Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LLoydszzzzzzzzzzz

kuchnia polaczona z salonem-jakies pomysly

Polecane posty

Gość LLoydszzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLoydszzzzzzzzzzz
mam mala kuchnie z salonem. Czy podloga w kuchni i w salonie ma byc taka sama> salon duza czarna rogowka stolik szklany po telewizor stolik do kawy szklany stojaca szklana polka oraz stol szklany z 4 kszeslami obity biala skora tapety wisnia i zloty - kuchnia i salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swwwwwwink
Małżeństwo, nowy dom... piękna łazienka z wieloma lustrami. On poszedł zaprosić na parapetówkę, a ona naga zaczęła tańczyć w łazience patrząc na swoje piękne ciało. Zrobiła szpagat i się przyssała! Mąż wraca, patrzy, łapie pod pachy, próbuje podnieść.... nic! Dzwoni po majstra. Ten patrzy i mówi: - Panie, trzeba kuć! - Co Pan, kurwa? Gres z Włoch za 4 tys. euro! - Jest inna metoda, ale może się nie spodobać... - Panie, wszystko ale nie gres... Master ślini palce, łapie ją za sutki i zaczyna delikatnie kręcić... - Co Pan, kurwa odpierdalasz? - pyta mąż - Panie...podnieci się, puści soki, przesuniemy do kuchni i oderwie się z gumoleum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLoydszzzzzzzzzzz
tak to mniewiecej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLoydszzzzzzzzzzz
swwwwwwink ;)) ale ja mam naprawde problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłoga może być taka sama, jeżeli powierzchnia salonu z aneksem nie jest za duża, natomiast jeżeli jest to spore pomieszczenie to może być gres i parkiet tylko kolorystycznie musi się zgadzać, mi osobiście podoba się parkiet w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLoydszzzzzzzzzzz
kuchnia jest malutka ,salon ma z 5 m dlugosci 3,70 szerokosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuchnia jest całkowicie otwarta? ciekawie też wygląda wyznaczenie granicy między kuchnią a salonem np kontuarem murowanym i wtedy w kuchni mogą być płytki na podłodze najlepiej wklej jakieś zdjęcia wtedy łatwiej coś doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLoydszzzzzzzzzzz
pisze z pracy foto odpada narazie ;)) mam stolik z kszeslami przy scianie kuchennej i tez mysle zeby murek zrobic ,,ale no sama nie wiem no i koszta ..i zgoda spoldzielni pewnie wymagana. mam tapete wisni i zlotego brazu w salonie a w kuchni sama wisnia;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLoydszzzzzzzzzzz
myslalam zeby pod stolik do kawy i rogowke polozyc dywan a stol z kszeslami i kuchnie polaczyc podloge w cos jednego tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLoydszzzzzzzzzzz
no i mam w salonie tylko te rzeczy szklane ktore wymienilam no i kwiatki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia 303
W salonie parkiet, wedlug uznania co do koloru. A w kuchni jasne kafle, by rozswietlic calosc. I kafle zlaczyc z parkietem umiejetną i efektowną falką w ksztalcie luku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLoydszzzzzzzzzzz
. I kafle zlaczyc z parkietem umiejetną i efektowną falką w ksztalcie luku. podoba mi sie twoj pomysl masz moze gdzie fotke zeby to zobaczyc lub cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ja należę niestety do ludzi którzy wolą linie proste w kuchni ładnie wygląda gres polerowany, najlepiej jest łączyć parkiet/panele z kaflami korkiem, żadne listwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie połączenie z salonem jest fajne http://www.urzadzamy.pl/kuchnia-i-jadalnia/pomysly-i-aranzacje/strefa-kobiecego-smaku,5486_7645.htm jeśli wolisz mieć tzw. ścianke lub coś w rodzaju barku nie musisz mniec zgody z żadnego zarządu spółdzielni .Jest tylko jeden warunek ,ścianka nie może byc murowana ,nie możesz burzyć żadnych ścianek nośnych.Do budowy barku wystarczą płyty osb,wiele osób tak robi .Wiem także ,że niektórzy robią barki z płyt k/g .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLoydszzzzzzzzzzz
dziekuje za pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia 303> nie, w zyciu jasnych kafelków !!! u mnie w domu popelniono ten blad w kuchni, efekt?!- podłoga wiecznie brudna !!! wyglada jakby w ogole bylo nie myte, gdyby to nie koszty i nie to ze kuchnia bylaby nieczynna na czas remontu, pewnie dawno bysmy wymienili !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w salonie sufit napinany ;) fajnie to wyglada, musze naprawde przyznac www.sufitywarszawa.pl - tu zglosilam sie po realizacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam w małym domu i u mnie bardzo sprawdziła się koncepcja salonu z aneksem. Jak kuchnia była oddzielnie, to trzeba było wszystko wynosić, bo nie było tam miejsca na Duzy stół. Fajną sprawą jeśli chcecie trochę miejsce dodatkowo wygospodarować są grzejniki kuchenne cokołowe. Nie zajmuja miejsca, bo można je zamontowac na dole szafek i sa praktycznie niewidoczne. Ja sobie zamowiłam taskie tutaj http://thomson24.pl/pol_m_GRZEJNIKI-COKOLOWE-150.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×