Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Bajeczko🌼 🌼 👄 👄 ja się przyznaję, że ostatnio nie wiem na jakim świecie żyję, jaki jest dzień tygodnia, itd. bo tyle zmian u mnie i tyle się dzieje, że ciężko to ogarnąć. Ale życzę Ci ze szczerego serca dużo uśmiechu na twarzy, mało problemów, życzliwości ludzkiej, miłości i spełnienia marzeń 👄 👄 🌼 🌼 Elfik🌼 jaki prezent wybraliście? Ta książka od namei🌼 jest super:) Dzisiaj ją czytam na przemian z nauką. Ja się zastanawiam czy mam coś Sz. kupować i jeśli tak to co? Nie mogę się jeszcze przestawić :( On się mnie już pytał w tamtą niedzielę co chcę, a do mnie to wszystko jakoś jeszcze nie dotarło. Macie może jakieś pomysły? Mnie wczoraj spotkała też tak przyjemna rzecz, że aż ciężko w to uiwerzyć. Pierwszy raz w życiu coś podobnego! Otóż Sz. zamówił mi szkła kontaktowe jakiś czas temu jak był we Wrocławiu i one kosztowały 198 zł, ale ja miałam zapłacić przy odbiorze, a jak przyniósł mi je listonosz to zapłaciłam tylko za przesyłkę 12,50 zł i nie wiedziałam o co chodzi. A tutaj wczoraj zadzwonił jakiś miły pan z tego sklepu i powiedział, że zaszła wielka pomyłka, że jakaś tam koleżanka tego pana się pomyliła i żebym się nie zrażała do ich firmy i że te szkła dostałam w prezencie. Więc mnie zatkało i powiedziałam tylko, że bardzo dziękuję :D Jutro na 9 jestem umówiona do dentysty, później idę do dwóch bibliotek książki oddać. A na koniec chyba będę tego prezentu szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh masakra jakaś normalnie jadzia🌻 jutro na dwa dni a potem chciałabym żeby sobie wzioł kilka dni wolnego bo ja oszaleję z tym cyrkiem nie mówiąc już o tym że po lekach czuję się jeszcze gorzej i jak tam ocena? ita🌻 no to pięknie długo strasznie reewelka🌻 ze szpinakiem? parówki w bułce :] madziczek🌻 :) elfk🌻 szczęściara bardzo fajnie że pomaga :) bo to wcale takie proste nie jest chociaż tak się czasami wydaje bajeczka🌻 wszystkiego dobrego kochana i spełnienia marzeń dobra ja już na dziś mam dość położę Olę spać i muszę się położyć jutro na kontrolę idę ciekawe co mi powiedzą i jeszcze to czekanie w kolejkach u lekarki ciekawe ile sie wysiedzę no ale jak trzeba , zamówiłam już na jutro taksówkę żeby się nie tłuc autobusem i nie marznąć na przystanku i ide odpoczywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼---mnie tez nikt nie złożył jak miałam a wiecie jak mam na imię :-P ale nie płacz już Wszystkiego najlepszego z okazji imienin madziczek🌼---hehe no to u mnie tez ostatnio się szczęści czyżby prawa Murphego zaczęły dzialać???? :-D Onfim🌼---no ja tez sie bardzo cieszę :-) I dużo zdrowia i cierpliwości i pogody ducha mimo wszystko życzę Ita🌼----połamania nóg jutro 🌼 Jadzia🌼---no właśnie jak poszło?? A my potwierdziliśmy dziś datę w kościele :-D :-D jupiiii :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivette🌼---ja Cie widzę, ale napisałas o zamrozeniu 140F no i jakoś tak przyjęlam do wiadomości ale komentarz mi sie nie nasunąl. A co do zdrowia no to życzę szybkiego powrotu do zdrowia, tyle sie tu pochorowalo ostatnio ze juz nie wiem komu życzyłam a komu nie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik, mysle, ze to od kumpeli sie zarazilam, bo bylam jej leki zaniesc, no i jakos 2 dni pozniej mnie zaczelo rozkladac... najgorsze, ze non stop mi zimno :/ okresu juz nie mam 7 dni.... powinnam 28. dostac :/ mala nareszcie padla :D mialam sie za porzadki wziasc, ale nie wiem, czy mi sie chce. do tego plyn do naczyn i proszek do prania mi sie skonczyl i nawet nie mam jak prania zrobic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane np wkleje Wam moją wypowiedz z wczoraj aptropo oceny \"Jestem juz po, nawet nie było tak żle... na początku zapytała mnie jak oraganizuje szkolenie co pokolei i sie zakrecilam , ze stresu, takie glupie pytania mi zadawała że szok, takie szczególiki...o matko i sobie już myślałam że koniec ale potem jakoś wyszłam na prostą Powiedziała że ocenia moją prace dobrze, że to jedna z wyższych ocen dla nowych pracowników... troche z nią pogadałam ...ogólnie to i tak zaufania nie mam do niej, pewnie i tak co innnego myśli, bardzo przewrotny człowiek z niej, co chwila zmienia zdanie... baaardzo się ci eszę że już jestem po\" np sie zdenerwowałam ale potem nerw mnie wzioł na szefowa bo jakies glupie usmieszki ze niby czegos nie wiem i mysle sobie NIE DAM i jak mi sie gadanie właczyło to już było dobrze! Basienko :* wszytskiego na naj najlepszego, pięknego ślubu, cudownego wesela, spokoju, radośći, samych zdanych egzaminów dla każdej poo 🌻 Ita trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka {kwiat] to ja Ci też życzę wszystkiego naj... tylko nie wiem, czemu tak zareagowałaś... przecież nie każdy zna swoje imię, to raz, a dwa np u nas na Śląskui nie obchodzi się imienin, więc ja takowych życzeń nie składam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 co do tego studia tatuazu, to tez oblukałam jak wyglada... no wiec folie na tym krzesle, gdzie robia ip... widzialam jak akurat koles sterylizuje narzedzia... poza tym mój ex tez tam robil, moja kolezanka, wiec miałam przynajmniej dobra rekomendacje:) A powiedz mi co z opalaniem potem? Tzn bardziej chodzi mi o solarium... Wiem, ze niby nie można, a jakie Ty masz doswiadczenia? nie mozna go jakos zakryc?... I co np z jakims aerobikiem czy jakakolwiek forma cwiczen? Bo chce isc od stycznia na aerobic, a wtedy wypada data robienia tatuazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼cieszę się bardzo:) A mam prośbę-podrzucisz mi na maila to co Ci Dorotka przesłała odnośnie ślubu? Bajka🌼wszystkiego naj🌼 Ja bym nie wpadła na to, żeby się o życzenia upominać. Poza tym ja nie pamiętam nigdy kto kiedy ma imieniny, więc często życzeń nie składam. Ja jestem ledwo żywa, dwa razy już krew mi leciała, prawie zemdlałam w tramwaju i teraz siedzę w papierach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na konferencje 50+ :) w takim razie juz dziś zycze Wam udanego weeknedu!!! onfim zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj miałam mala imprezka z dziewczynkami z mieszkania i z roku:)troszke wypiłysmy, pośmiałysmy sie. dostałam od nich ksiazeczka Cobena\"W głebi lasu\" juz sie nie moge doczekać, kiedy ja przeczytam;) a dzsiaj znowu uczelnia:o chyba mnie bierze, gardło mnie boli, i katarek mnie złapał:( emilunka🌼chociażby z mojego mailal? ivette🌼dzia. ja tez sie rozkładam:( madziczek🌼:* onfim🌼jak tam zdrówko? Elfik🌼nie płakałam:P tp fajnie,ze juz w Kosciele macie\"rezerwacje\":) jadzia🌼dziekuje:) mika🌼hmmm... na Ślasku nie obchodzi sie barborki?? a to ja myslałam,ze własnie tam sie to swieto niejhuczniej obchodzi(ło) reewelka🌼 o zesz ktos kiedys wspomniał pod koniec dnia,ze ma imieniny, nie było dla niej zyczen, a nie zrobiłyscie takiej \"afery\" sorry,ze sie odzwałam!! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka - Barbórka to święto górników, a imieniny to imieniny. Nie składa się u nas zazwyczaj życzeń Barbarom. U nas obchodzi sie urodziny i nikt nie zastanawia się nad tym, czyje w danym dniu są imieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼----a ja o czyms nie wieeeem????No dobra podeślę :-) Mika🌼---no tak jak pisalam mówią że to wpływa na trwałośc tatuażu bo za jakieś kilka latek to przyda się poprawić tattoo ale ja opalam w solarium i normalnie i jest oki. O aeorbiku w czasie gojenia sie tatuażu zapomnij.Bo to jest normalna rana dopóki strupki nie odpadną (same!!!!! nie tykaj ich absolutnie łapkami) żadnego potu zadnych otarć nic co może uszkodzić tattoo i oczywiście dopoki sie nie wygoi omijaj solarium szerokim łukiem.Acha i zakrywanie podczas opalania mija się z cele bo będziesz miala białą plamę i mimo wszystko temperatura moze wpłynąć na niezagojony tatuaż.Gojenie to ok 2 tygodnie. bajka🌼---dzielna dziewczynka. Jadzia🌼---sorki przeoczyłam. Emi🌼---to o czym chcesz tego maila??? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 jeszcze trochę Cię pomęczę:) po zrobieniu tatoo bedę to miała zaklejone folią... a potem normalnie chodzę bez niczego? Bo zastanawia mnie to, że tam akurat przychodzą spodnie, pieram sie o krzesło itp. Mogę to jakoś chronić opatrunkiem? Przepraszam moze za banalne pytania, ale jak nie zapytam, to nie będę wiedziec:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼mam podobno być świadkową, więc dobrze by mi zrobiła lekturza czegoś takiego. Jejku...jak czasem potraficie coś przeżywać.Brak życzeń z okazji imienin to nie koniec świata-dla mnie dzień jak co dzień i nie ma co robić problemu. Z reszta szkoda już o tym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem po kontroli niestety laska nie widzi poprawy wiec kolejne leki przepisała no i trzeba czekać kolejna kontrola za tydzień :( elfik🌻 dziękuję ślicznie, no i gratulacje potwierdzenia daty :) jak tylko ozdrowieje to oblewamy tę radosną wieść ivette🌻 dlaczego? oj 7 dni to ja już bym chyba panikowała jadzia🌻dzięki za życznka no no a tak się bałaś a tu proszę brawo mika🌻 poważnie się u was imienin nie obchodzi? No tak z tymi datami zwłaszcza przy popularnych imionach można się pomylić kiedy kto obchodzi a urodziny na szczęście wypadają raz w roku reewelka🌻biedulko bajka🌻dzięki że pytasz tak jak pisałam u góry nie jest lepiej ale nie jest też gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 nie, zupelnie nie obchodzimy, no chyba, że ktos jest przyjezdnym, a takich bardzo dużo na Śląsku, to obchodzi. Ale rodowite śląskie rodziny obchodzą urodziny. Np mój tata ma na imię Marek i imieniny ma co tydzień (zgodnie z kalendarzem). Więc jak ktoś mi składał życzenia w lipcu, to nie chciałybyscie widzieć mojej miny. Najpierw zdziwienie, potem zażenowanie, a na końcu olśnienie, ze to chyba imieniny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie obchodze imienin.Rzadkie imie i w kazdym kalendarzu jest inaczej :-P Mika🌼---ależ się nie tłumacz pytaj ile chcesz. No więc z opatrunkiem jest tak że nie jest wskazany ale tam jak mówisz będą spodnie więc ja myślę że taki ochronny może być ale nie taki zaklejony z 4 stron szczelnie musi być dostęp powietrza wiec najlepiej bedzie gaza przyklejona plastrem wzdłuż czy w poprzek tak żeby się trzymało ale i przepływ powietrza żeby był w miarę swobodny. Onfim🌼---no pijemy skoro nalegasz :-P a i wiesz napisałam maila do pedegree dlaczego sarcia nie dostała wyprawki, odpisali że nie kliknęłam w link aktywacyjny no wiec wróciłam do maila z linkiem i kliknęłam a wtedy sie pojawił komunikat ze link już zosta zaktywowany wcześniej więc kłamali.Napisałam im to zobaczymy co będzie. Rewelka🌼----no to Ci sie przyda bo troche tych obowiązkow tam jest.Przeslę ci to za chwilę. Namea🌼---jak tam zdrówko??Masz nowe greys??Ja własnie ściagnęłam wracaj do zdrowia i do nas szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha o jeszcze Ivette🌼---ale to z powodu choroby ci się spóxnia czy kolejny dzidziuś w drodze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik, onfim 🌻 zapomniałam się pochwalić:) właśnie mój D. jedzie po mój prezent gwiazdkowy... tzn malutkiego white teriera aż ze Słowacji:) i czekam niecierpliwie aż przekroczy z powrotem granicę i da znać co z psiakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻no wiesz kiedyś trzeba będzie się napić sama powiedziałaś że się tu wybierasz mnie rozruszać :P no ciekawe co ci odpiszą a ja chyba ide pod pierzynkę zamarzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika🌼to tak ja i moja mama ma-ma na imię Maria i wg kalendarza to min raz w miesiącu obchodzić powinna imieniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika🌻 o jakie więści :) No to czekamy niecierpliwie z tobą pochwalisz się fotkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻cos Wam mogę przesłać, bo mam fotki od właściciela... więc proszę odebrać maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Reewelka 🌻 ale już coś lepiej się czujesz? Elfik 🌻 ja też bym chciała takiego maila o ślubie :* Bajbajka 🌻 no wybacz, nie przyszło mi do głowy sprawdzać po mailach czy przypadkiem ktoś nie ma imienin :] Mika 🌻 miłego dnia ;) Onfim 🌻 ciekawe czy komuś uda się cię rozruszać:) ita 🌻 czekamy na wieści A ja mialam dziś drugą jazdę. Fakt, nikogo nie zabiłam, ale nie zliczę, ile razy mi zgasł na światłaCH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼nadal czuję się słaba, a zakupu mnie dziś jeszcze czekają i nadal krew z nosa się sączy. Kiedy Ci bardziej pasuje, środa czy piątek? Bo instruktor powiedział, że możesz mi jeden dzień oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 a to cwaniak :) wstępnie się umówiłam z nim na środe na 8.00 i na piątek na 7.00. więc jeśli chcesz, to możesz wziąć którys z tych dni od 7.00,a ja ewentualnie się na 9. wcisnę i do pracy trochę spóźnię...Może tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×