie tez mam niedroznego bo mialam operowany wyrostek i zyje!jak da rade to go na reperuja jak nie trudno! kobiety z jednym jajnikiem tez zachodza normalnie w ciaze!to nie koniec swiata tylko kolejna przeszkoda do pokonania:(niestety! nie naprawimy ci tego, mozemy tylko napisac ze nam przykro! Dziewczyny u mnie kosmos sie wyprawia!!!!!wczoraj i przedwczoraj mialam plamienia!nigdy w zyciu czegos takiego nie mialam!!!!16, 17d.c. plamienia kawowo-bezowe- brunatnawe, a pozniej taki sluz z krwia i troszke krwi!no i dopiero sram ze strachu co sie tam dzieje!:( owu to na pewno nie!!!bo nic sluzu itd. jajniki pobolewaja w ogole czuje sie tak jakbym miala okresu zaraz dostac masakra:( i co to za gowno mi sie przyplatalo teraz:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja dzis tylko jem :o :( Lucynka chwal sie :D gratulacje :) Sarah ja bym nie wytrzymala zrób test bo wczesne wykrycie ciazy jest w naszym przypadku wskazane, zeby ewentualnie ją wspomóc :) także szybko po tesciora :) ja trzymam mocnoooo kciuki :) Pozdrowionka dla Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati- mam dokładnie tą samą sytuację co Ty z tą szkołą, w ostatnim semestrze jakoś dałam radę, bo tylko dwie trójki wpadły:) ale ogólnie to tez indeksik podkładam gdzie się da, nie ścieram się:P A co do seksiku w te dni to ja też nie preferuję raczej, ale muszę się przyznać, że raz z moim M mi się zdarzyło. to była jego studniówka, mieliśmy nocleg w hotelu, w którym była impreza. A że było romantycznie,nastrojowo i nam się zachciało... poszliśmy pod prysznic. Dobrze, że to już końcówka @ była bo inaczej nie dałabym chyba rady:P Lucynko- cóż to za wieści???Dawaj no tu i pisz!!!!!!! Sarah- naprawdę trzymam kciuki, ale wiesz nie wkręcaj się tak bardzo i nie myśl, pamiętaj, że co ma być to będzie:) A u mnie już po terminie @ i coś jej nie widać... A jak się cofnę pamięcią do ostatniej wizyty u gina, to mówił że jest owulacja... A przez parę dni pod rząd były przytulanki... ciekawe:) Ludzie, ależ sobie wkręcam!!!Ja znam siebie i swój organizm to jutro dostanę:P repetko-my swoich organizmów nigdy nie zrozumiemy, i tak naprawdę nie wiadomo co się w nich dzieje i czego się spodziewać... przykre to jest:(Życzę żeby wszystko się unormowało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Lucy ja chyba nie w temacie jakie egz.?!?!?! prawko?!?!?!;) chwal sie chwal!!!! A_psik- moze jestes przed @???:D ja zawsze na to zwalam jak sie zazeram:P a jak sie czujesz? jak cisnienie? i czy staranka byly?;) czy jednak sie powstrzymalas po glosie rozsadku? A ja wam sie pochwale jeszcze:P ze wcisnelam sie w jeansyk ktore nosilam przed mim +10 kg;)i moge sie swobodnie zapiac;) hihihih ale nie schudlam chyba nie wiem tuszcz ze mnie wyparowal:P a moze to ze ograniczam jedzenie tak podzialalo? jeszcze pozniej dietka 2 tyg. i moze do 60/58 kg dobije?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Nati moze ty zaskoczysz? zrob jutro tesciora co sie bedziesz nakrecac- albo jestes albo nie:P:P:P ale moze moze skoro owu byla:D:D:D jak ja to juz pisalam u nas ciaze chodza parami wiec fajnie by bylo jakbys ty i Sara z brzuszkiem byly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko nie żartuj nie będziesz miała neta to ja już tęsknię za twoimi wpisami:P i co mam się nacieszyć tym że raz na miesiąc napiszesz o nie nieniennienieieneinei ty sobie spróbuj założyć jednak tego neta co???? .co do twojej awarii organizmu to może jakieś pierwsze symptomy ciąży??czytałam że plamienia pojawiają się jak się zagdnieżdza kolega w macicy czy gdzieś tam:P a ja nie płaczę w poduszkę nigdy tego nie robię:P jak już mam doła tylko lekkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetytorium witam w klubie. Mam od niedzieli to samo i nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Pati:D:D:D nie no specjalnie dla ciebie bede zagladac czesciej niz raz w miesiacu:D kolege w macicy wykluczam:D nie widzialam u siebie żadnych objawow owu wiec chyba niepokalane poczecie:P juz czytalam tyle o zapaleniach jajnikow itd. ale nigdzie nie ma plamien:O wrrrrrrr dzis juz nic nie mam takiego, tylko 2 dni....ech.....nawet wczoraj sie skusiam na macanie szyjki:D i mialam palec w krwistym sluzie:Obyla przekonana ze ciotka nadjezdza ale teraz nic starosc nie radosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Meggi a Ty masz nadal plamienia?!?! czy mialas tez jednorazowo?!?! maskara wczoraj ta sie przestraszylam ze az sie poplakalam!!!wiecie ze ja psychiczna jestem i zaraz raka szyjki macicy widze:D:P Na razie przeszlo...tylko brzuch mnie trche boli i jajniki pulsuja jak przed @ dokladnie, wiec moze bede miala mega krotki cykl? wczoraj wzielam dopiero perwsza tabletke duphastonu:O biore od 17 d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko-korci mnie żeby kupić... ale nieee, bo przeciez wiadomo co wyjdzie:P Spoko, jak nie teraz to innym razem:) Mam do Was kochane forumowiczki pytanie: czy wy robicie swoim facetom śniadanie do pracy???Bo ja wstaję codziennie rano o 5.20 żeby zrobić dla mojego mena śniadanie. Koleżanki w pracy mówią, że chora jestem, że powinien sam sobie robić...\"Przestań, co go będziesz przyzwyczajać!\"-tak mówią. Ale ja wcale tak nie uważam... On pracuje fizycznie, przy produkcji altanek ogrodowych, wyrobów z drewna itp, zarabia naprawdę nieźle. Wydaje mi się, że jako narzeczona(przyszła żona) wiecie, powinnam docenić to i chociaż śniadanko mu robić. Mieszkamy razem już 1,5roku, budżet mamy wspólny... Dobrze myślę??Czy trochę przesadzam??Napiszcie co sądzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i jeszcze kawkę mu robię w domku żeby przed pracą wypił:P Po tych czynnościach kładę się jeszcze spać bo wstaję o 7.00 więc szkoda snu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Natki kupuj tesciora i nie kaz sie prosic:) eeeeeeee ja mojemu wczoraj powiedzialam ze nie mam zamiaru wstawac rano zeby mu kanapki robic do roboty:D:P ze wieczorem bedziemy robic wspolnie, bo wole pospac godz. dluzej niz sie zrywac i go wyprawiac do pracy raczki ma umie sobie kanapke zrobic wiec nich dziala:P dodam ze on nas bedzie utrzymywac poki co bo nie mam zrodla dochodu ewentualnie mam 200-300 zl.:Oale ja zla kobieta jestem wiec mna sie nie sugeruj;) Meggi i jak to u Ciebie wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetytorium u mnie zaczęło sie w niedziele 16 dc, w poniedziałek nic, wtorek brunatne "coś", środa znów brunatne "coś" i dziś lekkie plamki krwi. O dziwo w nocy czyściutko, a na dodatek moje temperatura teraz cały czas sie utrzymuje na 36,7. Brzuch pobolewa faktycznie coś jakby na @, ale dziwniej, bo zawsze sie skręcam a teraz tylko takie drażnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
hmmmm Meggi to masz dluzej niz ja- ja wlasnie w 16 d.c.mi sie zaczelo tak jak przed @taki sluz kawowo- bezowy nitkowaty, zdziwilam sie bo nigdy nie mialam czegos takiego o chyba ze przed @, a nastepnego dnia wlasnie tez taki sluz+ lekkie plamienie przy wizycie w wc, pozniej sluz z krwia:O przez caly dzien, a dzis nic- sluz taki jak zwykle bialy, kremowy, grudkowaty...zawsze mam taki...bylas u lekarza moze? ja dopiero w nastepnym miesiacu ide, dobrze ze juz dzis nie ma ich bo bym zdechla z nerwow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko no raczej przed @ jestem ale nie tak blisko :) Niestety czy stety posluchlam glosu rozszadku i przytulanek nie było !!!! Moj maz smutny:( ale coz zrobie, musze sie doprowadzic do ładu składu :D Nati i Ty chcesz nas trzymac w niepewnosci??? A co do sniadanek to bardzo Cie podziwiam, ja mojemu nigdy chyba nie zrobilam :P choc nie pracuje i leniuchuje w domu caly dzien, nawet jak wyjezdza w trasy to moja mama robi mu kotlety :) wiem wiem jestem okrutnaaa ale nic nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o kanapki chodzi to czasami jak mam dobry chumor to zrobię, a tak to wychodzę z założenia że ma ręce i może sobie sam robić. Bywa jednak najczęściej tak że jedząc kolacje razem robimy sobie kanapki do pracy. Czasami mam niespodziankę - kanapki zrobione przez męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza pójdę dopiero w poniedziałek, chyba że pojawi się @ to wtedy będzie wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ale kurde @ w 18, 19 d.c.:O matko ja to do ladu z tym moim cieslkiem nigdy nie dojde:O zobaczymy moze to jednorazowy wyskok....jajniki pusuja teraz mega mocno:O no normalnie bede miala najkrotszy cykl w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko, że mój men jak i ja nie trawimy kanapek zrobionych dzień wcześniej, które całą noc leżą w lodówce. Poprostu nie smakuja nam takie:P Usparwiedliwia mnie to trochę??;)A z testem to ja dziewczynki naprawdę poczekam, wiecie że przy teście jest zawsze większe rozczarowanie niż jak się @ pojawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie sie kobitki troche rozpisaly!:) Dzieki za slowa wsparcia pociechy i ostrzezen. Ale nakrecona juz chyba jestem i choc wmawiam sobie ze to na pewno nie jest ciaza i ze mam wyluzowac to nie umiem. Z testowaniem chce zaczekac do wtorku, srody. Zobaczymy czy wytrzymam... repetko: To prawda ze przy poczeciu moze dojsc do plamienia w wyniku inplantacji zarodka. A jesli to nie ciaza to nie martw sie na zapas, plamienia srodcykliczne moga sie przytrafic i nie jest to nic zlego! Powinno sie uspokoic lada moment. Nati87 No to widze ze masz tez powody do myslenia:) Kupuj tesciora i testuj! Najlepiej jutro z rana, jak mocz bedzie skondensowany! I koniecznie napisz o wyniku! Trzymam kciuki!!!! Jesli chodzi o kanapki: Ja mojemu mezowi szykowalam kanapki daawno temu, przez rok lub dwa od naszego slubu ale potem jego siostra mnie zbuntowala i potem szykowalam mu kanapki wieczorem przed spaniem zeby rano nie wstawac, a kawusie sam sobie robil:) A teraz, poniewaz wstajemy o podobnej porze, mamy dyzur na zmiane: Przez miesiac on, przez miesiac ja. Wtedy drugie z nas spi o 30 minut dluzej:) Kwestia przytulanek i @: My czasem kochamy sie w ostatni dzien @ jak juz mamy wielka ochote, pod prysznicem. Natomiast w inne dni @ nie. Uwazam ze to niehigieniczne a poza tym jak mam @ i boli mnie brzuch to sex to ostatnia rzecz na ktora mam ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati ja też jestem zła kobieta i nie mam zamiaru ani nie będe musiała robić mojemu menowi chleba do roboty bo jak wypryśnie w niedziele wieczor to wraca w piatek wieczor tak wiec organizuje sobie zarcie sam jezdzi tirem po polsce to się stołuje w barach a oni mają żarcie za tanie pieniądze więc się głowić tym nie muszę...co prawda sie pluł że chciałby zebym mu nasmażyła miesa i zagotowała z słoiki i sobie bedzie odgrzewał co mnie nie ucieszylo . no ale to jak pojdziemy na swoje a do tego czasu mieszkamy osobno i po slubie tak dopiero 3 lata zleci zanim się ode mnie wyprowadzimy bo będziemy stawiać domek pochwalę się że działkę już mamy:):):) i latamy z formalnościami cały czas , jesteśmy na etapie wybierania projektu.mam nadzieję że dłużej niż 3 lata ta budowa nie potrwa......póki co oszczędzamy jak się da...aż chora jestem jak widzę jak się ludzie rozpierdalają z kasą na prawo i lewo a my tylko zbieramy i zbieramy ciężki los ale trzeba jakoś przeżyć ....damy radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×