Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

ja wolę jednak mimo wszytsko z kims podyskutować, chociażby tak jak z Bajką (choć cięzko byłoby to nazwać dyskusją, bo nie miałam równiego partnera) albo ze Strzygą (ja na przykład z rozmów z nią czegoś sie tam uczę). Szkoda mi czasu na pisanie czy czytanie, kto co ma na obiad:) Albo jakiego koloru bluzke kupił, jesli robi to, co trzy dni. Fajnie jak piszecie, że gdzieś byłyście, cos zwiedziłyście czy kupiłyście coś wyjatkowego(ale coś oprócz serka, chipsów czy bułek na śniadanie). Dlatego tak rzadko piszę, bo nie czuję potrzeby dzielenia się przemysleniami na temat wypitej rano kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌼 A udało mi sie wrócić chociaż poźniej chciałam zostać,ale kumpela doprowadziła mnie to takiej furii ze olałam cały tam pobyt i przesiedziałam z moim łobuzem w domku przy winku i remiku:)A zaś wczoraj byłam na imprezie rodzinnej...Efekt taki że pozbierać sie dzis z łózka nie mogłam:/He he ale było warto:D A jakiego redsa pijesz??Ja uwielbiam cytrynowego:D I czekoladę na poprawe humoru proponuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobram, może pójdzie w częściach :) Droga Basiu (żeby nie było, że imienia nie pamiętam). "dla mnie nie tylko głupotą ale debilizmem jest fakt ze ktos pisze koniec tematu "amen" a sie rzuca sie jak sledz na brzegu i pieprzy jak nienormalny to jest smutne "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 piesek w domu od piatku juz jest:) narazie ma istne ADHD. wszędzie go pełno, lata, sra, sika, wyrywa jedzenie mojemu drugiemu psu. Ogólnie intensywny weekend miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś chce być traktowany na takim forum jak pępek świata, to sorry, ale wątki pomylił, bo ja nie zamierzam płakać z powodu nieotrzymania życzeń lub przez to, że ktoś mi zwrócił uwagę. Jak ktoś mnie wkurza to też nie zamierzam siedzieć cicho, bo nie będę przytakiwać tylko dlatego, że tak wypada. Jeżeli ktoś jest zakłamany i tylko slodzić potrafi to jego sprawa. Ja jak będę miała ochotę to zjadę kogoś, a jak kogoś polubię to posłodzę:P Emilka🌼wyślij mi na maila, co chcesz powiedzieć, a ja to wkleję tutaj, jako Twoją wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika hahaha no właśnie zależy czego się oczekuje od tego forum Ty masz takie przemyślenia na ten temat ktoś ma inne, podejrzewam, że gdybym rzadko tu bywała i miała czytać te całe zaległości postowe to bym omijała te posty z jedzeniem, zakupami itp i czytała te ciekawsze, ale jak ktoś jest prawie codziennie od rana na forum np jak ja to ja lubię takie pierdoły poczytać niż nic nie poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 ja też tu jestem codziennie, od ponad 1,5 roku, więc widzę jak to forum się zmienia i ile osób stąd zniknęło... Kiedyś nawet przeczytałam je od poczatku i uwierz, miało ono zupełnie inny charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz z innej paki elfik, onfim 🌻 jak udało Wam sie oduczyć psy sikać i załatwiać potrzeby w domu? Wiem, że z czasem mi się uda, bo już nie jest najgorzej, ale może macie jakis dobry sposób... I co tam dostałyscie z Pedigre, może ja też sprawię mojemu psiakowi prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia🌼mi akurat w sobotę było objętne jakiego będę piła, więc dostałam jabłkowego i cytrynowego. A za stronkę dziękuję-zaraz wezme się za czytanie, ale mało czsu niestety mam:( Mika🌼mnie to też rozwala, jak mam czytać ile kto płatków na śniadanie zjadł, albo ile czasu spędził w przymierzalni...:o Ale są ludzie i ludziska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ja nie mówię, że to co jest teraz to jest super ekstra i w ogóle, ale też tu trochę jestem, chyba ponad rok i nie widzę jakiejś diametralnej zmiany, fakt nie czytałam forum od początku i może dlatego.Ale ja też bym wolała poczytać jakieś ciekawe posty, ciekawsze niż zakupy itp, ale mało ich tutaj Mi np brakuje Aguchy i Pasiatej bo z nim to się czasem pogadało były spięcia i w ogóle ale było ciekawie, a nawet nie wiem czemu one stąd zniknęły, z kimś chyba Agucha się pokłóciła nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc próbuję po raz ostatni. Droga Basiu (żeby nie było, że nie pamiętam imienia). Cytując twoją wypowiedź: "dla mnie nie tylko głupotą, ale debilizmem jest fakt, że ktoś pisze koniec tematu "amen" a potem rzuca się jak śledż na brzegu i pieprzy jak nienormalny to jest smutne" To jak mniemam było do mnie z powodu słowa amen. Przykre to jest to, że nie zrozumiałaś, że nikt się na tobie nie wyżywa. Forum jest po to, żeby wyrażać swoje opinie i dyskutować, a nie rzucac tekstami w stylu debilizmu, głupoty i pieprzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. moich wypocin: Ale gwoli ścisłości: " 15:49 [zgłoś do usunięcia] Bajbajka1986 zapomniałyscie o mnie ja mam imieninki i nikt życzonek mi nie złożyl z kafe buuuu " - to nie jest zwykłe wspomnienie o imieninach, ale ewidentne upominanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogarnij się Basiu. Forum jest po to, żeby dyskutować i wyrażać swoje opinie. Ale mogę się mylić w związku z moim debilizmem. Ale ty jako osoba bez owego debizlimu i jakże oświecona, powinnaś o tym wiedzieć, a nie kłapać dziobem i do tego bez żadnych argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do twoich jakże inteligentnych tekstów i bogatego słownictwa typu żenua (de facto uzywanych przez osoby w przedziale wiekowym 10-16), to stało się oczywiste, kto na pomarańczowo napisał "żal. pl" akurat o mnie, reewelce i czarnej, czyli o osobach które ośmieliły się wyrazić sprzeciw jękom zdruzgotanej z powodu braku życzeń panienki. Bo przecież moim zasranym obowiązkiem jest pamiętac, jakie imię kryje się pod kazdym nikiem, bo potem zapomnę o imieninach a buuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porównaj się z Itą, Mimo iz kiedyś z mojej strony padły pod jej adresem niemiłe słowa, po chwili wszystko wróciło do normy. A ty sraczkujesz i od razu wyjeżdzasz z debilizmem i rzucaniem się jak śledź. Nie zyczę sobie takich tesktów, a na twoje puste odzywki typu nio cio i żenua będę odpowiadac czy sobie tego zyczysz czy nie. Mogę być zlinczowana na tym forum, ale obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg. pewnie z powodu wspomnianego już debilizmu. Tyle w tym temacie (chyba że znów się zacznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika wracam do mojego pytania, czy chodzisz do pracy np na 8 h i piesek jest sam czy wzięłaś urlop na jakiś czas czy ktoś innym z nim zostaje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌻 aha, 26.07-zapisz w kalendarzu-to moje i nie próbuj zapomnieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika🌼to i ja zapiszę:P A wy sobie zapiszcie, że ja imieniny mam w Dzień Matki i jak nie dostanę życzeń, to nie chciałabym być w waszej skórze:P Wtedy pojadę i znajdę i patyczkować się nie będę. No więc dziewczyny :"Dzia" za miła pogadankę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 chodzę do pracy na 8h, a pies z mamą jest. Wyglada to tak: rano wstaje, idzie ze mną alboz D. ok. 6 siku, 7-jedzenie i odrazu na dwór, bo wiadomo jak to się skończy, a potem tak do 10-11 siedzi w łazience sam. Dzisiaj była pierwsza próba i grzecznie leżał w kącie na swoim kocu, jak mama wróciła z pracy, bo sprząta. Boję się go jeszcze zostawiać z Rafą, moją bokserką. On ją zaczepia i niechcący może zrobić mu krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---no poszło na maila Mika🌼---dziekuję za komplement tez Cię polubiłam 👄 haha i ja tez polubiłam Onfim która ciągle jest na nie :-) ale sęk jest w tym że ona umie uszanować odmienność zdania innych i nadal być na nie a to sztuka ;-) A co do psiaczka ja brałam Sarcię przybliżałam łebek do tego co zrobiła i mówiłam ostro fe, niedobry pies ale ona w kojcu na dworze była to nauczona była ze na dworze należy więc jak tylko wychodzilam wystarczajaco często było oki. Mozna tez uczyc na gazete potem gazete do drzwi przysuwać i potem zabrac całkowicie a jak pies sie bedzie kręcil koło drzwi to wiadomo dlaczego. Ale ogolnie to chyba psy same z wiekiem się uczą. A jak sie psinka sprawuje??Jak ma na imię??Pies z adhd cudo prawda??haha to mozemy sobie teraz podac rekę i wypłakać w rekaw nawzajem :-) bo ja czasem juz wysiadam.A na stronie pedegree sa wyprawki dla maluchów karma i smakołyki Onfim dostała ja nie wiec się im upominam się ciągle. Kasiula🌼---a nie ma za co a topik o oblechach a fuuu ale zabawny, jeeeeej a jak oni wszyscy tak robią??? grrrr nieeeee 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 to mam rozumieć, ze przyjedziesz do mnie i patyczkiem mnie popieścisz?:P ooo, to ja już z głowy datę wyrzucam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika 🌻 no jak dla mnie to ja sobie bardzo cenię osoby, które mają coś konkretnego do powiedzenia, a ta dyskusja pokazala, kto potrafi swoje zdanie wyrazic, a kto tylko przytakuje. Mam tylko nadzieje, ze bajeczka wezmie sobie to do serca, bo nie sztuką jest rzucić focha, podkulić ogonek i powyzywać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼oczywiście-dla Ciebie wszystko:D Mogę Cię i patyczkiem popieścić, jeżeli tylko sobie życzysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to co jak co ale zabawnie teraz jest na forum :-D buahahaha Mika🌼---zapisałam. Rewelka🌼----tylko nie bij całą kwiaciarnie ci wyślę ;-) Czarna🌼---zboczuch :-P ...mogę się przyłączyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 D. ochrzcił psa imieniem "Piorun" i tak już zostało.. Pasuje idealnie. Ja wlaśnie testuję metodę ze szmatą, na którą mojemu psiakowi udało się juz dwa razy zrobić k... i nasikać. I szmata wędruję coraz bliżej wyjścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×