Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Gość karolina86
agnieszka nieprzyszla@!Dzwonilam wczoraj do swojego lekarza i mowie mu ze testy dwa wyszly negatywne i ze nadal niemam okresu a on zebym wziela duphaston na wywolanie okresu2x1 przez conajmniej8dni i jak w tm czasie on sie niepojwi to mam przyjechac na wizytebo tez uslyszalam ze testy mogly wczesnej ciazy niewykryc:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha mi nic się nie działo po clo oprócz tego że przytyłam ze 3kg :/monitoring jest wskazany i to bardzo właśnie między 12 a 15dc, ja miałam 13dc a jajeczko było gotowe do zapłodnienia 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a progesteron brałam dopiero po wizycie u lekarza przepisał mi na początku na podrzymanie ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
A ja dziewczynki nadal czekam na@i lykam sobie duphaston tak jak lekarz mi kazal.mysle ze moze okres mi sie zatrzymal od folika ale biore tylko jedna dziennie tabletke jak w ulotce bylo napisane.no sama niewiem co o tym myslec?a moze jest ta dzidzia to tak czy siak mi ten duphaston niezaszkodzi a jedynie podtrzyma ciaze:)pozdrawiam.buziaki.nanetka84 a ile twoje dziekco juz ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mija 3 dzień na clo kłują mnie trochę jajniki(bardziej lewy) nie wiem co to moze znaczyc? we wtorek mam usg trzymajcie mocno kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josanna
Czesc dziewczyny! Mam stwierdzone PCO i zawyzony androstendion, owulacji brak.... Chcemy miec dziecko i stad tez zaczela sie walka o owulacje. Lekarz zalecil mi brac 3 miesiace Yasmin i w 3 miesiacu zrobic badanie progesteronu, a pozniej na podstawie wynikow podejmie kolejne leczenie. U poprzedniego lekarza bralam duphaston i clo ale pecherzyki rosly do 9mm i nie pekaly, poza tym fatalnie znosilam duphaston. Podpowiedzcie jak u Was wyglada leczenie ...zastanawia mnie ten fakt leczenie Yasminem (ktory z reszta bralam kilka lat...) i w lipcu odstawilam zebyz ajsc w ciaze,ale sie nie udalo....... Poza tym nienawidze wizyt u lekarz, po kazdej placze kiedy widze ,ze sie nic nie dzieje, chociaz zaczelismy sie starac w lipcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Josanna niemartw bedzie dobrze:) tabletki anty ja tez bralam przez 3 miesiace ale tylko dlatego ze po nich mialam owulke.....ja mialam robione laparoskopwe nakluwanie jajnikow i sparwdzanie droznosc jajowodow ponad rok temu.....wiem tylko tyle ze to bardzo duzo dalo.....bylam w ciazy ale w 4 tyg poronilam wiec teraz mam pewnosc ze jednak moge zajsc w ciaze najwazniejsze zeby spokojnie podejsc do tego i sie nie przejmowac...jak masz dobrego gina to polowa sukcesu......buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
hej dziewczyny!a ja nadal mam brak@i wiecie co coaz bardziej mam nadzieje ze zaszlam w ciaze bez lecznia bo moja ginekolog mi powiedziala ze sa takie szanse ale male ale sa.biore duphaston na wywolanie okresu a jak go niedostane to on mi napewno niezaszkodzi a tylko podtrzyma mi ciaze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Agnieszka a moze luja cie jajniki dlatego ze te pecherze rosnna hmm?a moj lek chyba pojdzie do kosza o narazie ic sie niezapowida zebym go miala brac:(te czekanie jest najgorsze!!1i dlaczego mi dwa testy niepokazaly ciazy?dziwne troche to wszystko jest:(narazie mam nadzieje ale moge sie mylic:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ KAROLINA DZISIAJ 4 DZIEŃ CLO PRAWIE JUŻ NIC MNIE KŁUJE ALE COŚ JEST NIE TAK DZISIAJ JEST 9 DZIEŃ CYKLU A MI W TESTACH WYCHODZI JAKBYM MIAŁA OWULACJĘ CHYBA TROCHE ZA WCZESNIE ?!NAJBARDZIEJ WCZORAJ JAJNIKI DAWAŁY SIĘ WEZNAKI A DZISIAJ JUZ NIC .CO WY NA TO DZIEWCZYNY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A MOŻE SIĘ OKAŻE ,ŻE JAST U CIEBIE TA CIĄŻA POCZEKAJ DO PONIEDZIAŁKU I JESZCZE RAZ ZRÓB TEST MOZE ROBIŁAŚ JE ZA WCZEŚNIE?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josanna
Jak już się tak troszkę u Was zadomowilam to chcialam zapytac o jedna sprawe, tabletki anty odstawilam w lipcu, pozniej byl slub ,wakacje zeby dostac @ we wrzesniu poszlam do lekarza ,dostalam duphaston ...teraz mam znowu Yasmin brac, tylko ze jak sie bralo kilka lat i nic sie nie zdarzylo po odstawieniu to jaki tego sens? I czy Was leki tez tak rozwalaja??Mi psychika siada. Niby wiedzialam od zawsze,ze mam taki problem i poinformaowalam meza jak jeszcze byl narzeczonym, ale widzac to jak mu zalezy zaczynam sie obawiac co bedzie dalej................:///w koncu tak bardzo chce miec dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOSANNA ZAWSZE BEDĘ TO WSZYSTKIM RADZIŁA ZANIM ZACZNIESZ SIE STARAĆ ZRÓB DOKŁADNA DIAGNOSTYKĘ ENDOKRYNOLOGICZNĄ.JA TAKA DIAGNOSTYKE WŁAŚNIE PRZESZŁAM SKIEROWAŁ MNIE TAM MÓJ GIN.NIE CHCIAŁ ROZPOCZYNAC LECZENIA ZANIM NIE PRZYNIOSŁAM MU WYPISU ZE SZPITALA.DZISIAJ JAK JUZ PISAŁAM JESTEM W 4 DNIU CLO ALE JA JESZCZE BIORE METFORMINĘ NA ZBICIE GIGANTYCZNEJ INSULINY. NIE MOZNA SIĘ TAK ŁATWO PODDAWAĆ Z WAS WSZYSTKICH TO CHYBA JA NAJDŁUZEJ SIE STARAM (15 lat)INADAL WIERZE ,ŻE WKONCU SIĘ UDA.DZIECI MOZNA ZAWSZE MIEĆ NIE MUSZA BYĆ RODZONE JA 13 LAT TEMU ADOPTOWAŁAM 6-TYGODNIOWEGO CHŁOPCZYKA DZISIAJ MA 13 LAT I JEST MOIM OCZKIEM W GŁOWIE CO NIE PRZESZKADZA MI DALEJ SIE STARAĆ POZDRAWIAMI GŁOWA DO GORY POZA TYM TERAZ SA METODY GDZIE NIE TRZEBA MIEĆ KOM JAJOWEJ GOTOWEJ DO ZAPŁODNIENIA .POBIERA SIE NIEDOJRZAŁY OOCYT W LABOLATORIUM PRZE OK 3 DNI CHODUJĄ OOCYT DO STADIUM ODPOWIEDNIEGO DO ZAPŁODNIENIA A RESZTA ODBYWA SIE JAKW IN VITRO I TEN ZABIEG JEST SPORO TAŃSZY.POMIJA SIE CAŁĄ STYMULACJĘ I TĄ METODĄ LECZĄ WŁAŚNIE PCO .ZABIEG TEN NAZYWA SIĘ IVM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josanna
Poczytalam o tych zabiegach i faktycznie jest to dosc optymistyczne... Jestem pelna podziwu dla 15 lat staran!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ WSZYSTKIM MAM PYTANIE U MNIE DZISIAJ 10 DC. JUTRO MAM USG ALE DZISIAJ MAM JUZ SŁABY PLIK LH .CZY TO MOZLIWE ŻEBY TAK WCZEŚNIE WYSTAPIŁA OWULACJA PO CLO? KAROLINA JAK TWOJA @ PRZYSZŁA WRESCIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanetko już za dwa miesiące się maluch urodzi? ale ten czas leci.. Nati a jak tam u ciebie, ile jeszcze tobie zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
hej dziewcny!nibynie troche bo bylam w polsce-problemy z tesciem.agniecha nadal nimam okresu a dzis43dzien wiec mysle ze jestem juz mama a wizyta kolo24grudnia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ KAROLINKA TRZYMAM KCIUKI ŻEBY WSZYSTKO SIE POTWIERDZIŁO!!!!!!! WŁASNIE WRÓCIŁAM Z USG I JEST SZANSA W JEDENASTYM DNIU CYKLU JEDEN PĘCHERZYK MA 14 MM INNE (3)MNIEJSZE NIGDY NIE MIAŁAM ŻADNEGO WIĘKSZEGO NIŻ 10MM DR POWIEDZIAŁA ,ŻE ROSNĄ OK 2MM NA DOBE WIĘĆ JEST SZANSA ,ŻE CLO ZACZNIE NA MNIE WREŚCIE DZIAŁAĆ W PIĄTEK NASTEPNE USG ZROBIŁAŚ JESZCZE RAZ TEST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Agnieszko nierobilam testu bo lekarz mi powiedzial zebym wzielam duphaston przez8dni i jak niedostane okresu top wtedy mam wziasc i zrobic test ale mozliuwe ze uda mi sie w niedziele pojechac do polski na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich u mnie ten cykl na clo stracony rosły do 12 dc potem zaczęły ulegac atrofi największy miał 13,5 mm czyli do kitu teraz luteinka i znowu zaczynamy staranko Karolina a jak u ciebie jest @ czy może ciąża?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Agnieszka w soboote robilam trzeci test po odstawienoiu duphastonu i wyszla jedna krecha a na mikolaja wczoraj dostalam prezent@ ale sie niezamie bo w srode zaczynam kuracje z clo2x1tabletka przez5dni a12-13dnia na monitoring.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina ja też tak zaczynałam 2x1 tabletka i 13dnia monitoring więc zycze powodzenia w starankach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Dzieki nanetka.zisiaj zaczynam pierwsza kuracje z clo i wogole iemysle o tym ze eraz ma mi sie udac.przyjdzie czas i dzien i bede miala swoja fasoleczke:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
jak tu cicho?co z wami dziewczyny-spicie????????????ja skonczylam brac clo w nedziele i nic mi niejest tylko jakos niemam ochoty na przytulanko:(wy tez tak mialyscie po skonczeniu clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Karolina mi w tym cyklu z clo nie wyszlo czulam sie dobrze a na przytulanko średnia chęć.Ja teraz czekan na@ i potem drugi cykl z clo może troche większa dawką .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Agniecha ja to wogole niemam ochoty na sex i niewiem co sie dzieje:(ja czuje sie po clo swietnie,zadnych boli niemialam,zadnych kluc w jajnikach wiec mysle ze lek zostal dobrze dobrany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie Czy mogłybyście mi napisać dziewczyny jakie miałyście objawy ciąży przy pcos? ja jestem ponad tydzień od owulacji , ciągle bola mnie jajniki, jakbym nagle miala dostać @, mam wrażliwe brodawki i jestem ciągle zmęczona, ale nie ma przy tym białego śluzu, o którym często piszą dziewczyny ;-( Wczora robiła test, ale negatyw... zaznaczam, że jestem po 3ciej kuracji Clomid ( 2xdziennie od 3-7 dc). dzis jest 53 dzień cyklu, a ostatnia miesiączkę mialam po 56 dniach. Co o tym myślicie?ja mam dziwne przeczucie, ale nie chcę sie znowu rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×