Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Przede wszystkim - Basiu - NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE !!! 🌼 🌼 🌼 A u mnie jak? Tak dla równowagi - jedna kreseczka. Nie ma ciąży :O Fafforek, nie ma za co. 3 z hakiem to nie tak źle. U mnie było niecałe 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za CUDOWNE WIESCI !!!!!!! Basiai Asiulka strasznie sie ciesze, az mnie dreszcze przeszly :D:D:D:D Strasznie sie ciesze !!!! Gratuluje dziewczyny !!! Trzymajcie sie dziewczyny ! Pierniczek, wkrotce i ty zobaczysz swoje kreseczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
ale nowiny!! gratulacje az mi żal ..... ciesze sie waszym szczesciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu- ale nas zdziwiłaś!!I to jak pozytywnie!!Gratuluje jak nie wiem co!To Wam sie prezent na urodziny sprawił:):)Wszystkiego dobrego i oby okres ciąży był jednym z piękniejszych w Twoim życiu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie ale czad!!! Basiamm gratuluję!!!:):):) AAAAAAA i kurrrrrde byłam u gina z wynikiem mojego progesteronu. Jak to możliwe?? On powiedział mi, że miałam owulkę ... Jakoś ciężko mi uwierzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Fafforku;) skoro mialas owulke to moze juz zaskoczylas?? bo jak pisalam u nas ciaze chodza parami:D:D:D a bralas jakies leki, clo czy cos? czy naturalna owulka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Miki nie zalamuj sie Ciebie tez to czeka;):)i to moze predzej niz myslisz?:) Pierniczku ty dopiero zaczelas swoja droge wiec nie smutaj sie;) nawet zdrowa para od razu nie zmajstruje bobasa-a zreszta moglas tst za wczrsnie zrobic:P Diewczynki a mozecie mi doradzic co z tym moim okresem i brzuchem, jak myslicie, mialyscie cosik takiego?:(juz mnie np. jajniki nie bola ale mam jakies takie dziwne odczucia tam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Basieńko GRAAAAATULACJE serdeczne, skoro u ciebie 6 tc to można powiedzieć że idziemy łeb w łeb bo u mnie 5 tc (patrząc na wielkość \"okruszka\", bo po braku miesiączki to powinnam być w jakimś 10tc, ale przy moich boskich cyklach to diabli wiedzą kiedy miałam owulkę) mniejsza o większość - najważniejsze że nasze \"okruszki\" są z nami ;D To rzeczywiście będą najpiękniejsze święta - ale rodzinka będzie miała Mikołaja ho ho ho ;) Ja już jestem od dzisiaj na zwolnieniu, moja praca w dyżurach 12-godzinnych i również na noce nie sprzyja maleństwu :( Wczoraj myślałam że dostanę zawału jak wstałam rano - miałam plamienie co prawda nie była to krew tylko taka brązowo-beżowa wydzielina ale dosyć dużo tego było :( zmartwiłam się bardzo poszłam do lekarza zrobił usg z \"okruszkiem\" wszystko ok, zwiększył mi dawkę duphastonu, dał zwolnienie i kazał dużo leżeć :( ale dla okruszka wszystko!!! :) buzialki dla wszystkich dziewczynek 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki oby ciąza była zdrowa i wszystko pomyślnie sie układało ja na razie bede pracowala poki co nie ide na l4 do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm chyba pora odświeżyć naszą tabelkę Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 idka20........23.......Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ...... Rybnik ....... 3 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE.............18.12.08 mama_Samiego..29..Częstochowa.. 2 lata..........? agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 olaszu2.........24 Wawa........ rok..........??? niesia25........25....Poznań........... .................... brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu asiulka1981....27....Wyszków........5...................25 lipca ? basiamm...27.....Tychy................6...........................? agnieszka0212-81...27...W-wa......11...................1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel Lucynka..........29..Przemyśl...........9 lat..............Oliwia dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin......1 dzień ........Kubuś ja biedna.....24......świętokrzyskie.....3 tygodnie....Miłosz dziewczynki jeśli coś pokręciłam to wybaczcie i poprawcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Kurcze tak patrze i doszlam do wniosku ze niemal same chlopaki na naszym topiku sie rodza:P Bercia i Ola tez po synku beda mialy;) Agnieszko a Ty juz poznalas plec malenstwa?;) Wiem ze jeszcze jedna dziewczyna sie miala do tabelki dopisac, udalo jej sie za pierwszym razem- ale juz nie pamietam jej danych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm chyba pora odświeżyć naszą tabelkę Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 idka20........23.......Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ...... Rybnik ....... 3 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE.............18.12.08 mama_Samiego..29..Częstochowa.. 2 lata..........? agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 olaszu2.........24 Wawa........ rok..........??? niesia25........25....Poznań........... .................... brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu asiulka1981....27....Wyszków........5................... 25 lipca ? basiamm...27.........Tychy................6................ ..VII/VIII? agnieszka0212-81...27...W-wa......11...................1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel Lucynka..........29..Przemyśl...........9 lat..............Oliwia dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin......19 dni ........Kubuś ja biedna.....24......świętokrzyskie.....3 tygodnie....Miłosz dziewczynki jeśli coś pokręciłam to wybaczcie i poprawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki mam do Was pytanko troszkę z innej beczki. Jak u Was wygląda pozimo pestosteronu i progesteronu??Ja miałam robiony w 19dc i zasmuciłam sie strasznie:( u mnie to wygląda tak: testost. cholernie wysoki - 2,40 progest. tylko 1,54:( Czy któraś z Was mogłaby mi coś bliżej powiedzieć jak to u niej wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 👄 Asiulko GRATULACJĘ 🌼🌼🌼 Basiu kochana tak się cieszę że Ci się w końcu udało GRATULUJE z całego serducha 🌼🌼🌼 wiem dziewczyny co czujecie :-D jeszcze niedawno to samo przezywałam a tu już półmetek 20tc :-D jak ten czas leci no to sie cos ruszyło działajcie dalej dziewczyny świeta to magiczny czas wiem coś o tym dowodem na to jest mój trzyletni synek :-D trzymam kciuki za reszte Wam też się uda same widzicie z naszą chorobą można mieć dzieci !!!!!!!! pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Wszystkiego najlepszego oby tegoroczna gwiazdka podarowała Wam najpiękniejszy prezent ❤️kochane maleństwo❤️ ............ '|`.... ........... ............/.\. ................ .........../`,\)................ .... ....../__\.................. ........./ . o \.................... ......../_ , *_\.................... ......../ `, .* \_................... ......./ … `~ . \...................... ....../_ . * ., _.\...................... ....../ … o .. ~ ' \ … .................. ...../ . * .... . o.\… .................. ..../_ ,,~~ '. * ' _\..................... ..../`~,, .. o.......\................ ....... .../ .* ...`' * … ,',..\ .................... ../_.....o ..~~,, , _\.................... ./ .. * ......... ,, ~ ' \..................... /* .... o ..._~`'*...o \.................... `-,,~'`' ...* ... _ ,-´........................ ........":-------:"....................... ....... .........\_____/......................... ..... WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANE 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi75
Witam. Gratulacje Basiu. Dostałaś najpiękniejszy prezent pod choinkę jaki można dostać. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi75
Wszystkim Wam dziewczyny życzę: Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości, Niech uśmiech zagości w domach, Niech ogarnie Was ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach, Niech samotność odejdzie w niepamięć, Niech zima otula Was białym puchem, jak ciepły koc przy kominku, Niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią wesoło pod Waszymi butami na wieczornym spacerze. Niech dobry Bóg namaluje szczęście na Waszych twarzach, Niech miłość dotyka Was delikatnie, lecz bez ustanku, Niech marzenia płyną wysoko w górę i spełniają się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuuuu już napisałam Ci na gg ale jeszcze tu napiszę GRATULACJE PRZEOGROMNIASTEEEEE!!!!!!!!!!!!:):):):):) STRASZNIEEE się cieszę:) wkońcu Bozia usłuchała! a nie mówiłam?! 👄 dbaj teraz o sibie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Ze szczerego serca w ten piękny czas, gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas, życzę miłości bez trosk i złości, pokoju na świecie i wszystkiego czego tylko zapragniecie, niech Wam się spełni, radości doda i niech będzie biało, żeby się szczęście zawsze do nas uśmiechało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja złożę Wam kochane takie życzenia: Niech lęk nie ogranicza Waszych możliwości... Niech nie wydaje się Wam nieosiągalne to, co jest jedynie odległe. Niech czas nie przynosi Wam nudy i monotonii... Niech smutek napełnia Was mądrością, a nie trwogą. Niech nie słabnie Wasza wytrwałość... I żeby Wam ciągle było mało życia!!! Tego życzę z całego serduszka Wam jak i sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiammmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!! aż mi się łza kręci w oku...ty tak długo z nami...tyle stArań....no i twoj optymizm!!! dajesz mi wiarę, że może się udać!!! tak bardzo się cieszę, super już druga ciąża, długo długo nic a w końcu się udało!!!... oby tak dalej!tak to jest najpiękniejszy prezent...no i to odpuszczenie w 14 d.c ...basiammm ściskam cię serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiamm gratuluje serdecznie :) takie wiesci milo sie czyta ... Kochane forumowiczki chciałabym wam wszystkim złozyc Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowych , Wesołych , Spokojnych a także owocnych ;) Świąt Bożego Narodzenia . Wszystkim staraczkom życze aby szybciutko doczekały sie upragnionych maluszków !!! :) a tu cos od mojej corci dla kazdej z was :) http://www.bobasy.pl/k/dominikamalecka/840440 Pozdrawiam gorąco aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, no to ciąże nam sie posypały -Basiu gratulacje !!!!!!!!! Cieszę sie ogromnie - bo my tu prawie najstarsze staraczki. A teraz uwaga: Zrobiłam test - mam dwie kreski. Nie mam pojęcia jak to się stało! Mówie wam, Pan Bóg ma poczucie humoru. Jak byliśmy u doktórki i nam mówiła, że owulka była jakieś 2 -4 dni temu to nie mogliśmy sobie przypomnieć kiedy były przytulanki. Oj zaniebywała żonka mężulka :) Mam nadzieje, że te pół butelki wina co je wypiłam z koleżanką (gdy poszłam ją pocieszać po stracie dziecka) nie zaszkodzi maleństwu. Jak myślicie? Kurde nie wiem co robić - czy brać luteinę czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde.......zatkało mnie mama samiego??? to już 3 ciaza w tym tygodniu . bo zemdleje normalnie!!! kurcze jak ja zazdroszcze... u mnie to nawet po tej cholernej resekcji sie nie dalo:( ale i tak ciesze sie waszym szczesciem mama samiego superr uścisk dla ciebie;)))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...CAŁY OKRES CZASU JAK TU JESTEM A BĘDZIE PEWNIE PONAD ROK JAK NIE WIĘCEJ, SPRAWIŁ ŻE ZDĄŻYŁAM SIĘ Z WAMI ZŻYĆ CO PRAWDA ON - LINE ALE JEDNAK... DLATEGO KOCHANE BABULCE ....Wesołych Świąt!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia :);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! toż to cudne nowiny - gratuluję z całego serca :*:*:*:*:*:*:* u mnie a właściwie u nas wszystko ok, mamy za sobą drugie zajęcia w szkole rodzenia, nawet fajna sprawa szczególnie zajęcia gimnastyczno-relaksujące :) najbardziej to się z tych zajęć mój mąż cieszy :) wg. ostatniego usg mały waży 1600 gram, rozwija się ok, wszystkie wymiary i parametry w normie, śmiesznie się teraz rusza... już nie wierzga tak jak jeszcze jakiś czas temu tylko raczej np. przesuwa piętą po całej linii :) taki widok jakby jakiś obcy się przemieszczał ;) Ja od dzisiaj już do końca siedzę w domu, strasznie męczą mnie bóle rozchodzących się kości..... brrr..... ale za to dokończę kompletowanie wyprawki i poczytam to na co ostatnio nie miałam czasu. Agnieszka, ja zamierzam rodzić na Solcu o ile się uda oczywiście, pro-forma chodzę tam do przychodni przyszpitalnej i szkoły rodzenia więc chociaż położna może \"pomoże\" :) u mnie 31 tydzień..... Buziaki Świąteczne dla wszystkich, żeby spełniły się wasze marzenia i los wam sprzyjał :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×