Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

onfim🌼 tylko pozytywy miałam na mysli piszac o Diance:) Aż ci zazdroszcze takiego psiaczka:) Dziewczynki lece do domku.Duzo spraw mam dzisiaj do pozałatwienia Chciałam podziekować dziewczynkom onfim🌼😘 rewelka🌼😘 ita🌼😘 za to że moje mysli gdzies umkły na bok i moje nastawienia do dzisiejszego dnia uległo znaczącej poprawie:)Fajnie mieć takie wirtualne kumpele:D Sciskam was wszystkie mocniutko i miłego popołudnia wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 światełka bedą to i pewnie fotkom nas jakąś uraczysz kasiula🌻 dać namiary na hodowce :> my też ściskamy mocno mocno :) i fajnie że humorek się poprawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-może od pogoda głowy was bolą, bo taka niezbyt przyjemna pogoda. Ofim🌼ale to żadnego oszałamiającego efektu nie ma, bo z tego co pamiętam, to chyba krótkie są te światełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 madziczek🌻 no to zdecydowanie pora już coś zarzyć reewelka🌻 u nas się w sumie domu nie ozdabia domu jako tako są jakieś wieńce bożonarodzeniowe aniołki świeczniki no i oczywiście choinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼ja widze, że w Warszawie z roku na rok przybywa ozdób na balkonach i oknach u ludzi. Ja tylko w środku domu wieszam na karniszu moje światełka, bo nie mam firanek, choinki, a lubię oświetlenie takie przyćmione, a nie pełnego żyrandola, więc jest fajny nastrój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam Was dziewczynki juz i ze dwa slowa napisze :) ze mna chyba gorzej, bo cos mi sie wydaje, ze teraz oprocz kaszlu jeszcze sie przyplacze lada chwila goraczka i zle samopoczucie :o oby nie :( kasiulka 🌼 az mi lzy w oczach stanely jak przeczytalam Twoja zeszloroczna historie :( tule mocenko. dzielna z Ciebie kobieta :D reewelka 🌼 dostalas mojego wczorajeszego maila?? mam nadzieje, ze Ci juz lepiej :D trzymaj sie tam i do zobaczenia niedlugo. dzis dostalam odpowiedz z msz-tu, ze bedzie czynne 22ego, teraz czekam az odpowie men emilunka 🌼 Ty tez sie szykuj :D onfim 🌼 Dianka rzeczywiscie slodka do schrupania :D itus 🌼 czarna 🌼 jak Ci tam dzisiaj?? elfik 🌼 kciukam za prace :) strzyga 🌼 mika 🌼 jadzia 🌼 dobrze Cie widziec znowu :) bajka 🌼 madziczek 🌼 little 🌼 bytka 🌼 moja specjalizacja to klimatyzacja/wentylacja, ogrzewnictwo/ceiplownictwo i instalacje sanitarne :D soma 🌼 sipp 🌼 mam nadzieje, ze o nikim nie zapomnialam 🌼 dobrze, ze jestescie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼tak, dostałam maila od Ciebie-bardzo dziękuję, a postaram się odpisać dziś wieczorem jak mi czasu starczy:) Lecz się kochana, bo zaczyna mnie niepokoić to Twoje choróbsko. A może jakiś prusak czy karaluch Cie ugryzł i to jest reakcja organizmu? Emilka🌼to bardzo nie dobrze, że tak długo pracujesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ja jestem za tym, żeby Namea została do dnia następnego, ale z tego co wiem, to ona z siostrą po jej pracy ma wracac do domu. ZObaczymy co da się zrobić-może Namea się udobrucha i z rana z siostrą pojadą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, ja się zbieram na pocztę i do domu. co do naszego spotkania odezwę się z domu, jak dorwę telefon. Trzymajcie się panienki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 eh ten nastrój jeszcze sobie możesz pomarańcza po nakłuwać goździkami i klimat świąt już masz :)jak cię to pociesza to jeszcze ja tu jestem :D namea🌻 wracaj do zdrowia kochana kuruj się, dziękuję w imieniu Dianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌼 kochana ja jestem z Toba :) emilunka 🌼 och to fatalnie ;( ale tak sobie mysle, ze moze uda mi sie przyjechac w sobote wieczorem i moze w niedziele jakis lunch wspolny zaliczymy. musze sie zorientowac. bo zostanie do wtorku raczej nie wchodzi w rachube :o ale jeszcze sprawdze z Siostra i z Mama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼bardzo mnie to cieszy, że jeszcze Ty jesteś:) A za pomysł z pomarańczą i goździkami dziękuję-wykonam:) Namea🌼kombinuj, kombinuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 w sumie nie mam powodów do narzekań zdrętwiałe już tylko 5 cm ciała, dwójka rozdartych dzieciaków za uchem pies mi sie wlasnie załatwił na dywan maż się zabrał i pojechał i znów nie mam na kogo nawrzeszczeć więc w sumie co bedę narzekać ale trafia mnie wlaśnie szlak bo chodzi za mną żeby jeszcze jakieś dobre coś zjeść Eh niech się ten cholerny dzień skończy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼jestem za-nich się skończy. Mogę Ci podesłac kotleciki z kurczaka lub ryby. Mi głowa paruje, wkurwa mam jakiegoś i zawalona pracą jestem,a w domu pisanie referatu mnie czeka-żyć, nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 ja sobie zrobię chyba kurczaka z torebki z sosem chińskim i ryżem :] ale to dopiero jak położę Olkę spać. Eh chyba mi sie dziś dzień kiepsko skończy ja chce mojego kochanego niech mnie przytuli :( Eh tęskni mi się jeszcze i wkurza mnie to wszystko. I jeszcze zrobiłam dziś zupę i nie mam pojęcia czy się udała czy nie tzn zjadliwa była ale mam mieszane uczucia za łagodna jak na pieczarkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼ja też bym chciała się przytulić, ale dziś dupa ze spotkania. Zła jestem jak osa, głowa mnie zaczyna boleć od przepracowania, ale widzę powoli koniec męczarni, bo zaczyna być widać moje biurko:P Ja chce kawy piernikowej😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 no to łączymy się w bólu braku przytulania. Dobra muszę moje szkraby karmić bo pójdą spać niedługo tzn młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jeszcze musiałam gary umyć żeby mi ciśnienie zeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×