Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwny związek

ona 26 lat a on 52 lata. Czy to ma sens?

Polecane posty

Według mnie może mieć sens, jeśli tylko on nie ma żony. Jeśli kobieta jest młodsza od faceta, to wcale nie znaczy, że leci na kasę. Może go kochać, może z nim się dogaduje lepiej niż z innymi facetami, jest wiele innych powodów(których nie chcę wymieniać, bo bym zajęła bardzo dużo miejsca w wypowiedziach). Wiem, że utarło się takie przekonanie, że jeśli między kobietą a mężczyzną różnica wieku wynosi powyżej 20 lat, to kobieta leci na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet, który ma 52 lata wcale nie jest stary. Określenie dziadek wg mnie powinno się zaczynać od 70 rż u faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to, ze stary czy nie stary (to często indywidualna sprawa), ale o to, że natury nie da się oszukać. Nie ma szans, żeby 26 - letnia dziewczyna pasowała do 52 - latka na dłuższą metę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobasekk
No więc on za 18 lat będzie dziadkiem, nawet jak teraz nie jest (jeszcze). A ona za 18 lat będzie 42 letnią kobietą,w pełni świadomą swojej kobiecości, z dojrzałym seksapilem, zadbaną, wreszcie wiedzącą czego chce - i w łóżku i poza nim. A on będzie miał 70 lat, reumatyzm, powiększoną prostatę (norma w tym wieku), nikłą erekcję, jeśli w ogóle oraz szereg innych poważnych problemów zdrowotnych (Alzheimer już się wtedy u niektórych właśnie zaczyna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rówiesnicy są de best
jak 2 ludzi o takie różnicy wieku mogą sie porozumiec?? mogą sie lubic, gadaco czyms tam, ale nie nawiążą tego unikatowego połączenia, że ktoś rozumie cie bez słów, ze przezywa to samo, bo jest na tym samym etapie w życiu, bo razem z tobą dojrzewa, doświadcza, dorasta itepe.... nie może dla 26letniej laski być bratnią duszą facet w średnim wieku bo on po prostu żyje w innym swiecie - nawet nie mogą powspominać pewnych klimatów z młodosci bo dzieli ich pokolenie!!! nie te same bajki ogladali w dziecinstwie itepe... poza tym jak niby mają miec wspólnych znajomych?? co, ona z jego znajomymi po 50 tak sie super zakumpluje? nie, to jakas paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobasekk
Przepraszam, dodawanie mi szwankuje. Ona oczywiści za 18 lat nie będzie miała 42, ale 44 lata, co nadal nie zmienia faktu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3bitka
fuuuuuuuuuj, miedzy mna a moim ojcem jest taka roznica wieku. Chyba szukas drugiego tatusia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanyyy
no spoko, jak rosati mogla sie pieprzyc z dziadem zulawskim to twoj przy nim to mlodzieniaszek :O ludzie beda was brali za ojca z corka, bedzie fajnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ma sens? mysle ze to nigdy nie wypali. Taki facet ma juz pol zycia za soba a dziewczyna przed soba.. Poza tym to nigdy nie wiadomo jakie on tajemnice za soba kryje, ile zon i ile dzieci:D Sama jestem baaardzo zauroczona mezczyzna starszym zaledwie o 20 lat ale doskonale niestety wiem ze nic z tego nie bedzie, moge tylko szukac meza na wzor i podobienstwo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 latka
mnie szkoda byłoby marnować najlepsze lata życia by być z kimś kto te lata ma już dawno poza sobą krótki romans o ile facio nie ma żony i dzieci mozna sobie uciąć, ale na dłuższą metę szkoda życia bo tych lat straconych już nam nikt nie odda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rówiesnicy są de best => pewnie i tak, ale rówieśniczki juz nie do końca. W wieku osiemnastu lat można skorzystać, ale np. 33 letnia baba już sie sypie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A tak szczerze: chcesz próbuj, nie chcesz - nie próbuj. Co najwyżej się nie uda. Z zatrucia starymi jajami podobno da się jeszcze wyjść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do równieśnicy są the best
wiesz ja mam męża starszego zaledwie o 3 lata (ja mam 25) i jest nam super..w sumie to już jesteśmy 2 lata po ślubie ale nie gadamy o bajkach z dzieciństwa ani nawet nie mamy wspólnych znajomych. Jakoś tak wyszło, że mąż ma najwięcej znajomych u siebie w pracy i jeśli gdzieś wychodzi to tylko z nimi, choć to też rzadko ... no może raz na 3, 4 miesiące gdzieś wychodzi z nimi. Po prostu jak przychodzi do domu z pracy o 16 to chcemy już mieć czas wyłącznie dla siebie a nie jeszcze gdzieś łazić...a może i ma taki charakter domatora:-) Ja wychodzę gdzieś częściej ale też tylko z ludźmi ze swojej branży więc akurat nie zauważyłam problemu w tym że oni nie będą mieć wspólnych znajomych bo to nie każdy tego potrzebuje:-) Wspólnych znajomych jeśli mamy to mieszkają daleko więc odwiedzamy się raz do roku albo i rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
znalazl sobie 25 letnia suke do pukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×