Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emilka🌼wiedziałam, że kogoś mi przypominasz i nie mogłam ogarnąć kogoś-teraz już wiem:D A ja lubię się kłócić:P W pracy minimum raz dziennie muszę, a jak nie w pracy, to gdzie ujście moje złośliwości muszą mieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 czyli próbujesz szczęścia na forum? :) Tu się nie ma z kim kłócić porządnie :P No co ty, powaznie mówisz że ci JĄ przypominam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼nie próbuję szczęścia, bo właśnie jak coś piszę wyrażając swoje zdanie, a ktoś bierze to za atak-sorry, ale tak się nie da kłócić, bo nawet polemizować spokojnie nie można. Po prostu mówię co myślę, a jak komuś się nie podoba moje zdanie to przepraszam, ale nie mój problem. Jestem czasem chamem, ale taki mój urok widocznie i wiesz co? DOBRZE MI Z TYM:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼a tak poza tematem, to dziś normalnie zamieniam się w kucharza i pichcić będę zapiekankę:D A na dodatek 3 raz krew mi leciała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim, elfik, wszytsko wskazuje na to, ze poronilam i dlatego mi sie okres tyle czasu juz spoznia... :( co do chorobska to zakupilam dzis syropek, niby jakis cudny i od razu dziala, no zobaczymy czy faktycznie takie cudo z niego :P jeszcze na domiar zlego, przemarzlam wczoraj, bo zapomnialam pradu kupic, no i kolo polnocy zabraklo i cala noc i rano marzlam.. dobrze, ze mala cieplo ubrala, to ona chociaz tak bardzo nie zmarzla... bylam na zakupkach dzis, bo m isie proszek do prania i plyn do naczyn skonczyl. o, mala sie budzi chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 a ja tam lubie twoje chamstwo :) cham chama pozna na odległość :) Oooo gratuluję, ja to nie wiem, co dziś mojemu zrobię na kolację. Dzwonił do mnie i powiedział że upatrzył w sklepie dla mnie... uwaga uwaga... pas do pończoch + pończochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette 🌻 ja to poroniłaś? i piszesz o tym tak po prostu? i proszę, wyjaśnij mi, jak to prądu nie kupiłaś i ci się skończył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 Ojj Ty łobuzie:p No proszę gotowac sie zachciało, ciekawe co albo kto Cię skłonił :P Miłego wieczorka i weekendu dziewczęta, bo ja raczej dopiero w poniedziałek tu zajrzę albo nie:P To zależy czy ciekawie będzie;) Spadam z pracy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼no to Osobisty chyba planuje zakończenie celibatu:D Ja obiecałam, że dziś zrobię kolację i będzie to wreszcie coś innego, niż tosty, więc zapiekankę zapodam:) Nigdy wcześniej nie robiłam i jestem ciekawa, że się uda. Ale jak nie będzie to i tak zje i marudzić nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 ty patrz, ja nie wiedziałam że ty masz zapędy kulinarne :) A co do Osobistego, czort go wie, co mu po głowie chodzi :) A co do celibatu to nic nie powiem ;D czarna 🌻 no to miłego weekendu, a jak chcesz, żeby było ciekawie, to my ci możemy zapewnić rozrywkę, niech się tylko pojawi kto trzeba i my, naczelne chamidła tego topiku, zrobimy swoje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼a no mam:) Nie pamiętasz moich koreczków:P A poważnie mówiąc mam czasem natchnienie na gotowanie:) Dziś kolacja i jutro obiad nawet zrobię:D Ładnie nas określiłaś:NACZELNE CHAMIDŁA-bardzo mi się to spodobało:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 bo ciagnie swój do swego :P A co to te koreczki, co to za filozofia, kawałek pomidora, kawałek sera i liście :P nie, no pyszne były :] cieszę się, że nie będziesz jadać sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼chodziło mi nie o smak, a o artyzm:P Przecież tak pięknie były ułożone i w ogóle:D No, ale Twoje też były wykwintne i z pomysłem i miały więcej składników:D Kiedyś zaproszę Cię na obiadek:D to zobaczysz czy nadaję się na kurę domową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczyłam na db+ mówicie mi pani MGR hahaha Ide nadrabiać wasz posty, sporo tego, ale to fajnie!!!! Obiad już zrobiłam także jestem wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 fakt, ułożone były nienagannie :) To ewidentnie świadcczy, że masz talent kulinarny :) A ta twoja herbata... MMM zdolniacha z ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 a czemu nie na 5? :P Nie, no żartuję. GRATULACJE PANI MGR :P teraz masz już męża, wykształcenie, trza się zabrać za robienie dzieci :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika🌻 grzecznie odebrałaś oj śliczny będzie piesek gratuluję emi🌻 ale ty głupoty gadasz na pewno ktoś da radę :] mnie raz zgasł na skrzyżowaniu i tak jakoś się wkurzyłam że wysiadłam kazałam ojcu prowadzić ale cii ja nie miałam prawka zresztą nadal nie mam ale coraz bardziej sie zastanawiam bajeczka🌻 oj ale te studia męczące są, a ja się staram łykam prochy i cieszę się że mam weekend wreszcie na wygrzanie dziadostwa bo Marcin wraca i bedę mogła się wreszcie sobą zająć czarna🌻 dobre piwko nie jest złe ivette🌻 ale z tego co wiem poronienie się zauważa? Nie można sobie stwierdzić że chyba poraniłam dlatego się okres spóźnia bo poronienie jest związane z utratą krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼super, bardzo się cieszę, GRATULACJE! Ofim🌼to lecz się i kuruj:) Mi 3 raz krew z nosa poszła i czuję się, jakbym się nie czuła. Ja dziewczynki uciekam, bo do szewca lecę i na zakupy, a potem do garów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---heeeej jak to sie nie ma z kim kłócić??A ja to co patyk od kaszanki???? Rzucaj temata i dawaj jedziemy :-P toż ze mnie pyskacz nad pysakcze hahaha :-D Ivette🌼---zaraz zaraz po pierwsze to Ty byłaś w ciąży?? Po drugie jak się okres spóźnia to chyba wręcz przeciwnie jest się w ciąży :-O a po trzecie to to poronienie to jakbyś między wzmiankę o sprzataniu a o gotowaniu wrzuciła :-O Ita🌼---gratulacje!!!!🌼🌼 Onfim🌼---no kuruj sie kuruj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 oj leczę się aż mi żołądkiem wykręca mam dokładnie 8 leków do zażywania praktycznie 3 razy dziennie rzygam już tym wrr, a tobie często leci krew z nosa może trzeba coś tam przypalić ? elfik🌻 a jak się wykuruje to przyjedziecie i mnie zbiorowo nie napiszę wyruszacie bo głupio brzmi :P Odpisali ci z pedegree? Dranie normalnie emi🌻 zapomniałam nadmienić przerobiłam wreszcie Hausa do końca a teraz zabieram się za Grey musze sobie uporządkować wszystko bo mam dziury w tym serialu jak w serze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---rozruszamy :-P Emi🌼---dokładnie tak samo mi sie skojarzyła ta wzmianka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 albo ktoś tu jest niepoważny albo ja jestem nieczuła na ludzkie tragedie. Tyle w tym temacie. onfim 🌻 nie patyczakiem, tylko drewniakiem albo rzadziakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼to dawaj...jedziemy. Dlaczego w każdym poście nie piszesz czegoś do mnie?! Normalnie szkoda słów! Emilka🌼tak się czuję, że się nie czuję, że jak przeszłam trochę po świeżym powietrzu to odżyłam,ale nadal marnie. Ofim🌼dziś tylko mi leci krew tak często, a ostatnio to nawet nie pamiętam kiedy leciała, więc sądzę, że to zwykłe osłabienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×