Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

onfim, wpadnij do mnie pozmywac xD zabieram sie za male porzadki, no i pakowanie oczywiscie.... u mnie to normalnie syberia :/ bylam na kursie dzis jeszcze, z mala z tata na szczepionce i nawet nie zaplakala :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivette🌼bo dzieciaki teraz dzielne są podczas takich zabiegów:) Ofim🌼na mnie czeka zmywanie i referat. Brrrrrrrr...ale zimno na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz w pracy :( ziab jak nie wiem co. i jeszcze moja ulubiona poranna kawa byla niedostepna :( niech ten dzien sie szybko skonczy... czekam na Was niecierpliwie... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA dzień dobry coś śmiesznego http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/22581/ratunku_maz_mi_nie_dziala/ ivette🌻 he he no wpadłabym jakbym troszkę bliżej miała reewelka🌻 a u mnie jakiś szronik na zielonej trawce tzn białej. Eh nie lubię zimy bo zimno to pewnie przez to madziczek🌻to chyba wyspana dzisiaj? strzyga🌻 namea🌻 to wy tam ziąb macie? Nie wierzę/ Zapraszam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 no az tak zimno jak w pl to nie jest ;) ale rano zimnoooooooo mi bylo jak wyszlam z cieplego lozka, a dodatkowo choroba mnie dalej trzesie :o i kawki mojej mi sie chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 no to chociaż tyle że nie tak jak u nas. A może masz miód i mleko to pomaga przy takich przeziębieniowych sprawach A jaka to ta dobra kawka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Moje Namea Kochana jak wczesnie dzis napisałas do Nas :D Wczoraj jak Mąż wrócił okazało się do firmy przyszło pismo ze nie przedłużają nikomu umów, jeśli się komuś kończy...Maż ma na 3 lata ale i tak to nie zmienia faktu ze nieciekawie.... najpierw mnie Mąż pocieszał a potem ja jego.... zadatek na mieszkanie dane a okazać sie moze ze Maż prace straci... a tak poza tym czuje sie przeziębiona... pisałam Wam jak mnie teście wkyrzyli w weekend? zdarzylismy wejść i że maż ma stara kurtke ze chodzi źle ubrany i dali nam kase i powiedzieli ze ja mam isc z tesciowa na ubraniowe zakupy ze ona mi kupi wrrrrr nie chcialam sie wtracac ale w koncu nie wytrzymałam i powiedziałam ze wiem ze my to dziady jestesmy ale moze dali by nam usiaść....rano chcialam do domu wracac ale w sumie powiedziałam ze ja sobie sama ubrania kupuje i koniec... juz nie raz takie gadanie, i wczoraj mężowi powiedziałam ze jak znowu przyjedziemy i bedzie takie gadanie, nie bede przyjezdzac, wkurzyl sie troche. Mówi ze jego rodzice nie maja poprostu innych problemow i dlatego... swojego czasu napisałam meila do Iwi jeszcze nie mam odpowiedzi... Wczoraj siadłam i wypisałam kilka kartek na swieta, napisałam list do chrześniaka--dumna z siebie jestem, bo juz z 2 tyg zbierałam sie do tego... Zrobiłam sobie liste do kogo mam napisać, musze kartek dokupic i przede wszystkim Bratu wysłac kartke z opłatkiem :) A Wy wysłacie kartki na święta? miłego dnia i dla każdej po 🌻 Ivet bardzo mi przykro z powodu śmierci taty... Madziaczek-- co z Sz. jak się czujesz wogole? Strzyga---jak zdrowie? Onfim --wyzdrowiałas juz? jak dzieciaczki? Mąż wrócił już z Wawy? Rewelka---cieszę się bardzo że szcześliwa jesteś :-* suuper! emiulka---jak idą Ci jazdy? Kasiulka---Kochana jak się masz? ja dostałam polarowy szlafrok od Barciszka.... też mieciutki.Wiesz chciałm Ci napisać ze cieszę się ze masz wspaniałego chlopaka, który Cie Kocha i jest przy Tobie... Elfik---dzielna jesteś i nie poddawaj się w szukaniu pracy, zobaczysz że znajdziesz !! Bajbajka ---i jak Twoje zaliczenia, dajesz rade? kiedy masz wolne na swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 nie lubie mleka :o a ta kawa to takie moje ulubione cappucino :D chyba jest slabe, bo mi po nim cisnienie nie skacze i rece mi sie nie trzesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kto mi podrzucił bezczelnie choróbsko, przyznać się to będzie mniej bolało jak będę biła!!?:P Umieram normalnie a w tej robocie siedziec muszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 u nas też nerwówka bo mojemu tez się umowa kończy w święta a w firmie cholerka już ludzie na przymusowych urlopach i aż strach się bać. To jak nie mają problemów to trzeba im inne znaleźć. He he u mnie już kartki napisane od tygodnia tylko iść i wysłać. Jestem na dobrej drodze ku ozdrowieniu :) Dzieciaczki dobrze marudne jak zawsze a mąż wrócił ale w pon pojechał znowu wróci w piątek więc jeszcze dwa dni:) namea🌻 cappucino z zasady jest słabe ] czarna🌻 a to zależy co boli lista podejrzanych długa że ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 ale po innych cappucino serduszko mocniej pika i rece sie trzesa :o jadzia 🌼 witaj kochana :D strzyga 🌼 z Ciebie to ranny ptaszek jest :) czarna 🌼 przyznaje sie bez bicia, ze ja moglam przez nieuwage, zupelnie nieswiadomie podeslac jakiegos zarazka :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼 no własnie domyślam sie więc kazdej dostanie się po trochu:p Namea🌼 oj to wiem od kogo zacznę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 to sobie zapal od razu ci ciśnienie siądzie czarna🌻 oj to ja się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼moje szczęście odłużmy na bok Namea🌼mailika Ci napisałam Czarna🌼masakrycznie jest:( A jak dopiero początki choroby, to aplikuj Fervex itp i będzie dobrze. Ofim🌼to się cieszę, ze widac drogę do ozdrowienia Madziczek🌼a ja wczoraj nad referatem siedziałam, choć chętnie bym się napiła O kim zapomniałm to 🌼 Kasiula🌼postaram się zaraz napisać maila. Nie miałam siły wczoraj napisać do Pasiastej, więc może dziś się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja przez ta głupią stłuczkę muszę robić róznego rodzaju badania typu tomografia głowy. Wczoraj odebrałam wynik i aż się boje iść dzis do neurologa, bo jakiś dziwny opis dostałam. Już kiedyś miałam tego typu badanie i źle go opisali... Wyszło podejrzenie guza albo stwardnienia rozsianego:/ Jak pomyślę o dzisiejszej wizycie, to masakra :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Jeszcze dwa dni i bede mogła sie wyspac;):D Druga kawke pije i jeszcze sie obudzić nie moge:/ Pewnie zaraz sie dobudze jak na palarnie pójde.. tam tak piździ.. namea🌼podsyłam cappucino /_/c :) onfim🌼powiem ci ze rozbawiła mnie ta stronka.dobre dobre:D:D i poprosze o kawke;) Jadzia🌼dziekuje za ciepłe słowa😘😘 Co do pracy twojego meza to nie wiadomo jak bedzie za 3 lata.Jeszcze duzo pozmieniać sie moze.A jak sie nie pozmienia to ma przeciez troche czasu na znalezienie nowej pracy więc nie ma co sie smutasić z tego powodu:) Przyszłateściowa kupiła mi ostatnio na urodziny szklanki.Takie zwykle proste bez uszka.Mówie jej ze nie lubie z takich pic to przyniosła mi koszyczki do nich:/ Nie ma to jak uszczesliwiać na siłe:/czasami trzeba odpuścic.. napisałam wczoraj do Iwy jak sie odezwie dam znac:) A jesli chodzi o kartki ja nie mam kontaktu jakiegos wiekszego z moja rodzina,wiec mnie omija ten szał z wysyłaniem:) czarna🌼zdycham razem z Toba:/tez sie do dupy czuje:( Madziczek🌼a co ty taka cicha jestes ostatnio??Hmm..?? Ide na spacerek do zarzadu po jakies kurtki od sponsora.Co mi sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 ja też się cieszę , pozdrów pASIASTĄ :) mika🌻 trzymamy kciuki wobec tego za pomyślne wyniki kasiulka🌻 cieszę się że się podobało, kawka wirtualnie podesłana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼 narazie jestem za słaba więc możesz być spokojna;) Rewelka🌼 no własnie łykam wszystko co miałam w szufladzie:o Kasiula🌼 no to się kurujemy razem! Ja od swojej przyszłej teściowej dostałam na Mikołaja książkę kucharską z daniami jarskimi... Ciekawe jak to rozumeić. Powiedziałam Kapciarzowi, że chyba czas się odchudzać więć zmieniamy kuchnię;) Mika🌼 trzymam kciuki aby wszytsko było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski 🖐️ Ita🌼----miskowy skończył psychologię z pedagogiką a jest przedstawicielem farmaceutycznym ;-) to co zakładamy psiarnię :-D Moja miala 5 tygodni jak do nas przyszła a 6 tygodni to taka norma do oddawania. Kasiula🌼---pamietam ta historię tylko jak się znowu pojawilaś to nie pamietałam że to była Twoja historia.Ale ja w tym roku też nie mam ochoty na świeta, wkurza mnie że wszędzie o tym trąbią :-( Echh dzięki za kciuki koncentruję się na produkowaniu cierpliwości bo juz na oparach dosłownie jadę ale byle do stycznia byle do stycznia, a wtedy już będę decydować konkretnie albo pójdę na jakiegoś przedstawiciela ale spadam z tego kraju.Strzela mnie coś już tym 😡 Rewelka🌼---ja to Ci piszę i piszę ale Ty mnie nie słuchasz, skoro wiesz że źle robisz i skoro twierdzisz ze sama sobie nie poradzisz to czemu nie pójdziesz w końcu do tego psychologa!!!! Normalnie jak griochem o ścianę!Kiedy przestaniesz zaprzeczać że potrzebna ci pomoc zeby wyjść na emocjonalna prostą!!??Psycholog nie gryzie byłam przeżyłam i przynajmniej obralam jakis kierunek a jak bedzie trzeba pójde znowu sobie pogadać z kimś kto jest z boku kto jest obiektywny, kto wie jak rozmawiać.Czemu Ty tak strasznie nie chcesz sobie pomóc??A książkę zobaczyłaś chociaż??Ta która ci wysłałam??Żarty żartami ale chyba musisz coś w końcu z tym zrobić. Emi🌼---może Ty pójdziesz z Rewelka ja wiem że jest lepiej jak ktos w tym pomoże, może nawet zapisz ją na wizytę co??Powiedz co Ty myslisz na ten temat gadasz z Rewelka na zywo więc orientujesz się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---to za cały dzień tyle pisania bo mnie nie było :-P a Ty nawet nie zauważyłaś jak mogłaś?? więc się oficjalnie obrażam :-P hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, cześć i czołem jestem wesoły romek hahaha jak ma dobry humor to tak mi się chce śpiewać Właśnie sobie pomalowałam paznokcie i próbuję tak uderzać w klawiaturę żeby ich sobie nie uszkodzić bo nie cierpię przy nich robić, ale się zrymowało hahaha Elfik mówisz psychologia ja jeszcze przed moimi studiami chciałam iść na ten kierunek ale tam wszędzie egz. z boiologii były i odpuściłam, teraz to takie moje skryte marzenie, żeby iść na takie studia, ale zaoczne a ile one kasy kosztują, chyba 600 zł miesięcznie jak na arty, a praca zobaczysz znajdzie się, co do świąt u mnie to jakoś tak cicho w tym roku, może dlatego, że nie byłam dawno w galeriach hand. Jadzia właśnie 3 lata to kupa czasu, a może i zmieni na lepszą pracę!!!! Nie ma co czarnych wziji sobie snuć, macie 2 ręcę poradzicie sobie!!! Naemka super kochana , że wróciłaś do nas z rana haha znowu rymowanka, i niech już tak pozostanie, a co lekarz Ci mówił??? Czarna uuuuuu to ja o czymś nie wiem, mama Kapciarza dała Ci prezent, czyli spotkanko było, no to Ci się zacznie teście potrafią umilać życie hahah, no i zdrówka życzę a gdzieś ty się tak załatwiła??? Onfi mówisz, że masz już ustrojony dom, a choinkę też????A masz może jakiś przepis na pierniczki świąteczne? Rewelka czyżbyś sobie truła życie bezsensownymi bzdurami?????Słuchaj ja tez sobie tak trułam, teraz znowu wzięłam na luz i od jakiegoś dłuższego czasu jest ok, po co się zamęczać, właśnie poczytaj tą książkę, co Elfik wysyłała, mi jeszcze pomogła książka Czas Kobiet bardzo fajna z serii poradniki, troszkę życie mi przewartościowała. Mika przykro mi z powodu tych ostatnich wyników, ale idź zbadaj się i pewno uspokoji Cię to bo będzie wszystko ok, trzymam kciuki i daj znać! Kasiula fajnie, że Ci troszkę humor poprawiłyśmy, miło to usłyszeć. Miłego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 cholerka no jak możesz nie obrażaj się bedę płakać ita🌻 nie mam tlko pisałam że u nas się tak robi :) Przepis na pierniczki Pierniczki miodowe Składniki na 50-60 pierniczków (mi wyszło mniej ) 75g margaryny 250 g miodu 125 g cukru 1 opakowanie przyprawy do pierników 500 g mąki 2 łyżeczki proszku do pieczenia 1 jajko (to wersja podstawowa ja robię 400g mąki i 100 g mielonych orzechów włoskich) Przygotowanie: w rondlu stopić margarynę, miód, cukier. przestudzoną masę wlać do miski. mąkę z proszkiem do pieczenia oraz przyprawę do piernika dodac wraz z jajkiem do masy miodowej. zagniecione ciasto pozostawic pod przykryciem na 1-2 godziny. z rozwałkowanego ciasta na grubość 0,5 cm wycinać pierniczki. piec w rozgrzanym do 200 stopni piekarniku przez 15 - 20 minut. pierniczki należy zostawić w suchym i chłodnym miejscu na długo podobno nawet na 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi dziękuję Elfik a co do piesków to jade zobaczyć w ten piątek hihihi już się nie mogę doczekać Dziewczyny, która z was się zna na samochodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×