Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

laski pogadajcie z facetami, ze kobiety maja tak dziwnie ze hormony czasem robia psikute i nie chce sie wam przytulac..i nie umiecie tego wytlumaczyc...tak jest i juz.. a co do prolaktyny to wyczytalam ze trzeba je zrobic po @ ale przed owulka...a ja nawet nie wiem czy mam owulke wiec zrobie po 20dc i potem pojde do lekarza...a na razie mam kalendarz taki ksiazeczkowy i sobie robie notatki, jak sie czuje, czy mnei cos boli jaka silna mam danego dnia @ itepe itede i w ten sposob bede mogla ginowi powiedziec co i jak sie czuje:) a moze zrobie sobie tes na owulke jak wyjdzie krecha to zaraz pojde zrobic prolaktyne i juz...i mu powiem ze przeczytalam to i siamto i najwyzej powtorze to badanie:) a ja mam wlasnie tak ze mi libido chyba wraca do normy i marze tylko o mezu:) wiec chyba go gdzies zbalamuce w kuchni przed wyjsciem na deser:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
pewnie tralala bierz go przynajmniej zawswze jakies dzikie efekty sa i moze dzidzia bedzie:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
tralala jak tam?zgwalcilas mezusia?co u was laseczki?u mnie tak sobie.ide zaraz sie wykompac i w kimonko bo spacku mi sie chce:)milego wieczorku i nocki:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
hej dziewczynki!co slychac?wstawac,wstawac.Ja laski wczoraj sama chlopaka zgwalcilam:)niechcialo mi sie wczesniej jak wam pisalam tylko na wieczor chcialam a pozatym poklucilam suie z nim i moze rto tak na mnie zadzialalo:)pozdrawiam i zycze milego weekendu:)Aha jutro mnie niema bo jade z nimi po materialy do szczecina.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
witam... i mnie natknelo zeby napisac... tez mam stwierdzone pco,ale oprócz otyłosci,wypadania właosó i obrazu na usg"licznych,drobnych pecherzyków" to innych objawów nie mam. mam regularne cykle co 28-30 dni...hormony wzorowe,nie lecze sie,bo po 3 miesieczym lecieniu yasminem mialam skutki uboczne jak niekotre kobiety po latach brania antyków.... wiec nie wiemczy powinnam przejsc sie do endokrynologa i jakie badania wykonac,i czy sie leczyc nie planuje dziecka jak narazie,a i zauwazam u siebie owulacje..co kilka miesiecy,ale jest co o tym sądzicie? pozdrawiam i zdrówka zycze,a co najawaniejsze ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Witaj peceoszka!Jak narazie nieplanujesz dzecka to mimo wszystko powinas wykonac badania zeby w przyszlosci moc miec dzieci czy dziecko:)im wczesniej zaczniesz ie leczyc tym masz wieksze szanse na dzidzie i przynajmniej niebedziesz chora:)a oprocz tych twoich tabletek lekarz tez przepisuje diane35 wiec moze zmien je na diane i bedziesz sie lepiej czula.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
witaj:) kochana moj lekarz ginekolog w mojej karcie pacjenta napisal wielkimi literami z wykrzyknikiem i podkreslił "żadnego leczenia hormonalnego!!" ,bo mialam silne bole nog jak i w klatce piersiowej i powiedzial,ze on nie weźmie na siebie tak wielkiej odpowiedzialnosci jaką jest moje zycie....powiedział,że może mi zaproponowac leczenie hormonalne plastrami,ale tez nie ma pewnosci,ze nie bede miala znowu takich skutków. po prostu tabletki anty nie sa dla mnie.. powiedzial,ze jak chce,to mi da skierowanie do endokrynologa i niech on decyduje o dalszym leczeniu mnie. a jakie to badania powinnam zrobic jeszcze? dodam,ze mam 22 lata i jak juz wspomnialam otyłosc,ale juz 10 kg schudlam w ciagu 5 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
peceoszka ja tez jest otyla jak ty i mam23lata:)moim zdaniem powinnas isc do endokrynologa zeby ci dal skierowanie ba dania takie jak:testosteron,dheas.lf plus fsm lub fsh.niepamitam tej ostatniej nazwy.niewiem moze jakas prolaktyna.a moze tyllko zle twoj organizm dziala na yasmine a na inne zadziala normalnie.skonsultuj to z endokrynologiem a znajdziesz go n stronach znanylekarz.pl w swojej miejscowosci.Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Witam nową kobitkę na forum:) a się przeziębiłam:( i mój mąż też tak więc zdychamy a dziś a imprezkę się szykujemy:) Karolina jak tam z narzeczonym? pewnie się działo:) Pecoszka moim zdanie powinnaś iść do endokrynologa....jeśli nie rozpoczniesz leczenia pco to w przyszłości będzie ci bardzo ciężko zajść w ciąże.... buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
kamcia pewnie ze sie dzialo i bylo cudownie i ostatnio nawet sie zastanawiam czemu on mnie tak bardziej przyciska bo moze i teraz nam sie uda.Za godzinke dzwonie do lekarza i umowie sie a termin za2tygodnie:)kamcia to wracaj nam szybciutko do zdrowka:)dzis robie zeberka na obiadek a jutro jedziemy do polski na4godzinki ale nieodmowie sobie zakupkow:)buizka.ps a ty tralala zgwalcilas tego mezusia na stole hehe:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
miło mi,ze mnie ciepło przywitałyście;) no ja mysle sie wybrac do endokrynologa,ale jak zwykle minei po drodze,bo w tamty roku przeszlam jak dl amnie za duzo w sprawach ginekologiczych i chyba się "zrazilam"... ale w sumie musze sie zapisac do endokrynologa,a najlepiej do ginekologa-endokrynologa prawda? tsh mialam ostatnio robione i mam wzorowe. a reszte hermonów mialam robione w listopadzie(13 dokładnie-jak bylam w szpitalu),i sa wzorowe równiez,co mnie dziwi jak mam to pco... no ale ja lekarzem nie jestem,wiec sie na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
peceoszka niemartw sie na zapas i zapisz sie do dobrego lekarza anie partacza ktory ci pomoze anie zaszkodzi:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
karolina tylko,z eu nas w okolicy to na dobrego lekarza nie ma co liczyc niestety..;/ a do dobrego musze jechac ok 100 km,a na wizyte czeka sie nawet do pól roku!!!! ma-sa-kra! ppozdrawiam i zycze miłego dnia p.s nie martwie sie,bo wiem juz o tym pco rok i nic z tym nie robie jak widac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
peceoszka to wlsnie zle ze z tym nic ierobisz bo nieleczone pco prowadzi do cukrzycy i raka jajnika czy szyjki macicy jakos tak bo wyczytalam to w necie i w przyszlosci do bezplodnosci.poszukaj lekarza na tej stronie i umow sie na wizyte.nawet znajdziesz o nim opinie na tej stronie.nawet dobry lekarz moze przyjmowa w przychodni:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peceoszka niezniedbuj leczenia...spróbuj iść do ginekologa-endokrynologa i zaczernij porad u innych lekarzy jak masz taka możliwość.....jeżeli masz badania hormonalne w normie, masz owulacje, i @ w terminie to pęcherzyki na jajnikach niekoniecznie muszą wskazywać na pco....podstawa do stwierdzenia pco sa badania hormonalne....spróbuj u innego lekarza i zobaczysz co ci powie.... Karolina zazdroszczę ci upojnej nocy:) ja niestety niemam kompletnie ochoty na to niewiem co sie dzieje ale mój maź sie wścieka ze niemam wogole ochoty zwłaszcza ze niewidzialam go miesiac.....zaczynam sie martwic chyba se kupie jaka viagre dla kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
kamcia niema czego zazdroscic a moze to nieproblem tylko moze sie zablokowalas ze chcesz miec dziecko anie mozesz i moze boisz sie kolejnego rozczarowania ze okres sie zjawi?:(kamcia ja korzystam poki moge bo okres na dniach dostane dlatego musze to wykorzystac bo potem5dni postu:(nielam sie bedzie obrze hehe:)a moze odzwyczailas sie od meza przez ten miesiac i moze dlatego sie tak dzieje???wiagra dobry pomysl tylko szkoda ze niema ale sa inne specyfili dla kobiet.Wiem bo sama mam taki zel z durexa uniwersalny hehe:)buka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina może masz rację że się odzwyczaiłam......bo o dziecku już tak bardzo nie myślę.....zobaczę jak będzie jak wrócę do Irlandii może wtedy się coś zmieni.....a jak narazie nic mi nie pozostaje jak tylko robić to na sile bo mój mąż szajby już dostaje od tego celibatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
kamcia ja mu sie z jednej strony niedziwie a z drugiej by sprobowal ciebie tez zrozumiec:)a ja jestem ciekawa jak urodzisz dziecko to co6tygodni niewytrzyma bez seksu?no nic ale na faceta iema sly hehe:)a moze jak zrobisz to na sile to moze nabierzesz ochoty na sex.Trzymam kciuki zeby sie wszystko udalo:)milego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
to jeszcze raz ja:) potruje Wam jeszcze troszkę;) no wiec to pco stwierdzili jak bylam w szpitalu na ginekologii w tamtym roku w listopadzie...lezalam na podejrzenie endometriozy,mialam miec laparoskopie,ale wszystko sie rozwiało.... no i własnie tam stwierdzili to pco(dwóch lekarzy).. potem poszlam na konsultacje do mojego gina,ktory mnie prowadzi i mu owiedzialam,ze dla mnie to jest dziwne,ze hormony mam w porzadku a panie stwierdzily pco,wiec lekarz powiedział,ze jedno z drugim nie zawsze idzie w parze...ze nieraz wystarczy obraz usg,zeby to stwierdzić.... no iostatnio bylam na usg i znowu mam napisane,ze w obu jajnikach liczne drobne pecherzyki wielkosc do 8 mm... no ja z seksem nie mam problemu -tzn mam problem,bo go nie uprawiam,bo nie mam z kim:D alegeneralnie z podnieceniem się mam problem... o tak to nazwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
peceoszka to ni ze niemasz z kim.Przyjdzie taki czas ze poznasz milosc swojego zycia i sie zakochasz i bedie seks.Pamietaj lepiej wczesniej zacznij sie leczyc niz pozniej bo do25lat lawto jest zajsc a pozniej coraz trudniej ale pamietaj nicna sile.Pojd do gine-endokrynolog.i on ci pomoze i bedzie dobrze-zobaczysz.zycze milego wiecxzorku laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
peceoszka jeszcze jedno to bylo w listopadzie i prawie rok temu wiec warto zrobic od nowa wszystkie badania i bede wyniki swieze i lekarz pewnie ci je zleci.Pozdrawam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
karolina dzieki:) musze seiw konuc zebrac do tego lekarza...no ale mi nei po drodze.. ól roku sie juz umawiam do poradni chorób sutka i... tez mi nie po drodze..;/ a co do nowych wyników badan,to jak powiedzialam lekarzowi,ze mialam robione hormony w listopadzie,to on powiedział,ze to niedawno temu..?? ehh ci lekarze:) no to miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja laseczki:) jakie plany macie na dziś wieczór? ja sie wybieram na dyskoteke z moim mężem i przyjaciólką.........mam nadzieje że sie wkońcu wybawie:) dobra mykam dziewczyny sie szykować życze miłego wieczoru i upojniej nocy:)buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Hje dziewczynki!!!co slychac?ja wlasni wrocilam ze szczecina:)juz obiadek przyotowalam ale niestety moj musial jechac do pracy chociaz na4godzinki bo terminy ich gonia i zemy obiado-kolacyjke dopiro18-19.Pozdrawiam i zycze milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech wy mlode ja mam 27 lat i dopiero w tym rku pco mi stwierdzili....wiec mi dzwonek na dziecko bije;) ale nie mam obsesji:) oczywiscie z mezem spedzilismy upojnie wieczor;) w lozku nie na stole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
tralala to super.moze cos wyjdzie z tego hehe:)ja niby czuje ze okres sie zblza bo bola mnie plecy ale tez mi jakos dzis niedobrze i w glowie mi sie kreci.ja do tygodnia niedostane okresu to w nidziele nastepny bede w zaganiu to kupie sobie test ciazowy hehe:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) A ja dziś zamulam:) byłam na dyskotece wczoraj....ale się wybawiłam:) i wiece co zapomniałam brać luteine:(kompletnie mi wypadło z głowy.......więc już chyba w tym cyklu nie wezmę i zobaczymy czy dostane@ w terminie jak nie to wywołam:)skleroza nie boli:) miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
kamcia zzdroszcze ci ze siw wybawilas za wszystkie czasy.tez bym poszla ale niemam z kim a jak bylam w kwietniu z chlopakiem tutj na dyskotece to dowalali sie do mnie wiec sama tam napewno niepojde:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja byłam z mężem i przyjaciółką.....więc się wyszalałam a dziś zdycham.....Karolina to bierz jakąś kumpele i idźcie się pobawić bo raz na jakiś czas nawet wskazane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×