Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Gość karolina86
hej dziewczyny.chce wam powiedziec ze nasza kamcia spodziewa sie dzidziusia:)u mnie po wizycie wporzadku i zapraszam na strone www.benc.pl ta jest reszta dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
no ja też własnie slyszlam,ze po metformaxie mozna schudnac,ale się okaże..aczkolwiek od poniedziaku zlecialam ponad pól kilo,bo ja sięgeneralnie odchudzam,ale az w szoku jestem,bo nie trzymam bardzo rygorystycznej diety... chcialabym,zeby mi pomógł schudnąć,ale to nie po 5 tabletkach:) ja juz schudłam 12 kg,w ciągu pól roku ,ale długa droga przede mną:) podbrzusze troche boli.. karolina strona jest przepełniona.. ale mi wystarczy tylko jedno forum..nie staram sie o dziecko ,wiec nie ma sensu ,zebym tam wchodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcia super:))) Peceoszka masz racje nie ma co wlazic i czytac jak to laski gadaja o dzieciach ktorych jeszcze nie maja;) ja jestem wsrod nich i bardzo sie ciesze ze jestem na bencu:) no ale tutaj tez rozne dziewczyny wchodza wiec informacja ze jedna z nas pcoszek:D jednak przelamala te wstretna passe i gadanie ze z pco nie mozna miec dzieci:) Mozna tylko trzeba dbac bo czestrze sa poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia ...75
pceoszka, co robisz, ze chudniesz, zdradz mi prosze swoja tajemnicza metode :-) Kamcia - SUPER , malo sie znamy, ale trzymam kciukasy, aby wszystko bylo jak najlepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
tajemicz metoda?? łoo kochana.. nie bede ukrywac,ze to jest ciezki orzech do zgryzienia ja do diety psychicznie nastrajalam sie pól roku,ale jak dostalam wyniki cholesterolu i kazanie od lekarza to postanowilam sie za siebie wziac-bo ja chce zyc!! no to generalnie z oddzialu ginekologicznego wyslali mnie do dietetyczki-takze taki przymus... i dala mi kilka rad.. no i m.in nie jadlam makaronów,ziemniaków,sosów,jasnego pieczywa,napoi gazowanych nie pije a przede wszysktim jadłam ciemne,albo chrupkie pieczywo,piłmam duze ilosci wody niegazowanej, chude mieso(piers z kurczaka na parze),ryby. warzywa...duuuuuuuuuuuuzo warzyw hmmm co tam jeszcze... zero słodyczy(ale za tym wbrew pozorom nigdy nie przepadałam) teraz od niedawna właczylam ruch. no i nie ma juz diety od której zaczynałam.. zaczelam jesc ziemniaki,czy makaron.. ale zasade malo a czesto i zaczelam pic zielona i czerwona herbatę zamiast wody... takie pomieszane to troszeczkę jest.. w kazdym badz razie przez pól roku schudlam 12 kg..tzn przez 3,4 miesiace zlecialam 10 kg a potem jak zaczelam wracac do ziemniaków,podjadac pizze,czy cos w tym rodzaju,to stalam w miejscu,albo wahalam sie z waga od 10-8 kg.. ale teraz waga ruszyla i mam -12 kg>.. to jest naprawde ciezki orzech do zgryzienia... wiele łez wylalam i wiele wyrzeczen za mną i przede mną. ale chce i bede sie odchudzac.. całe zycie przde mną i wiele straciłam przez otyłosc jeszcze dobre 20 kg musze zgubic.. ufff to sie rozpisalam... jajniki znowu zaczely kuć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pcoszka-ja tez na dietce...ale ostatnio mam taki apetyt na slodycze, szczegolnie na czekolade i sezamki, a generalnie nie lubie slodkiego :D no i jem czesto ale male porcje ciemne pieczywko wedlinka serek pomidorek na sniadanko potem zagryzam jabluszka a na obiadokolacje jadam mieska kurczakowe lub rybne pieczone lub grillowane i gotowane warzywka:D zeszlam z waga z 7kg? i teraz waze 57kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Hej laski!!!Ja mialam wizyte2listopada i jestem ogolnie z niej zadowolona.endometrium mam2.9mm wiec jest cienkie ale lekarz powiedzial ze to zalezy od dnia cyklu.doatalam clostilbegyt i mam go brac od4dnia cyklu 2x1tabletke i na poczatku miesiaca mam jezdzic na monitoring pecherzy.niedostalam luteiny ani duphastonu z tego wzgledu ze zawsze mam ten okres i lekarz powiedzial ze jak niedostane go w grudniu po braniu tego leku to wtedy mi os przepisze.Zrobil mi badanie na prolaktyne i na tarczyce-niewiem jak wyszly bo musialam wracac do berlina ale moj brat ma je dzis odebrac i mi napisac wyniki.Lekarz mi powiedzial ze jest dobrej mysli i zajde w ciaze bo jestem mloda i szybko zaczelam leczenie.pecherzy mam duzo i napisal mi ze jajniki obustronnie specherzykowane i na tej podstawie stwierdza sie pco.jakbym tego niewiedziala hahah:)pozdrawiam aha noi kazal mi przejsc na diete bo za duzo warze ale mam niejest owocow a jak juz to tylko jablka,warzywa,kurczaka,indyka i mieso czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
kazal jesc6razy dziennie male ilosci i napewno sniadanie bo jest podstawa bo jak sie nieje sniadan to powiedzial ze dlatego ludzie tyja.mam zakaz picia cioli i napojow slodzonych a jak juz to tylko wode mineralna z dodatkiem sokow jablkowch te ogolnie smakowe wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
Tralalalaa o czym my tu rozmawiamy.. ja waże sporo wiecej od Ciebie..a żeby CIę nie skłamać,to prawie (PRAWIE) drugie tyle od Ciebie:(... karolina no to masz zalecenia podobne do moich. wszystko co Ty nappisalam ja wczesniej podałam:) cos sie chyba dzieje z moimi jajkami...albo jelitami.. bo brzch jak bolał tak boli...;/ o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peceoszka...nie wazne ile sie wazy wazne ze musisz miec silna wole i zrzucic trocjhe kilosow bo to ci pomoze w funkcjonowaniu organizmu i cukier bedzie ci sie normowal. Musisz byc silna i sie nie strasuj:) Wiesz kazda babak jest inna ja zawsze byla szczupla i wysportowana a potem po tabsach anty nabralam wody zaczelam tyc i skoczylam 10kg w gore. Najwazniejsze to wiedziec ze taka dietka moze nam wyjsc na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
tralala...stres to mój przyjaciel...grrrrrrrrrrr ;/ postanowilam ,że schudne,to schudne..uda mi się;) co prawda nie odcudzam się dl akogos,nie odchudzam sie,żeby znaleźć mężczyznę swojego życia,a odchudzam się dla siebie i dla swojego zdrowia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
peceoszka jesli poznasz milosc swjego zycia to dla faceta niebedzi wazne ile wazysz bo dla niego mozesz nawet wazyc200kg ale ie pokocha i to bedzie piekne.ja niestety waze100kg ale po mnie tego niewidac bo na to jestem za chuda ale moge miec ciezki szkielet ciala i dlatego tyle waze.chce schudnac i wiem ze mi sie uda.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
gdybym miała takie myślenie,to bym predzej w grobie wylądowała niż ktos by mnie pokochał.. dla mnie zdrowie jest najwazniejsze...a na drugim lanie dopiero moje szczęscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Wlasnie bylam w sklepie na malych zakupach i kupilam jablka,wode mineralna i kalafior.zaczynam stosowac diete tak jak kazal mi lekarz.peceoszka musisz uwierzyc w siebie i siebie zaakceptowac taka jaka jestes!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
Karolina ,ale ja nigdzi enie napisalam,ze siebie nie akceptuje.. po prostu zdrowie moje nie wyttrzymało już ciezaru i zaczęlo się strasznie bunotwać.. a wręcz przeciwnie..ja siebie akceptuje i nie mam ze sobą problemów,ale wszystko zrobie żeby byc zdrową.. i nie mówie tu tylko o pco-bo to akurat chorobą nie powinno się nazywac... no to trzymam kciuki za dietę,mam nadzieję,że wytrwasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Wlasnie moj brat odebral wyniki i tak tsh1,27 to wiem ze sie mieszcze w normie wiec jest dobrze a prolaktyna10,5 i juz niewiem??pomocy!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
wygooglowalam normy prolaktyny i wycodzi na to,że masz ją idealną.. bo norma jest do 24....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
ja wyczytalam ze norma prolaktyny jest od3d15 a norma tsh0,4do4wiec mnie bardzo cieszy taka wiadomosc i mam nadzieje ze leki mi pomoga i bedzie brzuszek hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
to się ciesz kochana:):) może zajdziesz szybciej niż Wam się wydaje.. ale wiecie co mi lekarz powiedział.. że podstawa do szybszego zajścia w ciązę jest schudniecie u osoby otyłej... mowi,ze nie musze byc chora miec róznych schorzeń,a otyłośc i tak przeszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
peceoszka tak samo mi powiedziala moja ginekolog i ten nowy lekarz co u niego bylam ze niemusze duzo schudnac a wystarczy5-10kg i jajniki zaczynaja inaczej pracowac dlatego zaczelam diete i zjadlam jabluszko i napilam sie wody a jutro ugotuje zupe jarzynowa na kostce osolowej bez smietany niech strace:(ale moge cos zyskac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola do 15 jest idealna:) ja mam 15,9 i tez jest bardzo dobry wynik:) takze to nie prolaktyna nas blokuje w zajsciu w ciaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Zostaly mi jeszcze do zrobienia DHEAS,LH,FSH ale te dwa ostatnie w drugim dniu lub trzecim lekarz powiedzial ze to bez znaczenia.teraz na12pojade i zrobie dheas a tamto ostatnie to musze poczekac do okresu i chce zostac w polsce az on sie pojawi zeby tamte zrobic badania i miec wszystko z glowy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) widzę że już wiecie:) dzięki za wsparcie kochane:) mam nadzieje ze ja utrzymam.....buziaczki laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia ...75
Hej Babeczki..., dolaczam sie do tematu odchudzania. Dzis mam kotlety na obiad, jednak moj bedzie z garnka na parze, do tego cukinia (ktora uwielbiam..) . I jakas surowke zamieszam do tego. Waze duza za duzo, i potrzeba mi schudnac 25 kilosow !!!!! Jak to zrobie bede bardzo szczesliwa. Rano podljadlam cukierkow, ale to tak powoli bo nie chce, aby moj organizm dostal szoku , gdy nagla odstwie slodycze hihiih.. Ale sie tlumacze co hihihihihi.... :-) Jakby co na benc jestem pod nickiem Lílu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
kazdy sie tlumaczy niunia hehe:)tak myslalam ze to ty bo w nku masz75 wiec dlatego hehe:)a ja robie na obiad swojemu nalesniki a ja jadlam troche ziemniakow,surowka i miesko tak jak mi kazal lekarz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia od razu cie skojazylam z lilu:) bo juz mi sie na bencu obilo o uszy to ze ktos na kafe pisal podobnie;) ja dzis na diecie jablkowo piwnej:d ide z kolezankami zrobie sobie dzien dziecka bo dwa male bronki mi nie zaszkodza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
no to dziewczyny pozwólcie,że ja nie będe pisać podejścia do Waszych diet... powodzenia tylko zycze,mam nadzieje,że Wam sie uda schudnąc:) mnie boli coraz gorzej podbrzusze...;/ nie wiem co sie dzieje,jak tak dalej bedzie,to ide do gina we wtorek,ale to bedzie połowa cyklu,woec lekarz stwierdzi,ze to owulacja;/ juznie wiem co sie dzieje i co mam robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
jeszcze mi sie przypomnialo ze lekarz kazal jesc jajka a zabronil kielbasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia ...75
karolina86 - ale mnie rozbawil Twoj tekst z jajkami i kielbasa.. no i ta smutna minka hihihiihiihihihi SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peceoszka a moze kup nospe i sprawdz czy zadziala jak nie zadzial to moze idz do szpitala powiedz ze cie boli na maxa!!! A ja nie mam diety zeby schudnac tylko zeby utrzymywac poziom cukru i zeby organizm lepiej dzialal. kartolina bo kielbasa jest tlusta na maxa i ciezkostrawna a jajeczka maja duzo mineralow i bialka a to wazne zeby byalko wcinac:) swoja droga uwielbiam kanapeczki z jajkiem:) Wedlinke chuda zawsze kupuje i na sniadanie jem kanapeczki z serem wedlinka pomidorkiem jajeczkiem:)mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×