Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Gość karolina86
nawet poddam sie inseminacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to ja cie zle zrozumialam:))) a o zastrzykach tez slyszalam:) ale chyba najpierw bym wolala sie pozbyc tych cyst z jajnikow. A jesli chodiz o inseminacje..to juz ostatecznosc jesli po roku staran nic by nie szlo albo moj maz milaby zle wyniki badan:) na razie wiem ze ja mam pco a jego na razie nie chce do badan zmuszac bo i tak by byly przeklamane teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
tralala nic nszkodzi.Ja swojego nizmuszam do badan bo wiem ze oze miec dzieci bo ma synka:)a i tak powiedzial mi ze zrobi je dla mnie.Teraz razem jedziemy d polski bo on chce od lekarza uslyszec co to za choroba ktora mam bo to co ja mu mowie to dla niego czarna magia i chce mnie wspierac.Nawet jak ploza mnie do szpitala na3dni to powiedzial ze bedzie mnie dwiedzal i ze bedzie siedzial ze mna a tylko zostane sama jak pojdzie cos zjesc hehe:)czasami tylko zastanawiam sie kto bardziej chce tego dziecka.ja czy on????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola masz dobrego chlopa ktory cie kocha:) a co do badan to nie chce cie straszyc ale z tego cow wiem to roznie bywa u faxcetow z wiekiem wiec moze sie pogorszyc cos niecos wiec jak ty sie unormujesz i nic nie bedzie wam wychodzic to wyslij faceta:) ja swojego wysle za 4 miesiace;) jesli nic do tej pory nie zdzialamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
tralala niech zrobi badania dla mnie i dla swietgo spokoju a nawet jak zle wyjda to bede go wspierac bo dostaje sie jakies antybiotyki czy jkies tabletki zeby poprawic wyniki.cos tak slyszalam na ten temat.On ma dopiero28lat ale sie nieraz smieje z niego ze blizej do30 jak dalej.Jak nam naprawde niewyjdzie to adoptujemy dziecko bo tez biore to pod uwage.Mysle ze bede miaa dziecko bo moja siostra ma dwojke i moj brat wkrotce ojcem zostanie to czemu ma byc tak zle ze mna?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bedziesz miala:) trzeba myslec pozytywnie i sie nie spinac na dzieciaka za mocno;) wtedy bedzie good:) No my z mezem tez do 30stki dobiegamy;) ja mam 27 on 28:) wiec juz czas najwyzszy powiekszyc rodzine:) damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Pewnie ze damy rade bo musimy dac hehe:)Ja od jkiegos czasu niemysle o dziecku obsesyjnie bo bym zwriowala chodz wiadomo sa gorsze i lpsze dni ale teraz juz wiem ze przyjdzie czas i na moja kolej ze zostane mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Kamcia a o z Toba sie dzieje???...Niepiszesz caly dzien?????zabko a co z Toba????Jak po wizycie u gina po3pazdziernika?????odezwij sie do mnie.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Hej hej!!!!!cCO slychac????ja wczoraj mojemu powiedzialam ze nadal niemam kresu i jak do niedzieli niedostane to kupie test a on mi na to ze on narazie niemysle o tym ze jestem w ciazy bo juz nieraz zrobil sobie nadzieje i nic niewyszlo bo dostalam.Mialam mu niemowic ze niemam@ale jakos niewytrzymalam:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wpadłam na chwilkę żeby sie przywitać i życzyć miłego dnia w tak paskudna pogodę brrrrrrrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
hej!A u mnie sloneczko swieci ale wiadomo jest zimno:(tralala ja sie nie nakrecem bo wiem jak jest z pco wiec daje na luz i uwazam ze co ma byc to bedzie a bedzie dobrze w kazdej opcji:)buzka i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Hej!!!!Pisze bo wkoncu udalo mi sie do nowego lekarza dodzwonic i mam juz termin na2listopada na11i prywatnie.ciesze sie niezmiernie ze wkoncu cois sie ruszy w mojej sprawie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Pewni ze dam znac tralala co i jak:)licze na ta wizyte jak na zbawienie ale wiem ze bedzie dobrze.co prawda to facet i nadal sie krepuje ale jak ma mi pomoc i ma dobe opine to zaryzykuje:)chcialabym mojemu zrobic prezent pod choinke z dzidzia ale wiem ze to marzenia ale moze sie uda i bedzie niespodzianka na2011 dopiero hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
wlasnie tez tak uwazam.najwazniejsze ze cos zaczyna sie dziac hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
hj,hej spiochy:)wstawac szkoda dnia.Widze ze zadko ktos tu zaglada:)ja nadal iemam@i ciesze sie bardzo na ta wizyte.juz niemoge se doczekac a najwazniejsze ze moj facet ze mna tam jedzie i po badaniu wejdzie.kocham go za to hehe:)wczoraj go wykorzystalam i bylo cudwnie.Pozdrawiam i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Nietestowalam jeszcze bo tu test kosztuje 10euro i czekm do niedzieli zeb w polsce kupic test.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Ja mowie zwyklymscie cizowym i paskowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
niezartuje ze10euro bo juz raz kiedy kupowalam test to wiem:(dlsatego w polsce za taka kwote bede miala prawie4.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karilina86
tralala podaje ci strone w necie gdzie dziewczyny sie czescij udzielaja o pco. www.benc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) właśnie wróciłam do Irlandii:(i chyba bierze mnie jakieś choróbsko:(mam nadzieje ze przejdzie bo czuję się fatalnie...... mam dziś 29 dc a @ nie widać ani nie słychać poczekam trochę i wezmę luteine bo na ciąże niema szans raczej Karolina jak tam testowałas już? trzymam kciuki za 2 krechy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
A wlasnire myslalam o Tobie i tak myslalam z wrocilas juz do irlandii.nietestowalam bo test w niedziele kupie a nawet jak dostane okres to wielkiej tragedi niebedzie bo nilicze na nic.narazie odliczam dni do wizyty na2liistopada a potrem mam termin na12 hehe:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Ja sobie testuje owulke ale na razie jej nie widac. Zaczelam od 10 dni ale niestety dupa zbita. Obserwuje sie ale dzis testu nie zrobie. Moze jutro albo w poniedzialek. Chcialabym zeby tym razem tez byla bo wowczas mam szanse ze a nuz widelec w tym cyklu cos sie wykluje. No i za dwa tygodnie musze isc do gina bezapelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×