Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

soma 🌻 witaj :) no dziś już sie dowiedziałam że ma 23. a nie wygląda :) bajka 🌻 i po co się unosisz. Bez krzyków poproszę :P czarna 🌻 a co ty tak pojawiasz się raz na jakiś czas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 to ja Ci dam zdrowie a Ty mi daj dobry nastrój:) Chyba dobra wymiana;) Emilunka🌼 pojawiam się i znikam taka miss america;) Wiesz, jak mam co napisać to piszę a jak nie to tylko czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 to ja ci też mogę trochę dobrego nastroju oddać, bo mnie rzadko kiedy odstępuje :) a ty dasz mi trochę więcej czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 no to jak ja mam wziąć od ciebie ten dobry nastrój jak Ty płakać chcesz zaraz:P Czasu u mnie tez mało stąd i brak usmiechu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 ale ja się ze śmiechu popłaczę :D więc moje rezerwy dobrego nastroju pozostaną nietknięte :) A co do czasu to i mi za mało... ale juz dziś piątek, będę dziś obierać prezenty od Osobistego :D Juz mi zapowiedział :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko złożyłam życzenia i napisałam, że u nas nie obchodzi się imienin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ja mądra jestem:D:D Rysuję wykres i się pomyliłam... I mówię do siebie: 'k..a' a za chwilę 'sorry' :D:D Przeprosiłam siebie samą za brak cenzury:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼do Ciebie to nawet piechotą dojdę, więc adresik mi nie potrzebny, a do Elfika mam większą sprawę z adresem:) Mika🌼maskara i to wielka;) Czarna🌼nie oddam Ci całego dobrego nastroju, ale trochę mogę dać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wole urodziny obchodzić (ciekawe jak długo;) ) a tata mówi, że juz za stara jestem i powinnam świętować imieniny:o Emilunka🌼 to dawaj jak masz go tak dużo:D Bo co za dużo to nie zdrowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika 🌻 im dalej w las tym więcej drzew :) A może tak naprawdę ty wcale nie jesteś ze śląska :P reewelka 🌻 a no masakryczna masakra :) Ja cie. nie zapraszam przecież :P soma 🌻 no to bardzo dobrze że starasz się panować nad swoimi odruchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 ja też wolę urodziny, i też stara jestem Humor do ciebie leci: HUMOR HUMOR HUMOR HUMOR HUMOR HUMOR HUMOR HUMOR HUMOR HUMOR HUMOR HUMOR HUMOR HUMOR HUMOR HUMOR HUMOR HUMOR :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ale Ty nie musisz mnie zapraszać-jak będę chciała to się wproszę:) Albo najdę was w nocy i zabiorę swój materac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole podjęcie tego tematu to jakaś żałosna komedia. Owszem mozna poczuć się urazonym, ale w momencie gdy zapomina o nas bliska osoba. Jakieś wypominanie na forum to troszkę dziwne jest:o Emilunka🌼 :D:D:D:D:D Rewelka🌼 to ja juz humor dostałam to masz- leci zdrówko: ZDRÓWKO ZDRÓWKO ZDRÓWKO ZDRÓWKO ZDRÓWKO ZDRÓWKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 no nie rozumiesz no, koniec to koniec, a nie jeszcze się wypowiadasz :) :D:D:D :P:P:P reewelka 🌻 no oddam ci ten materac z dobrej woli przecież, tylko dziś musi się na nim jeszcze Chińczyk przespać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼Nie będę przecież biednemu chłopakowi spod tyłka nic zabierać:P Czarna🌼teraz powinnyśmy rzucić się z mostu wszystkie, albo popłakać z rozpaczy, że zapomniałyśmy o życzeniach dla kogoś z forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 no właśnie widzę :) Mamy coś wspólnego :) Rewelka 🌻 nieeeeee nie skaaaczzzz nie rób mi tegooooooo :):):) Miejmy nadzieję, że go nie obsika w nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu fiu gorąco było ;-) Czarna🌼---hej Miss America :-) podpinam sie pod Twoje zdanie. Rewelka🌼-----wąglika mi chcesz przysłać??No dobra zaraz poleci na maila :-) poszły te ślubne ceregiele Emi🌼---do Cię również poolazły ślubne ceregiele. A Ciebie kochana to ja cos za jęzor pociagnę coś się szykuje??Ja w zeszłym roku jęczałam tu dziewczynom że sie ten Miśkowy coś ociąga :-P Mika🌼----piesio śliczny :-D dziefcynka czy chopczyk??Masz imię??Ile ma?? A ja siedzę wcinam jajecznicę na obiad i myślę co by tu począć. Bałagan zerka, stepper zerka a mnie nogi w tyłek wlazły przez mojego szatana ona to by mogła 10 godzin na dworze biegać i bawić się ze wszystkim co się rusza. Dobra nie smęcę bo pierdziele jak potłuczona idę robić coś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D emilunka Ty to mały złośnik jesteś:D Mała Mi??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌻 pisałaś kiedyś, że masz już upatrzoną ślubną kieckę... mogłabyś link podesłać??:-) Może znajdę jakąś inspirację... Bo póki co to jedna mi się spodobała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soma 🌻 i tym sposobem wyszło, jak mnie rodzina nazywa :) Jestem najogromniejszą fanką Małej Mi, Największa i najbardziej oddaną. A w porftelu nawet noszę jej małą podobiznę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka🌻 :D:D haha pomimo, że ścisły umysł mam, to dobry ze mnie obserwator i podglądacz:D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×