Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Basiu,wszystko będzie dobrze zobaczysz-musi być i koniec niema innej opcji.Trzymaj się i szybko dojdź do siebie żeby zobaczyć swoją kruszynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko ja też tylko chciałam napisać, że całym serduszkiem jestem z Tobą i Twoją córcią!Modlę się za Was i wiem, ze wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Basiu👄 bardzo mi Was szkoda ze to was spotkalo, mysle o Was bardzo czesto, mam nadzieje ze pozytywne fluidki dotra do Amelki i ja wspomoga do walki...i do Ciebie tez musisz wypoczac by nabrac sil, jestesmy z Wami myslami❤️ 3 majcie sie Kochane i jak bedziesz miala sily i chec informuj nas bo sie bardzo martwimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!oby juz teraz byly tylko same dobre wiadomosci, wierze w to;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu Jesteśmy z Tobą....będzie dobrze innej opcji nie ma. Trzymaj się kochana, bądź dzielna. Ściskam bardzo bardzo mocno i wierze z całego serca!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po weekendzie bez netu nadrabiam zaległości Basiu dobrze że się odezwałaś cały czas o was myślę mam nadzieję że czujesz, ile ciepła i dobrych życzeń wszystkie ci tu wysyłamy pisz kochana jak się czujecie i jak tam twoja psychika nam się możesz bez ograniczeń i cenzury wygadać ja wierzę że będzie dobrze Apsik strasznie ci współczuję sytuacji i jestem z ciebie dumna że poszłaś się z nim zobaczyć to jest właśnie życie wcale nie do dupy tylko po prostu taka jest kolej rzeczy równowaga wszechświata tak się przejawia jest czas na wszystko na radośc i smutek na życie i śmierć to nie zmienia tego że życie jest piękne choć czasami w jej cieniu mnie takie myślenie pomaga w trudnych chwilach u mnie też się dużo dzieje ale jakoś nie mam siły pisać pochorowałam się a mimo to muszę siedzieć w pracy kaszlę i smarkam cichutko i z zemsty pozarażam wszystkich co mi nie pozwalają brać zwolnienia :P nie mogę sobie pozwolić na L4 dupa dupa dupa a dopiero poniedziałek rano jest piątek wydaje się być odległy o miliony lat świetlnych ściskam mocno wszystkie dziewczynki piszcie co u was pomagacie mi przetrwać ten dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, musisz byc dzielna teraz, moze to glupie, ale mysle,ze Amelka czuje ciebie, potrzebuje ciebie i od ciebie bedzie czerpac sily. Modle sie i czesto mysle o Was, aby Amelka byla zdrowa ! Trzymajcie sie i pisz jak bedziesz miala czas i mozliwosc. Tobie tez zycze duzo zdrowia i naprawde smutno mi, ze was to spotkalo. Jestem z Wami 😘😘😘 Beccia, zdrowiej szybciutko !!! Nanetka? A moze jednak ?? Kiedy test ? Buziaczki dla Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Dziewczynki nie gniewajcie sie ale napisze tak jak kiedys... O Basiulce i Amelce ciagle pamietam, trzymam kciuki i wierze ze bedzie wszytsko dobrze, ale trzeba przerwac ten "kacik smutkow", co sadzicie??? Na poczatku chcialam powiedziec nanetce ze trzymam kciuki zeby to jednak II kreseczki byly:)moze bedziesz miala niespodzianke???:) Surfi super ze Ninka zaczyna chodzic:)musi to byc przezycie dla rodzicow:)zreszta Ninka jest taka slodka ze samo patrzenie na nia sprawia radosc:) jak ten czas leci juz niebawem bedzie miala roczek;) Pierniczku dobrze ze sie odezwalas, co sie znowu pogmatwalo w twoim zyciu osobistym?poznalas kogos innego?:)pisz z nami czesciej!zycze spokoju w pracy;)!!!!!!! Ciekawe jak tam Mama_Samiego? czy juz wrocila, czy wszytsko ok??? A wiecie co zrobilam???nie wiem czy dobrze, ale postanowilam sie przekonac na wlasnej skorze:P nie biore nic na okres, bralam provere ale jakos w tym miesiacu mialam taki bodziec zeby jej nie brac, chce zobaczyc czy bede miala moze okres sam bez wspomagaczy? jakby nie bylo biore wspomagacze juz 1,5 roku...mam ciuchutka nadzieje ze @sama przylezie, poczekam do 35 dni a jak cos wezme przez 5 dni po 2 dziennie i zle nie powinno byc, w sumie tylko tydzien obsuwki w czasie:P troche boli mnie jajnik ale mam nadzieje ze nic powaznego nie bedzie:P Nati, Pati a co wy juz nic nie piszecie??? Jeszcze slowko do Basi, mam nadzieje ze sie nie pogniewasz na mnie za taki normalniejszy wpis👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, weszlam tak poczytac bo tez mam pcos... i doczytalam watek o Basi Basiu - mojego brata coreczka urodzila sie w 25 tyg i miala 750g to bylo 5 lat temu w sierpniu.. lezala w Centrum Zdrowia Dziecka w Wa-wie nie ukrywam bylo ciezko przeszla 3 operacje lezala caly czas podlaczona do respiratora pierwszy raz wyszli ze szpitala w Boze Narodzenie - z calym osprzetem do domku Moja bratanica ma teraz 5 lat :) jest mniejsza niz inne dzieci i szczuplejsza...natomiast inetligencja wiekszosc przerasta ;) Jest bardzo zdrowa, swietnie sie rozwija Mala jest po prostu rozkoszna Tez dacie rade i trzymam wielkie kciuki :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko, ja tez sie ciesze ze zaczyna stawiac te pierwsze kroczki :) Poki co 2 i bach na ziemie :P I tak smiesznie jej sie tylek zaplata ;) A wczoraj mialysmy problem, bo skacze w lozeczku jak zajac sie odbija, bo ma materac sprezynowy. No i nie wyczula poreczy i broda przylozyla i przygryzla jezyk do krwi. Ale krzyku bylo :( Ale na szczescie juz jest dobrze, moze sie nauczy i bedzie bardziej ostrozna. No to trzymam kciuki za twoja @...tylko ma przyjsc czy nie? Nie starasz sie teaz mam nadzieje przy tym andorcurze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Tilli- Tilli🌻 milo ze wpadlas do nas pokrzepic basiule;) mam nadzieje ze u niej bedzie tak jak u Twojego brata z corcia:) bo mala Amelka tez taki szkrabek 750 g, ale najwazniejsze ze twoj bratanica zdrowiutka i inteligentna:)🌻zycze zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
:) ciesze sie Surfi ze odezwalas sie:)szkoda mi Ninki:( wiem jak dzieciaczek sie mocno uderzy jaki krzyk podniesc potrafi:O a moze jej materac zmiencie na taki niesprezynowy?? bo teraz jak tak bryka i fika moze jeszcze wyskoczy z lozeczka:P??? Nie w tym miesiacu nie biore androcuru...mam kuracje 2 miesieczna, ale bralam w tamtym miesiacu, w tym przerwa i znowu za miesiac biore...lekarz tak kazal bo nie mam mocno podwyzszonego testo i nie chcial mi obciazac jajnikow...co do@ to ja czekam:) pytalam sie lekarza czy musze sie zabezpieczac w tym miesiacu jak go nie biore powiedzial ze nie!!!wiec sie nie zabezpieczalismy ale i tak na nic nie licze;)w cuda nie wierze:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium 🌼 w cuda czasem trzeba wierzyc bo sie zdarzaja ;) ja taki cud (2 kreski) zobaczylam po roku staran z pco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Tilli- Tilli no to gratuluje Ci jeszcze corci;)🌻 fajnie ze dosc szybko wam sie udalo! Ja sie nie staram...nie zabezpieczamy sie bo i tak wiadomo ze niczego sie nie zmaluje:P:) nie mam owulacji na 100% ale poki co sie nie martwie, moj fisio tzw. swierk na dzieci przeszedl jak reka odjal;) a w cuda nie wierze...z natuty tak mam ze jestem nieufna:D zreszta bez sensu bezpodstawnie sie nakrecac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli, tilli, nowe zycie to prawdziwy cud. Twoja corcia tylko 4 miesiace starsza od mojej :) Dobrze, ze bratanica jest zdrowa i taka madra :) Repetko, nigdy nie mow nigdy, bo zawsze jest nadzieja..dlatego ja trzymam kciuki aby @ nie przyszla :P, oczywiscie z wiadomego powodu, a nie ze sie zacielas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D dzieki dziewczyny ;) repetytorium - wiadomo ze gdy sie nie chce i sie nie nastawia... ;) Surfitka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem byłam u maleństwa mogłam jej dotknąć -jest taka maleńka nic sie nie pogorszyło próbuja karmienia -podali jej dzisiaj 2 ml glukozy i czekaja na reakcjie nie bede Wam pisała o tym wszytkim ale jest to bardzo bardzo skaplikowane rozmawiałam z lekarka powiedziała że mamy mieć nadzieje i duzo siły i wiary a oni zrobia wszytsko co w ich mocy nie chce wiele pisać bo jest bardzo ciężko i trudno nie chce Was tym obarczać bo to forum o pco i staraniach bo Wy wszystkie musicie walczyć o swoje dzieci bo to najlepsze co nam sie moze przydarzyć wiec moze bede tylko troszke mówić......... zaczynam dzisiaj zamgania z laktatorem (jak to sie robi??????)bo jak juz wyzdrowieje bede mogła malenkiej mleko wozic jeśli zacznie przyjmmować pokarmy asiulka ja też wierze ze twój aniołek czuwa nam Amelcią dunia piękne zdjecia Kuby na nk choineczko nie potrafie odpoczywac bo wtedy myśle a jak mysle to rycze 👄 niesia 🌻 nati 🌻 repetytorium 🌻 masz racje trzeba żyć dalej ja wiem że życzycie mi jak najlepiej i oczywiscie ze sie nie gniewam patinko 🌻 beccia 🌻 apsik trzyamaj sie kochana -dużo siły nanetko zycze 2 kresem-trzyamam kciuki tilli dziekuje mam nadzieje ze i u mnie stanie sie cud- już kilka ich w życiu doświadczyłam wiec może i tym razem surfi cudnie że Ninka stawia pierwsze kroczki-teraz to oczy dookoła głowy buźka DZIEKUJE WAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, jak potrzebujesz jakis porad pologowych wal jak w dym. Co wazne, dieta. Jak chcesz podawac jej potem mleczko przejdz na ostra dietke, zeby mala nie miala jakis sensacji. Na twoim miejscu nie jadlabym zadnych surowych warzyw ani owocow. Lekka zupka, gotowane miesko, gotowane warzywa oprocz kapusty i grochu. Przynajmniej na poczatek tak, poki jest taka malenka. I kompocik z jablek najlepszy do picia. I kochana powtorze sie, wierze, ze bedzie dobrze. Amelka jest silna i da rade ! A laktator nie jest taki starszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu jak bedziesz miala ochote sie wygadac... pozalic, poplakac... to zapraszam do mnie na NK... pisz kiedys tylko bedziesz tego potrzebowala!!!!!! :* caluje mocno!!! :* http://nasza-klasa.pl/profile/12775975 Surfi ta Twoja Ninka to taka mala Wariatka... :D w dobrym znaczeniu tego slowa... pewnie wszedzie jej pelno :P niesamowity Slodziak z niej :* a o jezyku szybko zapomni... ja jak mialam 2 latka tanczylam w domu i rozcielam sobie czolo :D Ojciec mnie w domku zszywal... ale juz na 2 dzien ponoc o tym nie pamietalam... hahahaahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choineczko, wariatka, ale taka dosc opanowana. W porownaiu z dziecmi mojej siostry w jej wieku to spokojna jest ;) W sumie szaleje dopiero teraz , bo wszedzie chce wchodzic, wstaje przy krzeslach co sie przewracaja, wszystko sciaga na siebie ...jak napisala Basia, oczy dookola glowy trzeba miec :o Ale dzieciaki w jej wieku tak maja po prorstu. Jest ciekawa swiata i wszystkiego dookola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi na pewno bede miała pytania ale poki co to niewazne co jem bo o pierwszym pokarmie dla małej moge myslec najwczesniej za kilka tygodni z tego co mi mowiła dzis lekarka; nie wiem czy tyle da sie podtrzymac pokarm tylko na laktatorze a poza tym musze to jeszcze przemyslec z tym podawaniem pokarmu bo odciaganie , wkładanie do butelki, do lodówki później przeworzenie do tego szpitala(mam tam daleko a samochodu na razie nie mamy bo dopiero mielismy kupować) w lodówce przenosnej w srodku lata przy wysoich temperaturach???????????????????????????? nie wiem czy nie zaszkodze jej tym bardziej niż jakbym dawała jej sterylne mleczko kupne? musze o tym pocztac choineczko wysłałam Ci zaproszenie na nk dzieki Ty masz lekarska rodzine co sądzisz o moich obawach w sprawie tego mleka?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu - swoje mleczko zawsze mozesz zamrozic - zamrozone mleczko moze stac do 6 miesiecy co do kupnego - to slyszalam ze sa specjalne na recepte czy chcialabys zebym zadzwonila do brata i sie spytala jak to u nich bylo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, szczerze mowiac ja dlatego zrezygnowalam tez ze sciagania w pracy i podawania malej :o Nie wiem czy az tyle bedziesz w stanie utrzymac laktacje. Pierwsze mleko - siara zawiera najwieksza liczbe przeciwcial i to jedyna roznica miedzy mlekiem sztucznym a cycusiem. A tego juz jej nie podasz. Chyba ze bedziesz mrozic, ale nie wiem jak dlugo moze stac w zamrazarce mleko ( podobno 6 miesiecy ! ) http://glowna.bonamater.waw.pl/karmienie/warto#p1 To wtedy juz moglabys zachowac dla niej swoje mleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhg
mam 13 dc i dzisiaj wyleciala mi taka gesta kulka sluzu i tyle tego bylo :/ co to moze znaczyc?nie byl ani przezroczysty ani bialy taki posrodku.pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia przede wszystkim nie mozesz sie denerwowac... zeby pokarmu nie stracic! ! ! jesli chodzi o zamrazanie to mysle, ze powinnas zapytac lekarzy zajmujacych sie Twoim Malenstwem... Oni najlepiej Ci doradza! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjhg ze mnie kiedys od czasu do czasu tez wyskoczyla taka zelka :P ale za bardzo nie wiem o co z nia chodzilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko aż wstyt się przyznać,ale zapomniałam czy mam Cię na nk i musiałam eknąć o:) basiu właśnie niemartw się bo faktycznie możesz ten pokarm stracić,wiesz co ja myśle że szybko minie ten ciężki dla was okres i niedługo wyjedziesz z maleńswem na wasz pierwszy wspólny spacerek,tego Ci z całego serduszka życzę.A i jeszcze jedno niemyśl tak że to forum tylko o pco,my tutaj jesteśmy takimi internetowymi przyjaciółkami dla Ciebie i jesteśmy tutaj po to by być z Tobą w tych najgorzych chwilach 👄 patiana jak sie autko sprawuje,może byś wpadła teraz do mnie na małą czarną :) dziewczyny ja mam do was pytanie nieznacie dobrego banku w którym mogłabym wziąść najkorzystniejszy kredyt do 6 tyś,proszę pomózcie mi bo to mnie czeka na początku czerwca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki!:) Myślę, że już czas coś tu napisać konkretnego bo tylko czytam i czytam. Ile można!;) Ja jestem teraz pochłonięta rolą cioci po raz kolejny:) Maja jest wspaniała!tylko tak sobie kurcze myślę, że to jest trochę niesprawiedliwe w tym sensie, że nasza księżniczka ważyła 4,5kg a malunia Basi nawet niecały kg:( Jakby to nie mogło sie jakoś rozkładać, prawda? Wiem, wiem takie życie ale przykro jest. Skończyłam praktykę tydzień temu nareszcie!I juz mam z głowy, ale tylko do września bo na drugą idę. W związku mym róznie ostatnio bywa... Niby wszystko oki, a mój men coś ostatnio bardzo zazdrosny się zrobił i okropnie podejrzliwy! We wszystkim co robię widzi jakies kłamstwo, mówi że go okłamuję. W ogóle nie wiem skąd mu się to wzięło!Nie daję mu żadnych powodów żeby mógł tak myśleć! I mówie mu ciągle, że nic się nie dzieje, w sumie głupio się tłumaczę a on dalej swoje... Przykro mi trochę, nie wiem może ma zły okres?W sumie nerwówkę w pracy ma taką, pracuje po 10godzin dziennie, może dlatego?Jak myślicie dziewczyny? niesia- my z moim faciem braliśmy kredyt w BZWBK- tam nam dali najkorzystniejszą ofertę, no i ze względu na to, że jesteśmy ich klientami to też korzystniej. Spytaj w swoim banku, może dadzą Ci jakąś lepszą ofertę? Basiu- jestem ciągle z Tobą i Twoim maleństwem!🌻 pati- ty rzeczywiście ucichłaś?Gorący okres w Twoim życiu?;) Czy kopulujecie z menem?:P Napisz no tu coś co słychać! Pozdrowienia i całuski dla wszystkich,ja biorę się do pracy👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×