Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

reewelka 馃尰 nie wiem o co chodzi, ale popieram dziewczyny... emulinka 馃尰 uwieeeeeeelbiam! ja si臋 nadal czuj臋 tragicznie. chyba musz臋 si臋 po prostu wylezec. jeszcze wczoraj si臋 dobrze czu艂am, to przypa艂臋ta艂am si臋 na wiecz贸r na szanty do klubu i jak spojarza艂am na zegarek to 12 by艂a :) fizyk 2 piwka wypi艂, wi臋c ja prowadzi艂am, ale a偶 kurcze pasy zapi膮艂, bo zachowywa艂am si臋 jak pijana.... potem jeszcze napisz臋, bo mi teraz ci臋偶ko z laptopa w autobusie pisac, bo trzesie i co chwila traci po艂膮czenie z netem. jak przed chwil膮 w korku stali艣my to nie by艂o z tym problemu, a teraz ruszy艂 z kopyta :P)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zaraz pewnie b臋d膮 z pracy dzwonic czemu mnie nie ma, chyba wy艂膮cz臋 kom贸rk臋 po prostu. jestem zbyt zm臋czona na przekoma偶anie si臋 z nimi. do domu jeszcze 2 przystanki.... co艣 z tym schabem jeszcze kombinuj臋, ale musz臋 go dzi艣 jako艣 zrobic...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Reewelka 馃尰 pami臋taj 偶e masz mnie ;) Strzyga 馃尰 a ja to nawet Bayleysa jeszcze chyba nie pi艂am. Ostatnio bardzo mi Tolon Tolon posmakowa艂- to taki likier o smaku cynamonu :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲dzi臋kuj臋. Ja mam jaki艣 mega fatalny dzie艅 dzisiaj:( Czuj臋 si臋 jakby mnie kto艣 przez maszynk臋 do mi臋sa przekr臋ci艂:( do tego jak wyjd臋 st膮d o 18 to jad臋 do dzieciak贸w, a jak wr贸c臋 to referat mnie dalej czeka, wi臋c co艣 czuj臋, 偶e znowu b臋d臋 nad nim p艂akala, a do tego nie mam si艂y nawet krzycze膰, bo 藕le si臋 czuj臋. Nie wiem jak jutro 艁ukasz ze mn膮 wytrzyma z rana, ale wsp贸艂czuj臋 mu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wlasnie wrocilam do domu :( w nosie pelno, lzy sie na rzesy cisna :( masakra jakas... jeszcze sie w korku nastalam :( wino pije, moze cos pomoze :P zle mi, chce zeby mnie ktos przytulil, a nikogo nie ma... hop hop

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
艁ukasz jest na tyle dobrym cz艂owiekiem, 偶e na pewno to zniesie. Ciekawa jestem, jakby si臋 sprawdzi艂 na jakiej艣 imprezie :) Ja w og贸le traktuje go bardziej jako koleg臋 ni偶 jako instruktora :) Kochana moja, ja cie pociesze. Na niedziele mam wyslac pol pracy mgr do promotorki, a nie mam nic :) Co najlepsze, nie mam ani ch臋ci, ani czasu, ani kompa zeby na czyms to napisa膰. Licze na to 偶e mo偶e w weekend cos nadgoni臋. Oj nie p艂acz ju偶 moja droga, ja, twoja wspieraczka duchowa i emocjonalna przesy艂am ci troch臋 pozytywnych fluidk贸w ode mnie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Namea馃尲ja tez chc臋 zosta膰 przytulona. Emilka馃尲ja swojej pracy te偶 nie mam napisanej, a na seminarium wreszcie i艣膰 powinnam w sobot臋. A 艁ukasza te偶 traktuj臋 jako kumpla bardziej. On to ma ze mn膮 przekichane.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
soma馃尰 co艣 w tym jest cho膰 czasami potrzebna jest burza w szklance wody :] A nastawienie no w艂a艣nie czasami je si臋 najtrudniej zmienia reewelka馃尰 widzia艂am dziecko co sobie maszynk膮 r膮czk臋 przekr臋ci艂o jesli wygl膮dasz w ca艂o艣ci tak jak jego r膮czka to faktycznie nie ciekawie . Tul臋 mocno i przesy艂am troszk臋 pozytywnych wibracji

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
onfim馃尰 Oczywi艣cie czasami pop艂aka膰 dzia艂a oczyszczaj膮co. Tak samo z k艂贸tni膮;-) emilunka馃尰 reewelka馃尰 Tylko nie podrywa膰 instruktora!;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziekuje elfiku 馃尲 zarazki przekazuje tylko zlym ludziom wiec sie nie martw reewelka 馃尲 to ja Cie tule mocenko i szeptam na uszko, ze wszystko bedzie dobrze :) juz niedlugo zrobie to osobiscie wino nie pomaga :( chyba za malo...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
namea馃尰 id藕 spa膰 albo sprz膮taj intensywnie! I nie my艣l o niczym...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
soma馃尰 dok艂adnie jaki艣 wentyl bezpiecze艅stwa trzeba mie膰 namea馃尰 mo偶e mycie gar贸w :>

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
pare os贸b mnie dzi艣 wkurzy艂o. przebra艂am si臋 teraz i chcia艂am fizykowi co艣 na obiad zrobic, bo go zn贸w gdzies ponios艂o, ale jakie艣 porz膮dki robi艂 w szafkach (fakt - sama mu kaza艂am - bij臋 si臋 w piersi), ale nie my艣la艂am, 偶e b臋d膮 polegac najwidoczniej na wyrzuceniu wszystkiego, bo nic nie mog臋 znale藕c, a on nie pami臋ta gdzie po艂o偶y艂 np. tak膮 m膮k臋... przypraw by艂a ca艂a szafka, 偶e a偶 si臋 wysypywa艂o, a zosta艂y tylko upchni臋te gdzie艣 wcze艣niej przeze mnie zio艂a prowansalskie /dzi臋ki Bogu!/. dziewczyny chcia艂y co艣tam pom贸c, po偶yczyc, ale powiedzia艂am \"spokojnie, wr贸ci - b臋dzie szuka艂, a ja tymczasem kaw臋 sobie zrobi臋\" ;) jak wr贸ci musimy pogadac... trudno kotlety t艂uc drewnianym t艂uczkiem do ziemniak贸w... poza tym co bym chcia艂a zrobic to tu zawsze czego艣 nie ma. ja nie wiem jak to u Was, ale u mnie to si臋 zawsze na wyrost kupowa艂o, 偶eby sobie le偶a艂o i czeka艂o na odpowiedni moment. Tak samo mi臋sko si臋 zamra偶a艂o, przyprawy kupowa艂o, kostki bulionowe / chocia偶 ma艂e opkowanie, bo a nu偶 si臋 do czego艣 przyda/. A tu wszystko trzeba kupic jak chce si臋 co艣 zrobic od oleju pocz膮wszy, a na przyprawach sko艅czywszy! efektem tego u siebie jestem w stanie przygotowac obiad w 10 min, a tu mog臋 sp臋dzic i godzin臋 nad wcale nie wymy艣lnym daniem, my艣l膮c co czym zast膮pic... chyba jakiego艣 m艂otka poszukam na ten schab...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
strzyga馃尰 ja kupuj臋 akurat zapasy na miesi膮c sypkie rzeczy tego typu i co tydzie艅 zakupy na bie偶膮co

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 widzisz, czyli nie tylko ze mn膮 ma przekichane, ja sie zn贸w w og贸le nie stosuj臋 do jego polece艅 :) Soma 馃尰 no co ty, nawet nie przysz艂o nam do g艂owy, 偶eby podrywa膰, przecie偶 my zach艂opione jeste艣my ;) ja mimo 偶e zach艂opiona, to nie o艣lep艂am, i chocia偶 popatrzy膰 se mog臋 :) a Reewelce to on i tak sie nie podoba :]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲a my艣lisz, 偶e ja si臋 s艂ucham? Ja mam kierownice i peda艂y, wi臋c mam w艂adz臋:P Soma馃尲kochaniutka, on mi do po艂owy g艂owy si臋ga, wi臋c odpada w przedbiegach. Poza tym jak powiedzia艂a Emilka-w og贸le mi si臋 nie podoba, wi臋c m贸j men nie musi czu膰 si臋 zagro偶ony.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka 馃尰 ja to lawiruj臋 mi臋dzy pasami bez w艂膮czania kierunkowskazu, on m贸wi st贸j, ja jad臋, on m贸wi dw贸jka, ja ju偶 na tr贸jce :D Generalnie ja sobie, on sobie. Podziwiam go za cierpliwo艣膰:P A ode mnie nie jest ni偶szy ;P Jedyne co ma 艂adne to oczy. Niebieskie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
onfirm 馃尰 no w艂a艣nie! a tu nic! cholera. mam dzi艣 z艂y dzie艅. zn臋ca艂am si臋 nad tym schabem nie wiem ile czasu, w ko艅cu wrzuci艂am bez 偶adnej panierki na olej (ale o tym zorientowa艂am si臋 dopiero jak ju偶 wrzuci艂am i si臋 troszk臋 przypiek艂o)... [g艂ow膮 w mur] chyba nied艂ugo dostan臋 okres, bo normalnie taka poddenerwowana chodz臋.... wrrrr

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
onfim 馃尰 no w艂a艣nie chodzi o to, 偶e nie pi艂am nic a nic, ani kropelki, a z ch臋ci膮 bym si臋 napi艂a :) namea 馃尰 widzisz, nawet na ciebie jest spos贸b:P Ja to mam dobry humor, bo przedtem przysz艂a do mnie szefowa z jakim艣 tekstem do poprawienia, i jak stan臋艂a nade mn膮 to za艣piewa艂a \"Ta ostatnia popraaawkaaaaa\" :) I tak mi humor zosta艂. Mimo, 偶e dzi艣 pewnie do usranej 艣mierci b臋d臋 siedziec w pracy :]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
widzisz namea 馃尰 ja to prawie zawsze mam dobry humor, ale wszystko ma swoje granice. Moja cierpliwosc i humor konczy si臋, jak kto艣 mnie swoj膮 glupot膮 wyprowadza z r贸wnowa偶ni :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
strzyga馃尰 no ja na tyle cz臋sto gotuj臋 i testuj臋 nowe rzeczy 偶e musz臋 mie膰 zapasy bo nie lubi臋 by膰 w sytuacji co by tu wymy艣le膰 i czym co zast膮pi膰. Ale wpadki te偶 mam ostatnio nie zauwa偶y艂am 偶e mi si臋 proszek do pieczenia sko艅czy艂:] dowiedzia艂am si臋 jak ju偶 trzeba by艂o go doda膰 do babki. Ale tak to zawsze lista na bie偶膮co si臋 sprawdza emi馃尰 to pij ja sie z wami po weekendzie napij臋 wirtualnie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hmmmmm.... dobre wysz艂o! :D znalaz艂am m膮k臋. sta艂a w szafce z 偶elazkiem, kablami, radiem itp rzeczami [g艂ow膮 w mur] fakt... nie pomy艣la艂am, 偶eby tam zajrzec a偶 tak g艂臋boko... reewelka 馃尰 emulinka 馃尰 nie pi艂a艣? nie wiesz co tracisz! uwielbiam sobie tak dolac do kawki mmmmmmmm.... ale mi dzi艣 szkoda by艂o 21 z艂... chyba trzeba by艂o wydac, to bym mo偶e troch臋 spokojniejsza by艂a ;) ita 馃尰 ja tam baaaardzo lubi臋 jeepy :) ale te troch臋 mniejsze, taki np. cheeroky liberty. 艣wietnie mi si臋 go prowadzi艂o ;) od razu inna jazda, tak偶e po mie艣cie ;) elfik 馃尰 brawo, podziwiam, ja niestety nie mam wi臋kszo艣ci takich nawyk贸w, opr贸cz tego wy艂膮czania wszystkiego z kontkatu. jak by艂y 艣mietniki, to i 艣mieci segregowa艂am, ale potem przesta艂o mnie bawic szukanie ich /zmienia艂y miejsce 艣rednio raz w tygodniu, przenoszone raz tu, raz, tam/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emilka 馃尲 wiesz ja tez raczej staram sie nie popadac w zle nastroje i z optymizmem patrzec na wszystko, bo tak sie zdecydowanie latwiej i przyjemniej zyje. ale dzisiaj jako tak :o ale juz powoli chyba domyslam sie co mi jest... onfim 馃尲 gary juz pomylam :D teraz robie to na biezaco, nie cjce znowu takieh gory jak ostatnio :P soma 馃尲 zaraz wlasnie chyba juz pojde lulu strzyga 馃尲 a ja lubie taki podsamozny na oleju schabik, mniam jak ktoras chce winka moge poczestowac. mam biale, czerwone i rozowe :P do wyboru do koloru. ja wypilam kieliszek, chcialam nawet wiecej, ale stwierdzilam, ze nie bede zapijac swoich smutkow w samotnosci i wzielam goraca kapiel i jakos lepiej mi :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×