Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Gość karolina86
Wiem kamcia ze wskazane ale chyba problem jest ze mna bo ja nielubie chodzic na dyski.chyba wyroslam juz z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Hej,hej:)wstawac,wstawac spiochy:)co u was????ja wlasnie wrocilam z pracy i zmarzlam bo jest zimno i pada deszcz ale zaraz sobie zrobie herbatke z cytrynka i sie rozgrzeje.milego dnia laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest okropnie, potwornie ochydnie na dworze:/// wrrrrrrr i jeszcze sterczalam 15 minut na przystankui gnilam:/// no a maz wykorzystany w weekend;) ale robilam test owu i nic nie wykazal wiec po rpostu sie dobrze bawimy:) Doszlam do wniosku ze nie bede mezowi mowic o owulkach zeby nie czul sie jak kon rozplodowy tylko zbeysmy oboje chcieli tego wszystkiego:) a owulki bede sprawdzac nadal;) Dzien dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Jak maci ochote zocz kimf piszecie to zapraszam na profil naszek klasy Karolina Agnieszka Martin-Olszewska.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
tralala ja tez poszcze od kilku dni bo moj facet niechc mi dac bo wraca znowu zmeczony z tj glupiej pracy ale tez niewolno sie tak czesto kochac bo wiem to od swojej ginekolog:)wlasnie zroblam salatke jarzynowa,nalesniczni na obiad i jeszcze ugotuje zupe pomidorowa:)musze posprzatac.kamcia a co z toba sie dzieje?zyjesz czy jestes chora?Wracaj nam do zdrowka.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem jak bedzie dzis nasz dzien wygladal. w kazdym razie nie nawidze dzisiejszego poneidzialku:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Ja tez tralala nielubie dzisiejszego poniedzialku przez ta pogode i wdodatku spac mi sie chce bo bym spala non stop.Nadal niemam okresu a powinnam go tak mniej wiecej wczoraj ostac do28dnia a niedostalam wiec czekam do35dnia i jak niedostae do niedzieli to w niedziele jestem w zaganiu o kupie test i zrobie.Znowu materialy odebrac:(pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja to mam testy w domu:d wczoraj wyprobowalam pierwszy owu :D no niestety jedna krecha wiec probuje dalej :d mam nadzieje ze i tym razem cos tam zadziala bo jestem sklonna przypuszczac ze w tym ostatnim cyklu mialam owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
tylko traala ja mowilam o testach ciazowych ze jak okres niedostane do niedzieli to go zrobie bo musze wiedziec na czym stoje i czy szybko jechac do polski do swojej lekarki.pozdrawiam i zycze milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dziewczyny:) Karolina wysłałam ci zaproszenie na nk:) mam nadzieję że przyjmiesz:) ale dziś pogoda do d...... masakra nic mi się nie chce:( Karolina trzymam kciuki za test może się uda:) buziaki w ten paskudny poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
amcia penie ze przyjelam.tez mi sie dzis nic niechcialo robic ale naszczescie konczy sie poniedzialek.ide zaraz wziasc goracy prysznic bo usypiam na stojaco.milego wieczorku i nocki:)buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedzialek sralek kurde:d ja juz po pierwszym praniu kapaniu myciu naczyn:d teraz na wspolnej m jak mydlo film i komono:D Dobranoc drogie panie w takim razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Dzien dobry!!!! Ja laseczki mialam upojna noc ale moze glupio to zabrzmi ale nieczulam go wczoraj w sobie.niewiem dlaczego tak sie dzialo wczoraj??moze jest ciaza i dlateo?zawsze przed okresem tak mi sie chcialo i go mocniej zulam a teraz nic.byle do niedzieli i kupie test ciazowy jak@niedostane.milego dzionka:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Karolina trzymam kciuki, żeby się udało :) u mnie w sumie nic nowego... szkoła, szkoła, szkoła, szkoła... z tym że jestem na (powolnym) etapie poszukiwania nowego lekarza ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoina86
Nie dziekuje laseczki bo wiecie roznie bywa w naszym przypadku.Ja znalazlam nowego lekarza i ide do niego prywatnie za2tygodnie co prawda to facet i jakos tak sie krepuje.macie jakies rady na wizyte u faceta gino-endo???mam nadzieje ze nidostane okresu i ze test wyjdzie2krechy:)ale to tylko marzenia.pozdrawiam i enilyn zycze wytrwaosci w szukaniu nowego lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina-ja do baby bym w zyciu nie poszla. Baby sa z tego co wiem malo delikatne. Tzn ja wole facetow generalnie :d faceci sa bardzo delikatni i uprzejmi:) tylko na jednego dziwnego kiedys trafilam a teraz mam super lekarza. Prywatnie bo prywatnie ale jest super i nie zmaienilabym go na innego. Jasne wiesz rozkladac sie nawet przed baba to jest krepujace, ale coz, kwiestia zaufania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
tralala ja od4lat mam kobiete lekarz i nigdy mnie niezawiodla ale jest tylko wlasnie samym ginekologiem i moze mi malo pomoc,dlatego w necie na znalazlam dobrego lekarza z mojej miejscowosci i ma rewelacyjne opinie.Przyjmuje na kase chorych dawna a teraz nfz i prywatnie ale ja wole isc prywatnie bo po pierwsze szybciej mnie przyjmie a po drugie szybciej mnie zacznie leczyc.Problem jest taki ze jest facetem i troche sie krepuje ale zaciskam zeby i tlumacze sbie ze to dla mojego zdrowia i ze dla dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina- facet gin to nie problem;) jesli ma dobre opinie tzn ze jest dobry:) ja to mam faceta gina i jestem super zadowolona:) poza tym on ma swoja klinike i ma tam swoich lekarzy i jesli bede chciala moge sie umowic do jego endokrynologa ginekologa i jesli bede chciala to tam na miejscu moge zbadac meza:) wiec dla mnie wydac 100zl na wizyte to w tym przypadku jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
tez tak uwazam tralala ze jak ma nam lekarz pomoc anie zaszkodzic to100zl niejest duzo za cene zdrowia:)wczesniej tez bylam u swojej ginekolog prywatnie bo ona przyjmuje prywatnie i na nfz i placilam100zl.niby to jest duzo niby malo ale pomogla mi:)u mnie wlasnie zaczelo padac a tak ladnie sie zapowiadala i sloneczko swiecilo:)ciesze sie bardzo ze miu wkoncu ktos pomoze zebym zaczela sie leczyc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba dbac o siebie a nie olewac. Bo potem tylko problemy z tego powodu sa...a 100zl to nie duzo...tylko ze u mnie ejst caly cennik:d wizyta 100zl cyto 20zl usg dowcpine 100zl:D itede itepe:d wiec jak chce wszystko razem brac to wowczas jest masakra:D ale co tma:d nie kupie sobie butow ale za to blizej zdrowia bede:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
tralala u mnie wizyta50 zl plus cytologia lub usg i wypisanie recepty wziela tylko100zl i powiedziala mi co i jak z ta choroba ze nawet bez leczenia moge zasc w cioae ale sa male szanse ale zawsze sa.Dlatego najlepiej jakbym sie leczyla i wspomniala o luteinie dla mn ie bo jest tansza i to duzo od duphatonu.Mowila tez o tabletkach zebym schudla bo mam nadwage i bedzie mi trudniej zajsc a jak schudne to lepiej bedzie dla mnie i dla zdrowia.wiem mysle ze ona jest wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to duzo ci powiedziala:) ja to sie nie przejmuje kasa nic a nic jesli chodzi o zdrowie:D a lutka kosztuje na recepte 3 zlote:) i mi pomagala na @ wiec ok:) poza tym lutke sie bierze jakos od ktoregos dnia cyklu do ktoregos bo to progesteron i jak zajdziesz w ciaze to ci ciaze podtrzeyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Wiem tralala ze tyle kosztuje luteina bo wyczytalam w necie.Ja bralam przez4miesiace duphaston to ta przyjemnosc mnie kosztowala170zl bo jednoopakowanie duphastonu poad42zl.Fakt duzo mi powiedziala i pytala sie ile razy w tygodniu wspolzyjemy.Powiedziala zeby tak3-4razy tygodniowo anie wiecej jak chce miec sie dziecko.Chce ja zmienic tylko zeby mnie ktos wyleczyl a jak zajde w ciaze to znowu do niej wroce.Pozdrawiam.Ps.ona mi tez pomogla jak sie do niej wbilam bez kolejki bo mialam guzka w piersi i dzieki niej jestem zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o laparoskopii slyszalas? podobno daje dobre efekty w przypadku pco. Mozna zaleczyc torbiele na kila miesiecy. Wypala je w jajonach i przez jakis czas masz z tym spokoj i mozesz probowac normalnie zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Tak slyszalam o laparo i te torbiele znikaja na5miesecy i przez te5miesiecy masz na to czas zeby zajsc bo po tym czasie sie one odradzaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:) ale co? wolisz miec torbiele i wiedziec ze przez to jajeczko nie moze sie uwolnic czy wolisz sprobowac z labaro i miec spokoj na 5 miesiecy i co drugi dzien sie kochac ze swim facetem i miec wieksze szanse ze jajeczko ci sie prawidlowo wykluje?:) Chyba warto probowac co?:) No i dodatkowo owulke stymulowac i masz chociaz wieksza szanse na to ze zaciazysz:) wiadomo pco jest nieuleczalne ale zalagodzic zastopowac na jakis czas zawsze mozna prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
slyszalam tez o jakis zastrzykach takich jak pregnyl na pekniecie tych pecherzy????ponoc jeden zastrzyk kosztuje90zl bierz gi sie albo w reke albo brzuch albo udo.Zalezy jak to woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
tralala ja niemowie NIEEEEEEEEEE!!!!!!!!Jak lekaz tak zdecyduje i jak leki mi niepomoga to napewno zrobie wzystko zeby probowac.Nawet jak mi juz po niczym nieyjdzie to jednak bede miala ta swiadomosc ze sprobowalam wszystkiego zeby miec dziecko:)i wykorzystalam wszystkie mozliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×